Windows Vista* 64-bit için Intel® Grafik Ortam Hızlandırıcı 3150 Sürücüsü

19537
9/16/2010

Giriş

Windows Vista 64* için Intel® çip setlerinin entegre grafik denetleyici için grafik sürücüsü sürüm 15.12.50.4.64.2214 (7.14.10.2214) sürümünü kurulur

Mevcut İndirmeler

  • Windows Vista, 64-bit*
  • Boyut: 19.8 MB
  • SHA1: 62BC6FAB2FB5003BB71F8B220144F88DC762B69C
  • Windows Vista, 64-bit*
  • Boyut: 19.9 MB
  • SHA1: 0DFFACE7851A6AA06EC6B109D3FDFE8BAD115AFC

Ayrıntılı Açıklama

Yaşam Sonu

Bu Yazılım "Yaşam Sonu" ürünleriyle ilgili olduğu için, güvenlik açıkları içerebilir. Intel, bu Yazılımda şu anda bilinen veya gelecekte keşfedilen herhangi bir güvenlik açığını azaltmak için güncelleme yapmayı amacında değildir. BU YAZıLıM, BELIRLI BIR AMACA UYGUNLUK, TICARETE UYGUNLIK, GARANTI DAHIL OLMAK ÜZERE HIÇBIR AÇıK VEYA ÖRTÜLÜ GARANTI OLMADAN "OLDUĞU GIBI" SAĞLANıR. Intel, Yazılım'da bulunan herhangi bir bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer öğelerin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda garanti veya sorumluluk kabulz.

İndirebilirsiniz dosyalar
win7.exe - Bu yazılımı sisteme kurarak kendi kendini çıkartan bir dosyadır, geçici dosyalar silinir.
win7.zip - Bu, yazılımı bir sisteme yüklemek için gereken tüm dosyaları içeren bir sıkıştırılmış pakettir.

Amaç
Bu sürücü, Intel Grafik Ortam Hızlandırıcısı 3150 Intel Atom işlemci tabanlı sistemler için özel olarak yazılmıştır. Kurulum bilgisi için beni oku dosyasını ve sürücü sürüm ayrıntıları için sürüm notlarını görüntüle. Bu sürücü paketi, Windows* Vista 64 bit için 15.12.50.4.64.2214 (7.14.10.2214) sürümünü içerir.

Bu sayfada sağlanan yazılım sürücüleri jenerik sürümlerdir ve genel amaçlar için kullanılabilir. Bununla birlikte, bilgisayar orijinal ekipman üreticileri (OEM'ler) özellikleri değiştirmiş, özelleştirmeler dahil yapmış veya sağlamış olduğu yazılım ya da yazılım paketinde başka değişiklikler yapmış olabilir. OEM sisteminiz üzerinde olası kurulum uyumsuzluklarından kaçınmak için Intel, OEM'inize kontrol göstermenizi ve sistem üreticiniz aracılığıyla sağlanan yazılımı kullanmayı tavsiye ediyor. Intel veya bilgisayar orijinal ekipman üreticisi (OEM), bu genel yazılım sürücülerinin kullanımından kaynaklanan bazı sorunlar için teknik destek sağlamayabiliyor olabilir.

Intel® sürücüleri hakkında
Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.
Bilgisayar üreticisi grafik sürücüsü algılanırsa ne yapabilirim.

Destek alma
Grafik Destek Topluluğu Forumu, Intel Grafikleri topluluğu için izlenen ve eşler arası bir değişimdir. Lütfen kaydolmak ve foruma katılmak için bu bağlantıyı takip edin.

Intel® Grafik Sürücüleri desteğine Müşteri Desteği ile iletişime geçerek de erişilebilir.

Ek yardım
Intel® Grafik Denetleyicinizi Tanımlama

Kurulum talimatları, desteklenen donanım, yeni özellikler, hata onarımları ve bilinen sorunlar için sürüm notlarına bakın.

İlgili konular
Intel® Graphics Driver sorulan sorular
Bilgisayar üreticisi web siteleri

Bu yükleme, aşağıda listelenen ürün(ler) için de geçerlidir.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.