Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı Sürücüsü* 7 64 için destek (exe)

19534
10/20/2009

Giriş

Bu yüklemeler® Windows* 7, 64-bit için entegre grafik denetleyicisi için Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı sürüm 15.12.75.4.1930 (8.15.10.1930) sürümünü indirin ve kurun.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 7, 64-bit*
  • Boyut: 22.8 MB
  • SHA1: 6CE2C7E8B8EF206077C89FFD949AD8DDAFA57DF2

Ayrıntılı Açıklama

Kullanım Ömrü Sonu

Bu Yazılım "Kullanım Ömrü Sonu" ürünlerle ilgili olduğu için, güvenlik açıkları içerebilir. Intel, bu Yazılım'da şu anda bilinen veya gelecekte keşfedilen güvenlik açıklarını gidermek için güncelleme yapmayız. BU YAZıLıM, BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK, TICARETE UYGUNLUK, HERHANGI BIR GARANTI DAHIL OLMAK ÜZERE AÇıK VEYA DOLAYLı HERHANGI BIR GARANTI OLMADAN "OLDUĞU GIBI" SAĞLANıR. Intel, Yazılım'ın içindeki hiçbir bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğu veya eksiksizliği için garanti veya sorumluluk kabul etmemektedir.

Kurulum bilgisi için README dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için SÜRÜM NOTLARıNı görüntüleyin. Bu sürücü paketi, Windows* 7 için sürüm 15.12.75.4.64.1930 (8.15.10.1930) içerir.

Kurulum talimatları, desteklenen donanımlar, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

Intel® sürücüleri hakkında
Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.
Bilgisayar üreticisi grafik sürücüsü algılanırsa ne yapmak gerekir.

Destek alma
Grafik Desteği Topluluğu Forumu, Intel Grafik topluluğu için monitörde eşler arası değişimdir. Lütfen kaydolun ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.

Ek yardım
Intel® Grafik Denetleyicinizi Tanımlama

Kurulum talimatları, desteklenen donanımlar, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

İlgili konular
Intel® Graphics Driver sıkça sorulan sorular
Bilgisayar üreticisi web siteleri

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.