Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları E810 Serisi için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Aracı - FreeBSD*

19627
12/18/2020

Giriş

Intel® Ethernet Ağ Bağdaştırıcıları E810 Serisi -FreeBSD* için Geçici Olmayan Bellek (NVM) Güncelleme Aracısı sağlar. (2.32)

Mevcut İndirmeler

  • FreeBSD*
  • Boyut: 29.5 MB
  • SHA1: A6141664A7CF7B7F06C79315234EFD43B130C465

Ayrıntılı Açıklama

Genel bakış

Bu paket, sisteminiz üzerinde geçici olmayan belleği (NVM) E810 Intel® Ethernet Ağ Adaptörü güncellemek için gereken tüm dosyaları içerir. NVM güncelleme aracı, yapılandırma dosyası, güncellenmiş NVM ikili dosyaları ve gerekli sürücü dosyalarını içerir.

Kurulum talimatları, sınırlamalar, ön gereklilik ve diğer ayrıntılar gibi daha fazla bilgi için dahil edilen beni okuma dosyasına göz atın.

Bunun şirketiniz için doğru sürücü olup olmadığını Intel® Ethernet Adaptörü?

Güncellemeleri Intel® Driver & Support Assistant için güncellemeleri otomatik olarak başlatın.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel® bileşeninizin sürücü veya yazılımı® üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özelliklerinizi veya özelleştirmelerinizi kaybetmeden sürücünüzü kurmadan önce bilgisayar üreticinizle birlikte çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine göz atın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.