Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları E810 Serisi için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Aracı- Linux*

19626
7/22/2021

Giriş

Intel® Network Ethernet Adapters E810 Serisi -Linux* için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Yardımcı Programı'nı sunar. (3.00)

Mevcut İndirmeler

  • Linux*
  • Boyut: 33.7 MB
  • SHA1: E03C3F9CFB042EAE5C1C16BED352E09FCDEBD0E6

Ayrıntılı Açıklama

Genel bakış

Bu paket, sisteminiz üzerinde geçici olmayan belleği (NVM) güncellemek Intel® Ethernet Ağ Adaptörü dosyaları içerir. NVM güncelleme aracı, yapılandırma dosyası, güncellenmiş NVM ikili dosyaları ve gerekli sürücü dosyalarını içerir.

Kurulum talimatları, sınırlamalar, ön gereklilik ve diğer ayrıntılar gibi daha fazla bilgi için dahil edilen beni okuma dosyasına göz atın.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.