Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü S2600WF (yalnızca WFT SKU) Ailesi için Intel® Server Board X722 Serisi için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Aracı

19542
1/24/2018

Giriş

Intel® Server Board S2600WF (yalnızca WFT SKU) Ailesi için Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X722 Serisi için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Aracı (3,50).

Mevcut İndirmeler

  • İşletim Sisteminden Bağımsız
  • Boyut: 8.9 MB
  • SHA1: 439717ADFE9FFD991FCA7521158EB80BDFEB130E

Ayrıntılı Açıklama

Intel® Ethernet Birleştirilmiş Ağ Adaptörü X722 Serisi için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Yardımcı Programı'nı indirin.

Genel bakış

Bu paket, sisteminizin Ana Bağdaştırıcıları üzerinde Kalıcı Intel® Ethernet (NVM) güncellemek için gereken tüm dosyaları içerir. NVM güncelleme aracı, yapılandırma dosyası, güncellenmiş NVM ikili dosyaları ve gerekli sürücü dosyalarını içerir.

Sınırlamalar ve ön gereklilik, UEFI gereksinimleri ve komut dosyasının nasıl kullanımı gibi daha fazla bilgi için uygun beni okuma dosyasına göz atın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.