Intel® Computing Improvement Program

19296
5/24/2022

Giriş

Intel, en iyi bilgi işlem deneyimi ile size güç kat etmek istiyor. Bu program, gelecekte ürün iyileştirmeleri yapmak için bilgisayarınızın performansıyla ilgili bilgileri kullanır.

Mevcut İndirmeler

Önerilen
  • Microsoft Windows*
  • Boyut: 23.2 MB
  • SHA1: DC2F007E39179A009A25995258D5AF4DA7D63B6D

Ayrıntılı Açıklama

Aşağıdan indirin ve onay alın, gerisini biz karşılayacağız. Intel, verilerinizi korumak için tüm makul önlemleri alır. Bu yazılım adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, hassas kişisel bilgilerinizi veya fiziksel konumu (ülke hariç) toplamaz.

Nasıl katılabilirsiniz, hangi veriler toplanır, gizlilik ve güvenlik ve programdan nasıl ayrılabilirsiniz hakkında daha fazla bilgi için SSS bölüme göz atın.

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.