Chipset INF Yardımcı Programı

19347
6/30/2021

Giriş

Temel olarak Intel® Chipset Ürünleri için bu yardımcı yazılım sürümü 10.1.18793.8276 Windows* INF dosyalarını kurulur. Bu dosyaya ihtiyacınız olup olduğunu bulmak için ayrıntılı açıklamaya göz indirin.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 10, 64-bit*, Windows 10, 32-bit*, Windows Server 2012 R2 family*, Windows Server 2019 family*, Windows Server 2016 family*
  • Boyut: 2.9 MB
  • SHA1: 939BF950B14D8D9B51C04E4B2C96DEACB5BA605A

Ayrıntılı Açıklama

Bunun bileşeniniz için doğru sürücü veya yazılım olduğundan emin değil misiniz? Sürücü Intel® Driver & Support Assistant yazılım güncellemelerini otomatik olarak tespit etmek için sistemi başlatın.

Bu kullanımı kolay kurulum Intel® Driver & Support Assistant chipset INF dosyanızı güncellemeniz gerek olup olmadığını anlatır ve sizden kurulum yapmanızı istenir. Bu da çip seti indirmeniz ve sisteminiz için gereken yaygın dosya indirmeleri için çok zaman tasarrufu sağlar.

İsim değişiklikleri

Intel® Çip Seti Cihaz Yazılımı için yeni ad Intel® Çip Seti Yazılımı Yükleme Yardımcı Programı; bu ad kurulum paketini çalıştırarak görülür.

Bu dosya/indirme hakkında

Sistem Intel Çip Seti Cihaz Yazılımı Windows* INF dosyalarını kurulur. INF, işletim sistemine sistemdeki bir donanım parçası hakkında bilgi veren bir metin dosyasıdır. Mevcut donanım Intel Çip Seti Cihaz Yazılımı, bu bilgi esasen donanım parçasının ürün adıdır. Bu, işletim sisteminin Aygıt Yöneticisi üzerinde bu donanım parçası için doğru adı göstermenize olanak sağlar.

Not: Sürücü Intel Çip Seti Cihaz Yazılımı, AGP veya USB sürücülerini yüklemez. Üreticiniz "AGP sürücüsü", "AGP GART" veya "USB sürücüsü" sorunlarının düzeltilmesini tavsiye ediyorsa bu yardımcı yazılımı indirmeyin; sorunlarınızı düzeltemiyoruz.

Yüklemeden önce ekli readme ve sürüm notlarını okuyun.

Anahtar Kelimeler: 82801, ICH, MCH, çip seti

Intel® sürücüleri hakkında

Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.