Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA)

19449
7/26/2022

Giriş

Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) 1.8.0

Mevcut İndirmeler

  • Windows 11 Family*, Windows 10 Ailesi*, Windows Server 2019 family*, Windows Server 2016 family*
  • Boyut: 83.5 MB
  • SHA1: F59C099BF49750788B45A05C67A4DBB9E1EDAFA9

Ayrıntılı Açıklama

Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) yazılımı, bilinen Wi-Fi ağlarında bulut üzerinden güvenlik duvarının ötesindeki Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) cihazlarını uzaktan ve güvenli bir şekilde yönetme olanağı sunar. Intel® EMA, tüm Microsoft Windows 10 platformları için işletim sistemi içinde bir aracı kullanarak bant içi ve bant dışı kullanım sağlayan bulut tabanlıdır. Intel® AMT 12.0 veya üzeri olan tüm sistemlerde desteklenir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.