Uçta Yapay Zeka ve Ağ İnovasyonları

Intel® Edge Yazılım Merkezi’ndeki Converged Edge Insights’ın yapay zeka, medya ve ağ çözümleriniz için nasıl hızlı bir pazara sürme süresi sağlayabileceğini öğrenin.

Uç Teknolojisi Engelleri Kaldırıyor

IoT uç uygulamalarına olan ihtiyaç hiç bu kadar büyük olmamıştı. Ancak karmaşık gereksinimler; benzersiz bağlanabilirlik, güvenlik ve gecikme zorlukları ve benzersiz uç altyapıları yazılım geliştiriciler için ilerlemeye engel olup pazara çıkma süresini uzatmaktadır.

Intel® Edge Yazılım Merkezi ile uç bilgi işlem çözümlerinin geliştirilmesini hızlandırıp güvenilir, ölçeklenebilir uygulamaları oluşturmak için engelleri indiriyoruz.2 Bu tek kaynak, geliştiricilerin ihtiyaçları olan uç bilgi işlem yazılımını hızla bulmalarını, prototipini yapmalarını ve entegre etmelerini kolaylaştırıyor. Önceden test edilmiş ve doğrulanmış güçlü araçlar ve devreye almaya hazır yazılım paketleri sunarak zamandan ve paradan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Çözümün gelişimi Intel'in kapsamlı ölçeklenebilir, birlikte çalışabilen donanım çözümleri portföyü büyük ekosistem teklifleri ile tamamlanır.

Sadece dikey pazara özgü yazılım paketini seçin, ihtiyaçlarınız için yapılandırmayı özelleştirin ve devreye almak için hedef donanımlarınızı belirleyin. Çözüm geliştirme yolculuğunu haftalardan saatlere veya dakikalara indireceksiniz.

Intel® Edge Yazılım Merkezi ürün özetini okuyun ›

Uç gelişimini nasıl standartlaştırabileceğinizi ve hızlandırabileceğinizi öğrenin ›

Uç Bilgi İşlemde Kullanım Durumları

Intel® Edge Yazılım Merkezi'nin bazı gerçek dünya uygulamalarını keşfedin ve örnek bir uygulama başlatmak için referans uygulamasını indirin.

Uç Yapay Zeka Çözümlerini Basitleştiren Uç Bilgi İşlem Yazılımı

Veri işleme, görüntü işleme ve uç Yapay Zeka analizleri için güçlü bir temelle başlayın. Intel® Edge Yazılım Merkezi, temel uç bilgi işlem kullanımı durumunda inovasyonu hızlandırmak için dikey paketleri barındırır.

Converged Edge Insights

Converged Edge Insights ile 5G dahil olmak üzere yeni nesil ağlar için uç uygulamalar oluşturmayı hızlandırmak üzere tasarlanmış ön entegre modülü kullanın. Bu paket, şirket içi veya ağ ucu dağıtımları için Open Network Edge Services Software (OpenNESS) araç kitini yapılandırmayı kolaylaştırır. Herhangi bir servis sağlayıcısı tarafından yönetilen ağlarda, tercih ettiğiniz bulut çerçevesinde çalışan OpenVINO™ Araç Kiti Intel® Dağıtımı ile çıkarsama uygulamaları oluşturun.

Daha fazlasını öğrenin >

Başlayın

Edge Insights for Industrial

Edge Insights for Industrial, üretim kalitesinde yazılım paketleri ve video için önceden doğrulanmış donanım modülleri ve zaman serisi veri alımı, uçta veri depolama ve fabrikalar için öngörü analizlerini içerir. Bu optimize edilmiş kapsayıcı paketler algılama, analiz, makine görüşü, otomasyon ve daha fazlasını mümkün kılıyor.

Axiomtek otomatik arıza tespitinin nasıl olduğuna bakın ›

Kinco'nun tekstil fabrikalarında makine görüşü ile arıza süresini azaltmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin ›

Daha fazla bilgi edinin ›

Başlayın

Edge Controls for Industrial

Intel® Edge Controls for Industrial, sabit fonksiyonlu endüstriyel kontrol sistemlerinden yazılımla tanımlı çözümlere geçişi hızlandırır. Doğrulanmış donanıma sahip bu yazılım Referans Platformu, gerçek zamanlı bilgi işlemi, standartlara dayalı bağlantıyı ve BT benzeri yönetilebilirliği entegre eder. Intel® Edge Controls for Industrial sayesinde satıcıya bağımlı donanımlar kullanılan endüstriyel iş yüklerinizi; kapsayıcılık, sanallaştırma ve orkestrasyon teknolojileri gibi çeşitli çözümlerle esnek yazılımla tanımlı çözümlerle buluşturun.

TTTech Industrial'ın üretim olanaklarını artırırken maliyetleri nasıl azalttığını keşfedin ›

Daha fazla bilgi edinin ›

Başlayın

Intel® Edge Yazılım Merkezi Ekosistemi

Intel, neredeyse her boyuttaki işletmeye uç zeka çözümlerinin pazara çıkma süresini hızlandırmasına yardımcı oluyor.

Intel® Edge Yazılım Merkezi’nde Önerilen Cihazlar

Intel® Edge Yazılım Merkezi ile sunulan yazılım teklifleri, Intel'in geniş donanım çözümleri portföyü için optimize edilmiş olup çözümleri dilediğiniz donanım platformunda devreye almanıza olanak tanır. Ölçeklenebilir portföyümüz, uçta derin öğrenme ve girişimi sağlamak için gereken güç ve performansa sahip geniş kullanım durumları serisini destekler.

Intel® Edge Yazılım Merkezi’nde önerilen cihazları bulun

Cihazlarınızı nasıl doğrulatabileceğinizi öğrenin

Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitler

Intel® Edge Yazılım Merkezi, ticari açıdan hazır güçlendirilmiş ve atanabilen teklifler olan Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitleri ve Intel® IoT Pazara Hazır Çözümleri oluşturmayı kolaylaştırır. Dahası, Intel® Edge Yazılım Merkezi, gelecekte daha fazla seçenek ve güçlü çözümler sunan ekosistemin özelliklerini ve çözümlerini öne çıkaracak.2

Intel® Edge Yazılım tekliflerinin desteklediği Intel® IoT RFP'ye Hazır Kitleri Arayın

Uçtan Buluta Sorunsuz Geliştirici İş Akışı

Intel® Edge Yazılım Merkezi, geliştiricilerin uçtan buluta iş akışı entegrasyonundan faydalanmaları kolaylaştırır. Intel® Distribution of OpenVINO™ araç kiti ve yazısı bulut hizmeti sağlayıcısı (CSP) teklifleri geliştiricilerin uçta çözümleri sorunsuz bir şekilde geliştirmeleri ve atamaları için bulut uygulamalarını geliştirmelerine olanak tanır.2

Azure IoT ile uç çözümlerini bağlayın

AWS Greengrass ile buluttan uca veri hattı

Intel® Edge Yazılım Merkezi İş Ortakları

İş ortaklarımızla birlikte, uç bilgi işlem çözümlerinin günümüz sektörlerindeki gelişimini hızlandırıyoruz. Sanayi, perakende, şehirler ve çok daha fazlası için çözümler sayesinde iş ortaklarımızın elde ettiği başarılar hakkında daha fazla bilgi edinmek için referansları okuyun.

Edge Yazılım Merkezi Ekosistemi ve İş Ortakları hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel® Edge Yazılım Merkezi'nin En Son Gelişmelerinden Haberdar Olun

Yeni kullanım şekilleri, referans uygulamalar ve eğitim kaynakları dahil olmak üzere Intel® Edge Yazılım Merkezi'nin sunduğu en yeni uç ve yapay zeka teklifleri ile bağlantıda kalın.

Bu formu göndererek 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve en yeni Intel teknolojilerinden ve sektör trendlerinden e-posta ve telefon yoluyla haberdar olmak için kişisel bilgilerinizin Intel ile paylaşılmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişim materyalleri Gizlilik Bildirimimize ve Kullanım Koşullarımıza tabidir.

Bu formu göndererek 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve en yeni Intel teknolojilerinden ve sektör trendlerinden e-posta ve telefon yoluyla haberdar olmak için kişisel bilgilerinizin Intel ile paylaşılmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişim materyalleri Gizlilik Bildirimimize ve Kullanım Koşullarımıza tabidir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojileri, donanım ile yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

2

Intel® yazılım ürünlerindeki performans ve optimizasyon seçimleriyle ilgili daha fazla bilgi için bkz.https://software.intel.com/content/www/us/en/develop/support/legal-disclaimers-and-optimization-notices.html