Intel® NUC Ürünleri için Intel® NUC Software Studio® Hizmeti

19691
7/29/2022

Giriş

Intel® NUC Software Studio Hizmeti, Intel® NUC Software Studio, Kit veya Dizüstü Bilgisayar ürünleri üzerinde kurulu olduğunda tüm Intel® NUC Mini Bilgisayar özelliklerini tam olarak işlevsel sağlamak için gereklidir

Mevcut İndirmeler

  • Windows 11*, Windows 10, 64-bit*
  • Boyut: 3.1 MB
  • SHA1: D0B15907CEEB86386B71C8EFA01C59AC1F8626A9

Ayrıntılı Açıklama

Kurumsal Intel® NUC Software Studio, Kit veya Dizüstü Intel® NUC Software Studio üzerinde kurulu olduğunda tüm yardımcı özelliklerin tamamen Intel® NUC Mini Bilgisayar sağlamak için gereklidir.
İş Hizmetleri için Intel® NUC Software Studio talimatları:
  1. Service-vX.X.X.XX Intel NUC Software Studio sıkıştırılmış sürücüleri indirin ve açın.zip
  2. Performans sürücüsü ve Performans sürücü uzantılarını kurmak için NSSServiceInstaller'a çift tıklayın.
Bu Intel® NUC Software Studio; Intel® NUC, NUC Dizüstü Bilgisayar ve NUC Bileşeninde bulunan tüm yazılım özelliklerini birleştirerek ortak bir çözüm sunar.
Intel® NUC Software Studio, Microsoft Store'da mevcuttur.*
Daha fazla bilgi ve kurulum talimatları için ekli Kullanıcı Kılavuzlarına bakın.

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.