Intel ile Güvenli ve Düşük Maliyetli Uca Hızla Ulaşın

BT ve faaliyet ayrımlarının karmaşıklıklarını çözmeye, uç yazılımına ince ayar uygulayıp doğrulamaya ve iş ortaklarımız ile birlikte çalışarak, son kullanıcıya yönelik on binlerce dağıtımdan doğan ve pazara hazır yüzlerce paketi müşterilerimize sunmaya yıllarımızı harcadık. Tümü güvenilir ve olgun bir geliştirme ekosistemi tarafından desteklenir, bu sayede gerektiğinde yanınızda olacağını bilirsiniz. Mağaza vitrinleri, baz istasyonları ve fabrikalar - hangi ucu kullanırsanız kullanın, ucunuz Intel® teknolojisine sahiptir.

Gerçek değer yaratın. Intel, Audi'nin otomatik hale getirilmiş fabrikasından Sensormatic’in perakende için sosyal mesafe çözümüne kadar, akıllı ucu şimdi gerçeğe dönüştürüyor.

İnfografiği görüntüleyin ›

El kitabını okuyun ›

Uçtan Buluta Uzanan Akıllı Sistemler

Intel, akıllı sistemleri en yüksek değeri sağlayacak şekilde tam gerektiği yere, uçtaki cihazlardan ağ yoluyla veri merkezine yerleştirir.

Bildirimler ve Uyarılar

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri yalnızca Intel® mikroişlemcilerdeki performans için optimize edilmiş olabilir.

SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak değerlendirilir. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha ayrıntılı bilgi için intel.com/benchmarks adresini ziyaret edin.

Intel® teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

2Movidius Myriad X VPU, saniyede 4 trilyonun üzerinde işlem performansına (TOPS) sahiptir. Genel performans, mevcut tüm bilgi işlem birimlerinin saniye başına işlem bakımından maksimum performansına dayalı mimari hesaplamadır. Uygulama performansı, uygulamaya göre değişir.
3Intel'in derleyicileri, Intel® mikroişlemcilerine özgü olmayan optimizasyonlar için Intel® dışı mikroişlemciler için aynı dereceye kadar optimizasyon sağlayabilir veya sağlayamayabilir. Bu optimizasyonlar, SSE2, SSE3 ve SSSE3 yönerge setlerini ve diğer optimizasyonları kapsar. Intel, Intel tarafından üretilmeyen mikroişlemcilerde uygulanan herhangi bir optimizasyonun kullanılabilirliğini, işlevselliğini ya da verimliliğini garanti etmez. Bu üründeki mikroişlemcilere bağlı optimizasyonlar, Intel® mikroişlemcilerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Intel® mikromimarisine özgü olmayan bazı optimizasyonlar, Intel® mikroişlemciler için ayrılmıştır. Bu bildirimin kapsamındaki talimatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen ilgili ürün kullanıcı ve başvuru kılavuzlarına başvurun.