Steen Graham ile Inside Edge'e Hoş Geldiniz

Intel IoT Genel müdürü Steen Graham'ın uçta zeka kullanımıyla ilgili konuşmasını dinleyin. Çalışma ve yaşam şeklimizi değiştiren uç yapay zeka fikirleri, inovasyonları ve gerçek uygulamaları, konuların hızlıca ele alındığı bu konuşma serisinde inceleniyor.

Bölüm 1:
Bilgi İşlem Çağları

Steen, ne kadar yol kat ettiğimizi göstermek için en baştan başlıyor ve bilgi işlemin hızlı gelişimini yeniden ele alıyor. Günümüze kadar ulaşan uç bilgi işlem çağı teknolojisinin izini sürüyor ve bu en yeni inovasyonun sunduğu paradigma değişimini tartışıyor.

Intel Laboratuvarları

Bölüm 2:
Uç Teknolojinin 4 Kuralı

Steen; uç bilgi işlemi anlamamızı sağlayacak bağlamı sunuyor ve dört basit kuralın neden günümüzün bağlantılı dünyası için oldukça güvenilir, yerelleştirilmiş bir bilgi işlem altyapısını bir gereklilik haline getirdiğini açıklıyor.

Intel 5G

Bölüm 3:
Yapay Zekanın Katmanları

Steen, Yapay Zekayı teknolojik bileşenlerine (Makine Öğrenimi ve Derin Öğrenme) ayırmadan tanımlıyor ve bu bileşenlerin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu gösteriyor.

Üretimde Intel Yapay Zekası

Bölüm 4:
Prototipten Üretme Yapay Zeka

Steen, farklı mimarilerde yapay zekayı kullanıma almanın zorluklarını ele alıyor ve OpenVINO™ araç kiti gibi inovasyonların, bulutta yazılım geliştirme ve fiziksel dünyada bu yazılımın uygulanması arasındaki boşluğu doldurmada geliştiricilere nasıl yardımcı olduğunu gösteriyor.

Üretimde Intel Yapay Zekası

Bölüm 5:
Uç Bilgi İşlemde Kullanım Durumları

Steen, sağlık hizmetlerinden üretime ve perakendeye kadar çeşitli sektörlerde uç bilgi işlemin gerçek uygulamalarını keşfediyor ve Intel teknolojili uç altyapının müşteriler için nasıl yeni deneyimler sağladığını ve tüm sektörlere etki ettiğini gösteriyor.

Intel Müşteri Tecrübeleri

Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.