Intel® Edge Yazılım Merkezi: İş Ortaklarımız

Intel® Edge Yazılım Merkezindeki uç yazılım ve paketleriyle uç bilgi işlem Yapay Zeka yazılımı prototipinden üretime olan yolculuğunuzu hızlandırın.1

Edge Insights Yazılımı

  • Converged Edge Insights, şirket içi veya ağ ucu dağıtımları için Open Network Edge Services Software (OpenNESS) araç kitini yapılandırmayı kolaylaştırır. Herhangi bir servis sağlayıcısı tarafından yönetilen ağlarda, tercih ettiğiniz bulut çerçevesinde çalışan uygulamalar oluşturun.

  • Edge Insights for Vision, optimize edilmiş Intel® Distribution of OpenVINO™ araç kiti kurulumu ile önceden entegre edilmiş IoT bileşenlerini sunar.2 Bunların hepsi temel uç kullanımı durumlarında bilgisayar görüşü oluşturmada sorunsuz bir uçtan buluta geliştirici deneyimi sağlar.

  • Intel® Edge Controls for Industrial, önceden onaylanmış donanıma sahip bir yazılım Referans Platformunda uygun maliyetli uç bilgi işlem, yapay zeka (AI) ve gerçek zamanlı analizler sunar. Özelleştirilmiş, satıcıya bağımlı donanımlar kullanılan endüstriyel robotik iş yüklerinizde, çeşitli kapsayıcılık, sanallaştırma ve orkestrasyon teknolojileriyle esnek yazılım tanımlı çözümlere geçin.

  • Edge Insights for Industrial, video ve zaman serisi verileri alımı için önceden doğrulanmış donanım modülleri ve üretim kalitesinde yazılım paketleri, uçta veri depolama ve fabrikalar için öngörü analizlerini içerir. Bu optimize edilmiş kapsayıcı paketler algılama, analiz, makine görüşü, otomasyon ve daha fazlasını mümkün kılıyor.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

Intel, uç zeka çözümleri için neredeyse her boyuttaki işletmenin pazarlama süresini hızlandırmasına yardımcı oluyor.

Converged Edge Insights

"5G uç ağındaki inovasyonla üstün müşteri değeri sunma yolculuğumuzda Intel ile iş birliği yapmaktan çok heyecanlıyız. OpenNESS'in yanı sıra OpenVINO™ ve FlexRAN gibi diğer Intel teknolojileri için Intel ile yaptığımız iş birliği, Wipro'ya, yüksek ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirliğin yanı sıra yaygın, optimize bir altyapıda pek çok uygulama iş yükünü destekleyebilecek, buluta özel bir uç platformu kazandırdı."

-Subhas Mondal, Wipro Fellow ve Baş Mimar – 5G, Wipro Limited

Edge Insights for Vision

"Müşterilerimiz yapay zeka ve bilgisayar görüşünün tam potansiyelinden yararlanmak için çok hevesliler. Ancak geliştirme ortamını ayarlamak zaman alan ve hataya açık bir süreçtir. Intel'in Edge Yazılım Merkezi, müşterilerin kendi yapay zeka uygulamalarını basit bir senaryoyla geliştirmelerine olanak vererek bir sürü zahmetten kaçıyor. Intel® Internet of Things Çözümü Birliğinin Premier üyesi olan ADLINK, Intel® Movidius VPU teknolojili uç yapay zeka hızlandırıcıyı geliştirdi. ADLINK uç yapay zeka hızlandırıcısı ve Intel'in Edge Yazılım Merkezinin kombinasyonu uçta yapay zekanın devreye alınmasında katalizör görevi görerek yapay zekanın deneme, doğrulama, geliştirme ve optimizasyonunda yardımcı oluyor."

-Zane Tsa, Platform Ürün Merkezi Yöneticisi, Embedded Platform ve Modülü İş Birimi, ADLINK

"Intel'in Open Retail Girişiminin katılımcısı olarak perakende sektöründe yeni teknolojilerin hızlandırılmasına ve benimsenmesine yön vermede önemli bir yerimiz oldu. IOTech’in çözüm önerisi olan Open Edge IoT Platformu, EdgeX, OpenVINO™ ve diğer Intel® teknolojilerinden faydalanıyor. Platformumuz, perakende ve diğer pazarlarda yüksek değerli çözümler sunmak için iş ortaklarının kendi teknolojilerini ve verilerini entegre etmesine yardımcı oluyor. Intel'in Edge Yazılım Merkezi, geliştiricilerin geleceğin inovasyonlarını sunması yardımcı olarak uç uygulamaları tanıtıyor ve benimsenmesini destekliyor."

-Keith Steele, CEO, IOTech

Edge Insights for Industrial

"Intel'in Edge Yazılım Merkezi, endüstriyel alanda uç bilgi işlem uygulamasını hızlandıran Edge Insights for Industrial dahil güçlü malzemeler sunuyor. Edge Yazılım Merkezi üzerinden kullanılabilen Edge Insights for Industrial, veri toplama ve analizinden robotik ve makine görüşü sorgulamaya kadar değişen görevleri kolaylaştırmak için özellik bakımından zengin yazılım bileşenleri sağlıyor. Axiomtek’in ürünleri Intel® Core™, Intel® Xeon®  ve Celeron®  platformlarını destekliyor ve bir çok endüstriyel uygulamayı etkin bir şekilde devreye almaya yardımcı olan Intel®  Edge Yazılım Merkezinin malzemelerinden hizmetlerinden faydalanıyor."

-Albert Huang, CEO, Axiomtek

Bir Sonraki Edge Çözümünüzü Hayata Geçirmek için Bizimle İş Ortaklığı Yapın


Intel® Edge Yazılım Merkezi ile iş ortağı fırsatlarına dahil olmak veya araştırmak için erişin.2

Intel® Edge Yazılımı tarafından Desteklenen Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitleri Keşfedin

Intel® Edge Yazılım Merkezi, ticari açıdan hazır güçlendirilmiş ve atanabilen teklifler olan Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitlerini ve Intel® IoT Pazara Hazır Çözümlerini oluşturmayı kolaylaştırır. Dahası, Intel® Edge Yazılım Merkezi, gelecekte daha fazla seçenek ve güçlü çözümler sunan ekosistemin özelliklerini ve çözümlerini öne çıkaracak.

Intel® Edge Yazılımı tarafından Desteklenen Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitleri Keşfedin

Intel® Developer Zone'da Önerilen Cihazlar

Intel® Edge Yazılım Merkezi ile sunulan yazılım teklifleri, Intel'in geniş donanım çözümleri portföyü için optimize edilmiş olup çözümleri dilediğiniz donanım platformunda devreye almanıza olanak tanır. Ölçeklenebilir portföyümüz, uçta derin öğrenme ve girişimi sağlamak için gereken güç ve performansa sahip geniş kullanım durumları serisini destekler.

Intel® Developer Zone' da Intel® Edge Yazılım Merkezinin önerdiği cihazları bulabilirsiniz

Intel® Edge Yazılım Merkezi'nin En Son Gelişmelerinden Haberdar Olun

Yeni kullanım şekilleri, referans uygulamalar ve eğitim kaynakları dahil olmak üzere Intel® Edge Yazılım Merkezi'nin sunduğu en yeni uç ve yapay zeka teklifleri ile bağlantıda kalın.

Bu formu göndererek 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve en yeni Intel teknolojilerinden ve sektör trendlerinden e-posta ve telefon yoluyla haberdar olmak için kişisel bilgilerinizin Intel ile paylaşılmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişim materyalleri Gizlilik Bildirimimize ve Kullanım Koşullarımıza tabidir.

Bu formu göndererek 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve en yeni Intel teknolojilerinden ve sektör trendlerinden e-posta ve telefon yoluyla haberdar olmak için kişisel bilgilerinizin Intel ile paylaşılmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişim materyalleri Gizlilik Bildirimimize ve Kullanım Koşullarımıza tabidir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojileri, donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

2

Intel® yazılım ürünlerindeki performans ve optimizasyon seçimleriyle ilgili daha fazla bilgi için bkz.https://software.intel.com/content/www/us/en/develop/support/legal-disclaimers-and-optimization-notices.html