windows 7* 32 için Intel® Graphics Media Accelerator Driver (zip)

19535
10/20/2010

Giriş

Bu indirme, Windows* 7, 32-bit için Intel® Graphics Media Accelerator Driver 5.0.0.2030 sürümünü kurulur.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 7, 32-bit*
  • Boyut: 29.4 MB
  • SHA1: 34264B3884FC884FB95F6ADBCB40900AFF3B64D3

Ayrıntılı Açıklama

Yaşam Sonu

Bu Yazılım "Yaşam Sonu" ürünleriyle ilgili olduğu için, güvenlik açıkları içerebilir. Intel, bu Yazılımda şu anda bilinen veya gelecekte keşfedilen herhangi bir güvenlik açığını azaltmak için güncelleme yapmayı amacında değildir. BU YAZıLıM, BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK, TICARETE UYGUNLIK, GARANTI DAHIL OLMAK ÜZERE HIÇBIR AÇıK VEYA ÖRTÜLÜ GARANTI OLMADAN "OLDUĞU GIBI" SAĞLANıR. Intel, Yazılım'da bulunan herhangi bir bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda garanti veya sorumluluk kabulz.

Bu sürücü, Intel Atom işlemci teknolojisi için Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcısı 500 için özel olarak yazılmıştır ve başka hiçbir ürünle çalışmaz. Kurulum bilgisi için README dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için SÜRÜM NOTLAR'ını görüntüle. Bu sürücü paketi, Windows 7* için 5.0.0.2030 sürümünü içerir.

Intel® sürücüleri hakkında
Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.
Bilgisayar üreticisi grafik sürücüsü algılanırsa ne yapabilirim.

Destek alma
Grafik Destek Topluluğu Forumu, Intel Grafikleri topluluğu için izlenen ve eşler arası bir değişimdir. Lütfen kaydolmak ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.

Ek yardım
Intel® Grafik Denetleyicinizi Tanımlama

Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yeni özellikler, hata onarımları ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına bakın.

İlgili konular
Intel® Graphics Driver sorulan sorular
Bilgisayar üreticisi web siteleri

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.