Üretkenlik İçin Tasarlandı

Günümüzün masaüstü bilgisayarları, modern ve güç verimli tasarımlarda maksimum performans ve güvenlik sunuyor. Yeriniz az mı? Müşterilerin gördüğü konumlar için ideal ve etrafında hareket etmeyi kolaylaştıran, ince ve kablo karmaşası yaratmayan Hepsi Bir Arada bilgisayarları deneyin. Çalışanların toplantılarda daha iyi iletişim kurmalarını mı sağlamanız gerekiyor? Kompakt mini bilgisayar, konferans odalarınızı akıllı toplantı alanlarına dönüştürebilir. Genişletilebilir kasalı modeller, en büyük çalışan taleplerini karşılamak üzere geliştirildi. Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlar, hızlı çoklu görev yürütme, birden çok ekran için destek ve güç verimli tasarımları bir araya getiren bu bilgisayarlarla masanızdan daha fazla işi yerine getirin.

Kurumsal şirketler ve küçük işletmeler için ideal çözüm olan Intel® işlemcili masaüstü bilgisayarlar ile daha akıllı çalışın.

masaüstünde çalışan kadın

Güvenlikte Çıtayı Yükseltiyoruz

Hızlı ve akıllı çalışın. En yeni Intel işlemcili masaüstü bilgisayarlar, şirketinizi korumak için çıtayı yükselten donanımla geliştirilmiş güvenlik sunar. Bugün veri ihlallerinin yarısından fazlası kötüye kullanılan veya çalınan kullanıcı bilgilerinden kaynaklanıyor1.

7. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili masaüstü bilgisayarlarla, şirketiniz yeni çok faktörlü kimlik doğrulama teknolojisinin sunduğu en iyi kimlik doğrulama özelliklerinden faydalanabilir. Güvenliği arttırmak ve masaüstü kullanıcılarınıza talep ettikleri yüksek performansı sunmak için en yeni masaüstü bilgisayarlara geçin.

En yeni Intel işlemcili masaüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin ›

 

Şık Tasarım. Güçlü Çalışma Olanakları

Intel® Core™ işlemcili Hepsi Bir Arada Bilgisayarlar, eksiksiz bilgisayar gücünü, kompakt bir ofis alanına kolaylıkla sığan, kablosuz fare ve klavyeyle tamamlanan şık bir pakette sunuyor. Kullanıcıların daha sezgisel bir şekilde çalışmalarını için çok dokunuşlu ekran özellikleri sunan çok sayıda modelden birini seçin.

Mini bilgisayarın az yer kaplayan tasarımı, Intel işlemcinin kanıtlanmış performansını inanılmaz küçük bit bilgisayarda sunuyor. Normalde kullandığınız yazılımı ve işletim sistemini kullanırken istediğiniz boyuttaki ekrana bağlanabilirsiniz. İster bir fuarda dijital ekran kullanın isterseniz oturup işlerinizi halledin, mini bilgisayarlar size yardımcı olmaya hazır.

Mini bilgisayarda büyük bir güç elde edin ›

Dokunmanın gücünü hissedin ›

İşiniz İçin Doğru Masaüstü Bilgisayarı Bulun


Diğer Cihazları Keşfedin

İş için Tabletler

Mobilite için güvenlik ve performanstan ödün vermeniz gerekmez. Mobil çalışanlar, en yeni Intel işlemcili tabletlerle gerçek anlamda her yerden çalışabilir.

Daha fazla bilgi edinin

Dizüstü bilgisayarlar

En yeni 2'si 1 Arada laptoplar ve Ultrabook™ cihazları, tabletin mobilitesi ile laptopun çok amaçlı kullanımını entegre güvenlik ile sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Intel IT Center'ın her haftanın BT konu başlıklarına yönelik görüşlerini alın. Intel'in bu haftanın gelişmelerine ilişkin bakış açısına göz atın ve ardından hemen abone olun.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

2015 Veri İhlali İncelemeleri Raporu. Verizon (2015). http://www.verizonenterprise.com/DBIR/2015/