Windows® 7* 32-Bit için Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı 3150

19536
10/20/2010

Giriş

Bu indirme; Windows 7 Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı Sürücüsü, 32-bit için Intel®in entegre grafik denetleyici için ® sürümü 15.12.75.50.7.2230 sürümünü yüklür.

Mevcut İndirmeler

  • Windows 7, 32-bit*
  • Boyut: 21.8 MB
  • SHA1: C12991688E4013AF477558D66A661C921B77004E
  • Windows 7, 32-bit*
  • Boyut: 21.9 MB
  • SHA1: BF060F6A2C9CA125D14022D387B0451032FAC626

Ayrıntılı Açıklama

Kullanım Ömrü Sonu

Bu Yazılım "Kullanım Ömrü Sonu" ürünlerle ilgili olduğu için, güvenlik açıkları içerebilir. Intel, bu Yazılım'da şu anda bilinen veya gelecekte keşfedilen güvenlik açıklarını gidermek için güncelleme yapmayız. BU YAZıLıM, BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK, TICARETE UYGUNLUK, HERHANGI BIR GARANTI DAHIL OLMAK ÜZERE AÇıK VEYA DOLAYLı HERHANGI BIR GARANTI OLMADAN "OLDUĞU GIBI" SAĞLANıR. Intel, Yazılım'ın içindeki hiçbir bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğu veya eksiksizliği için garanti veya sorumluluk kabul etmemektedir.

Amaç
Bu sürücü, Intel Grafik Ortam Hızlandırıcısı 3150 Intel Atom tabanlı sistemler için özel olarak yazılmıştır. Kurulum bilgisi için beni oku dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için sürüm notlarını görüntüleyin. Bu sürücü paketi, Windows 7*, 32-bit için 15.12.75.50.7.2230 sürümünü içerir.

İndir indirilebilir dosyalar
win7.exe - Bu, yazılımı sistem üzerinde kurulu olan, geçici dosyalar silinen, kendi kendine çıkaran bir dosyadır.
win7.zip - Bu, yazılımı bir sistem üzerinde kurmak için gereken tüm dosyaları içeren bir pakettir.

Intel® sürücüleri hakkında
Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.
Bilgisayar üreticisi grafik sürücüsü algılanırsa ne yapmak gerekir.

Destek alma
Grafik Desteği Topluluğu Forumu, Intel Grafik topluluğu için monitörde eşler arası değişimdir. Lütfen kaydolun ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.

Ek yardım
Intel® Grafik Denetleyicinizi Tanımlama

Kurulum talimatları, desteklenen donanımlar, yenilikler, hata düzeltmeleri ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına göz atın.

İlgili konular
Intel® Graphics Driver sorulan sorular
Bilgisayar üreticisi web siteleri

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.