Intel® Ethernet Ağ Adaptörleri E810 Serisi için Kalıcı Bellek (NVM) Güncelleme Aracı - VMware ESX*

19628
7/22/2021

Giriş

Intel® Ethernet Ağ Adaptörleri E810 Serisi -VMware ESX* için Kalıcı Bellek (NVM) Güncelleme Aracı. (3.00)

Mevcut İndirmeler

  • VMware*
  • Boyut: 33.9 MB
  • SHA1: 9E7C2640517900E7EC44E7376598CD3C81FF8EE3

Ayrıntılı Açıklama

Genel bakış

Bu paket, sisteminize bağlı E810 bellek üzerinde kalıcı olmayan belleği (NVM) Intel® Ethernet Adapter gerekli tüm dosyaları içerir. NVM güncelleme aracı, yapılandırma dosyası, güncellenen NVM ikili dosyaları ve gerekli sürücü dosyalarını içerir.

Kurulum talimatları, sınırlamalar, ön koşullar ve diğer ayrıntılar gibi daha fazla bilgi için dahil edilen beni oku dosyasına göz açın.

Sürücüler Intel® software ve sürücüler hakkında

Intel işlemci bileşeninizin sürücü veya yazılımı® bilgisayar üreticisi tarafından değiştirilmiş veya değiştirilmiş olabilir. Özellikleri veya özelleştirmeleri kaybetmeden sürücülerimizi kurmadan önce bilgisayar üreticinize çalışmanızı öneriyoruz.

Üreticilerin Destek web sitelerinin listesine bakın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.