Intel® Ethernet Controller X710/XXV710/XL710 Adaptörleri Dinamik Cihaz Kişiselleştirme GTPv1 Paketi

19244
10/31/2021

Giriş

DDP GTPv1 Profili, sanallaştırılmış gelişmiş paket çekirdeği (vEPC) ve çoklu erişimli uç bilgi işlem (MEC) kullanım durumları için çekirdek kullanımını performansı ve optimize etmektir. (1.0.3.0)

Mevcut İndirmeler

  • Boyut: 117.2 KB
  • SHA1: 55B9CC86407DA131D5913E0B9E27680ED1BC5A30

Ayrıntılı Açıklama

Genel bakış

Bu paket, sistem içi X710/Intel® Ethernet Controller XXV710/XL710 bağdaştırıcılarının ayrıştırma dosyasını güncellemek için gereken tüm dosyaları içerir. .pkg dosyasının ikili paket dosyasını ve checksum dosyasını içerir.

Sınırlamalar ve ön gereklilik

Bu paket yalnızca 6.01 ve daha yeni üretici yazılım sürümüne sahip Intel® Ethernet Controller X710/XXV710/XL710 markalı bağdaştırıcılarda kullanılmalıdır. Uygun bir paket için lütfen OEM satıcınız ile iletişime geçin.

YAPMA

  • Bir bağdaştırıcıya paketi indirme sırasında sisteminizi kapatın.
  • Paket indirme işlemi tamamlamadan NIC'i çıkarın.
  • Başka bir şekilde bir bağdaştırıcıya indirme paketinin kesintiye uğratması.

Bunu yapmak, bilgisayarınızı kullanılamaz hale getirebilir ve cihaz sıfırlaması gerektirecektir.

Ek kaynaklar

Dinamik Cihaz Kişiselleştirme Makalesi: https://software.intel.com/en-us/articles/dynamic-device-personalization-for-intel-ethernet-700-series

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.