Chipset INF Yardımcı Programı

19347
6/30/2021

Giriş

Temel olarak Intel® Chipset Ürünleri için bu yardımcı program sürümü 10.1.18793.8276 Windows* INF dosyalarını kurulur. Bu dosyaya ihtiyacınız olup olduğunu bulmak için ayrıntılı açıklamaya bakın.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Server 2012 R2 family*, Windows 10, 64-bit*, Windows 10, 32-bit*, Windows Server 2019 family*, Windows Server 2016 family*
  • Boyut: 2.9 MB
  • SHA1: 939BF950B14D8D9B51C04E4B2C96DEACB5BA605A

Ayrıntılı Açıklama

Bileşeniniz için doğru sürücünün veya yazılımın bu olup olmadığını emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant güncellemelerini otomatik olarak algılamak için bu yazılımı çalıştırın.

Kullanımı kolay bu yeni Intel® Driver & Support Assistant, chipset INF dosyanızı güncellemeniz gereksindiğinde size bilgi sağlar ve sizden kurulum istenir. Bu da sisteminiz için ihtiyaç duyulacak çip seti indirme ve genel dosya indirme sürelerinizi tasarruf sağlar.

Ad değişiklikleri

Intel® Chipset Device Software için yeni ad Intel® Chipset Software Installation Utility; Bu ad, kurulum paketi çalıştırıken görülür.

Bu dosya/indirme hakkında

Bu Intel Chipset Device Software Windows* INF dosyalarını kurulur. INF, işletim sistemine sistem üzerinde bir donanım parçası hakkında bilgi veren bir metin dosyasıdır. Mevcut donanım Intel Chipset Device Software, bu bilgi esas olarak donanım parçasının ürün adıdır. Bu, işletim sisteminin Aygıt Yöneticisi'nde bu donanım parçası için doğru adı göstermelerini sağlar.

Not: Sürücü Intel Chipset Device Software AGP veya USB için sürücüleri yüklemez. Aygıt üreticiniz "AGP sürücü", "AGP GART" veya "USB sürücüsü" ile ilgili sorunu düzeltmeyi tavsiye ediyorsa bu yardımcı programı indirmeyin; sorunlarınızı düzeltecek değil.

Yüklemeden önce ekli beni oku ve notları bırak dosyalarını okuyun.

Anahtar Sözcükler: 82801, ICH, MCH, çip seti

Intel® sürücüleri hakkında

Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.