EFI Intel® Server Board'lar ve Intel® 60X Yonga Seti Teknolojili Intel® Sunucu Sistemleri için Sabit Yazılım Güncelleme Paketi ® Güncelleme

19271
11/7/2018

Giriş

Bu indirme, Intel® 60X Chipset teknolojili Intel® Sunucu Sistemleri için YALNIZCA BIOS ® güncelleme paketini içerir. (R02.06.0007)

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 11.7 MB
  • SHA1: 4B9D96A453FEE15CADD05CEDA99F91C5FB05DBEA

Ayrıntılı Açıklama

Kurtarma dosyaları bu pakete dahil değildir. Kurtarma gerekli ise, orijinal R02.06.006 paketine yönelik kurtarma dosyalarını kullanabilirsiniz.

Bu güncelleme paketi, aşağıdaki sistem yazılım güncellemelerini içerir:

Sistem BIOS'u: 02.06.0007

Güncelleme BMC için FRUSDR ve ME, Intel İndirme Merkezi'nde önceki FW paketini kullanın.

Ek notlar

Üretici yazılımı güncellemesini başlatmadan önce ayrıntılı bilgi için beni oku dosyalarına göz atın.

Yazılım, açık kaynaklı yazılım içerir. İlişkili açık kaynaklı lisanslar, kaynak koduyla birlikte gelir. BMC Üretici Yazılımı için açık kaynak kodu indirilebilir.

Kurulum talimatları, desteklenen donanımlar, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.