Intel® Software Guard Extensions NUC için Intel® SGX (Intel® SGX)®

19408
4/2/2019

Giriş

Intel® NUC için Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) özellikleri hakkında bilgi® sunar.

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 176.3 KB
  • SHA1: 534260A785533E539C2FA777D15F7E8E184A2BE1

Ayrıntılı Açıklama

Amaç

Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX), uygulama kodu ve veri güvenliğini artırarak onlara ifşa veya değişiklik yapılmasından daha fazla koruma veren bir yönergeler setidir. Geliştiriciler, hassas bilgileri daha fazla güvenlik korumasıyla bellek içinde yürütme alanları olan bölgelere göre bölümlere ayrılmıştır.

Kullandığınız Windows® 10 sürümü, yazılımla ilgili Intel® SGX belirleyecek.

Windows 10 RS3 (Sürüm 1709) ve daha yenisi için:

Windows Update sürücüyü otomatik olarak sağlayacaktır.

Sisteminizde kurulu olup olmadığını belirlemek için şu bağlantıyı takip edin: https://www.microsoft.com/en-us/p/intel-r-software-guard-extensions-activation-app/9n4tv0sxlnmt

Kurulum işlemi Intel® SGX daha fazla bilgi için Kurulum Kılavuzu'nu ziyaret edin.

Windows 10 RS2 (Sürüm 1703) ve daha önce için:

Kurulum paketini indirmek için bu bağlantıyı takip edin: https://software.intel.com/en-us/sgx-sdk/download (Kayıt Gereklidir).

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.