Giriş düzeyi dijital ekran çözümleri için

Intel® Reference Design for Digital Signage (EL-10), ürün üreticilerine ve işletmenlerine Intel® Atom™ E3815 işlemci işlemci tarafından desteklenen giriş seviyesi ve tercih edilen dijital ekran çözümü sağlar.

Özelliğin özellikleri arasında şunlar yer alır:

  • En az iki video akışı için HD eşzamanlı çözülen akış
  • Çoklu video biçimi yürütme (HD, 2K, 4K [yalnızca kod çözme], Flash)
  • Web uygulaması desteği (HTML5)
  • Dokunmatik ekran etkileşimi

Bu referans tasarımının uygun maliyet ve en çok sınıf performansı ve önceden yüklenmiş donanım ve yazılım birleşimi, üreticilerin hızla büyüyen giriş düzeyi dijital ekran pazarından faydalanmak için uygun bir çözüm sunar.

Donanım

Yeni Intel Atom Işlemci e3815 işlemci , yüksek g/ç bağlantısı, entegre bellek denetleyici, sanallaştırma ve yerleşik güvenlik özellikleri sunan bir çipte sistem (SoC). Medya oynatıcı, basit tak ve Çalıştır uygulaması için grafik motoru, USB 2,0 ve 3,0 bağlantı noktaları, HDMı çıktı ve RJ45 Ethernet gibi bilgiler de içerir. Verimli görüntüleme iş akışları ve dijital ekranlara kadar güvenli içerik sunma için idealdir.

Yazılım

Üreticiler şunları destekleyecek üç işletim sistemi arasından seçim yapabilir: Microsoft * Windows, Android * 4,4 KitKat veya Linux. * işletim sistemi seçili durumuna bağlı olarak, referans tasarımı Android CMS gibi CMS çözümlerini de destekedecektir.

Kaynak

Ürün Özeti: Intel® Reference Design for Digital Signage (EL-10) >

Intel® Reference Design for Digital Signage (EL-10) tabanlı GIGABYTE dijital ekran çözümü >

J & W IPC teknolojisi, Intel® Reference Design for Digital Signage (EL-10) temel alan Düm dijital ekran çözümüdür >

Satın alma noktaları

Dijital ekranlara yönelik Intel referans tasarımına (EL-10) dayanan çözümler, şu anda aşağıdaki üyelerden Intel® Internet of Things Solutions Alliance bulunabilir:

Gigabyte
GB-TCV1A * giriş düzeyi dijital ekran ve anahtar çözümü >
MZBAYVP * dijital ekran kartı >

J & W IPC teknolojisi
Dijital ekran > için S015 Dual System *

Şekil 1. Intel® Reference Design for Digital Signage (EL-10) yapılandırması.

Yukarıdaki bilgiler, orijinal içeriğin insan ve bilgisayar tarafından yapılan çevirisinin size kolaylık olsun diye yapılmış bir karışımıdır. Bu içerik sadece genel bilgi amaçlıdır ve içeriğe, eksiksiz veya doğru olarak güvenilmemelidir. İngilizce sayfayı görüntülemeyi tercih ediyorsanız, soldaki simgeye tıklayın.