Intel® Converged Security and Management Engine Version Detection Tool (Intel® CSMEVDT)

19392
1/31/2022

Giriş

Bu indirme kaydı, bir sistemin yakın zamanda çıkan Intel güvenlik tavsiye tavsiyeleri tarafından etkileniyor olup olmadığını belirlemek için bir araç içerir.

Mevcut İndirmeler

  • Linux*
  • Boyut: 425.6 KB
  • SHA1: 7E68DCDCA06D0DDC4B7EAC4258C0B99967372CF0
  • Microsoft Windows*
  • Boyut: 2.3 MB
  • SHA1: E40E58D0C09F9EDB1E38C1336C0A684288CDB34B

Ayrıntılı Açıklama

Amaç

Intel® Converged Security and Management Engine Version Detection Tool (Intel® CSMEVDT) en yeni Intel güvenlik tavsiye raporlarında açıklanan güvenlik açıklarının tespit gereksinimlerini karşılar. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgileri okuyun. Araçları kullanma ile ilgili ayrıntılı talimatlar için her indirmede bulunan Kullanıcı Kılavuzu'nu inceleyin.

CSME_Version_Detection_Tool_Windows.zip: Windows* kullanıcıları için

Bu indirme, aracın iki sürümünü içerir:

  • İlk sürüm, cihaz donanım ve yazılım ayrıntılarını keşfeden ve risk değerlendirmesi sunan etkileşimli bir GUI aracıdır. Bu sürüm, sistemin yerel olarak değerlendirilmesi için önerilir.
  • Aracın ikinci sürümü, bulma bilgilerini Windows kayıt defterine ve/veya bir XML dosyasına kaydeden bir konsol yürütülebilir dosyasıdır. Bu sürüm, üretici yazılımı güncellemelerini hedefleyecek sistemleri bulmak için birden fazla makinede toplu keşif gerçekleştirmeyi isteyen BT yöneticilerinin kullanımına daha uygundur.

CSME_Version_Detection_Tool_Linux.tar.gz: Linux* kullanıcıları için

Aracın sürümü, test edilen sistem için bir risk değerlendirmesi sergiley 1 komut satırı yürütülebilir dosyasıdır.

İlgili konu

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.