Intel® Virtual RAID on CPU 621A Yonga Seti Teknolojili Intel® Sunucu Anakartları ve Sistemleri için ® (Intel® VROC) Windows* Sürücüsü

19799
1/13/2022

Giriş

M50CYP/D50TNP aileleri için Intel® VROC Windows* sürücüsü sunar.

Mevcut İndirmeler

  • Windows Server 2022 family*, Windows Server 2019 family*, Windows Server 2016 family*
  • Boyut: 77.9 MB
  • SHA1: A880DE3C3B90A683CB950D2F5911175BC227C701

Ayrıntılı Açıklama

Amaç
M50CYP/D50TNP aileleri için Intel® Virtual RAID on CPU (Intel® VROC) Windows* sürücülerinin ardından kurulur:

  • Intel VROC (VMD NVMe RAID) - Intel Xeon teknolojisini destekleyen Intel Xeon Ölçeklenebilir Aile Platformlarında NVMe cihazları için kurumsal bir RAID Intel VMD sağlar.
  • Intel VROC (SATA RAID) - RAID modu için yapılandırılan Intel Platform Kontrol Merkezi (PCH) üzerinde SATA/sSATA'ya bağlı SATA cihazları için kurumsal RAID çözümü sunar.

Paket bilgileri
Sürücü Sürümü = 7.7.0.1273

Yenilikler
Yeni veya sabit, bilinen sorunlar ve kurulum talimatları için sürüm notlarına bakın.

İlgili konular
Windows kurulumu sırasında RAID sürücüsü yükleme
Intel® VROC karşılaştırması Önceki Intel® RSTe: İsim Değişikliği Açıklaması
Intel® VROC Hızlı Yapılandırma Kılavuzu

Yasal Uyarılar1

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel; mevcut belgelerimiz, kullanıcı arayüzlerimiz ve kodlarımızdaki kapsayıcı olmayan ifadeleri kaldırma sürecindedir. Geriye dönük değişikliklerin her zaman mümkün olmadığını ve eski belgeler, kullanıcı arayüzleri ve kodlarda bazı kapsayıcı olmayan ifadelerin kalabileceğini lütfen unutmayın.

Bu sayfadaki içerik, orijinal İngilizce içeriğin insan ve bilgisayar çevirilerinin birleşiminden oluşur. Bu içerik size kolaylık sağlamak ve genel bilgi vermek için sunulmuştur ve eksiksiz veya hatasız olmasına güvenilmemelidir. Bu sayfanın İngilizce versiyonu ile çevirisi arasında herhangi bir çelişki olması durumunda İngilizce içerik geçerli ve üstün sayılmalıdır. Bu sayfanın İngilizce versiyonunu görüntüleyin.