Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları E810 Serisi—Linux* için Kalıcı Bellek (NVM) Güncelleme Aracı

19626
7/22/2021

Giriş

Intel® Network Ethernet Adapters E810 Serisi —Linux* için Non-Volatile Memory (NVM) Güncelleme Aracısını sağlar. (3.00)

Mevcut İndirmeler

  • Linux*
  • Boyut: 33.7 MB
  • SHA1: E03C3F9CFB042EAE5C1C16BED352E09FCDEBD0E6

Ayrıntılı Açıklama

Genel bakış

Bu paket, sisteminize bağlı E810 bellek üzerinde kalıcı olmayan belleği (NVM) Intel® Ethernet Network Adapter gerekli tüm dosyaları içerir. NVM güncelleme aracı, yapılandırma dosyası, güncellenen NVM ikili dosyaları ve gerekli sürücü dosyalarını içerir.

Kurulum talimatları, sınırlamalar, ön koşullar ve diğer ayrıntılar gibi daha fazla bilgi için dahil edilen beni oku dosyasına göz açın.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.