Daha Fazla Yerde Yüksek Performans

Her büyüklükteki işletme, yeni nesil 2'si 1 Arada laptoplarla, donanımla güçlendirilmiş güvenlik ve laptopun güvenliğini, tabletin özgürlüğüyle birlikte elde edebilir.

2'si 1 Arada laptop özetini okuyun (6 sayfa)

İş Yerinde Kablolardan Kurtulun

Zorluklar veya güvenlik endişeleri olmadan istediğiniz yerden çalışın. En yeni yüksek performanslı Intel® işlemcili laptoplar, şirketinizi koruyan donanımla güçlendirilmiş güvenlik ve kullanıcılara kablosuz görüntüleme ve kenetleme olanağı tanıyan kablosuz kullanım rahatlığını sunar.

En yeni performans gelişmelerinden faydalanmak için laptoplarınızı yükselttiğinizde, çalışanlara hızlı ve akıllı çalışabilmeleri için gerekli gücü vermiş olursunuz. Yalnızca çalışanlara işi yapmaları için ihtiyaçları olan cihazı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu cihazların her görevi yerine getirebileceğini bilerek rahat bir nefes alabilirsiniz. Çalışanlar hareket halindeyken bile, donanıma entegre kimlik koruması sayesinde içiniz rahat olur.

Şirketler İçin Çok Amaçlı Kullanım: 2'si 1 Arada Laptoplar

Her iki dünyanın en iyi özelliklerine sahip olun. En yeni Intel işlemcili 2'si 1 Arada laptop, ihtiyaç duyduğunuz zaman eksiksiz performans sunan bir laptopu, istediğiniz zaman tableti tek bir cihazda sunar. Laptopunuzdan raporunuzu hazırlayabilir, ekranı katlayarak cihazı tablete dönüştürebilir ve böylece hazırladığınız raporu kolaylıkla iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hatta tamamıyla klavyeden ayrılan dokunmatik ekranlı bir modeli de tercih edebilirsiniz. Her iki seçenekte de 2'si 1 Arada laptop, anında açılır, her zaman günceldir ve uzun pil ömrü sunar.1

Küçük işletmenizi laptoplarla büyütün ›

Güvenlik ve Stil Bir Arada: Ultrabook™ Cihazları

Hiçbir taviz vermeden güvenlik ve stili bir arada elde edin. En yeni Intel® Core™ vPro™ işlemcili Ultrabook cihazları, şirketinizin ihtiyacı olan donanımla güçlendirilmiş güvenliği ve yönetilebilirliği, kullanıcıların talep ettiği şık tasarımlarda sunar. Her biri uzun pil ömrü sunan, bir inçten daha ince bu cihazlar, farklı ekran boyutları ve farklı ağırlıklarda sunulur.1 Kullanıcılar, hızlı çoklu görev yürütme özelliğiyle kolaylıkla çalışabilir, görüntülü konferans sırasında bir sunum üzerinde çalışabilir ve içerikleri kablosuz olarak ekrana yansıtabilir. İsteğe bağlı dokunmatik ekran özellikleri, kullanıcılara istedikleri zaman istedikleri şekilde çalışma esnekliği sunar.

Sağlamlaştırılmış kasaları ve güçlü menteşeleri sayesinde cihazınız, yolculuklarınız sırasındaki sarsıntılara dayanabilir. Daha ayrıntılı inceleyin ve işiniz için en uygun modelin hangisi olduğuna karar verin: ultra ince veya clamshell, dönüştürülebilir, ayrılabilir veya dokunmatik ekranlı.

Ultrabook 2'si 1 Arada videosunu izleyin (02:44) ›

 

Kesintisiz Performans: Mobil İş İstasyonları

Yaratıcılığı ve iş birliğini yepyeni bir düzeye taşıyın. En zorlu iş yükleri için gerçek iş istasyonu performansıyla kapalı kalma süresini azaltın ve BT kesintilerini sınırlayın. Intel® Xeon® işlemcili mobil iş istasyonuyla daha yüksek güvenilirlik, entegre güvenlik ve uzaktan yönetim özellikleri elde edin.

Intel® Xeon® Mobil İş İstasyonları hakkında daha fazla bilgi edinin ›

İşiniz için Doğru Laptopu Bulun


Diğer Cihazları Keşfedin

İş için Tabletler

Mobilite için güvenlik ve performanstan ödün vermeniz gerekmez. Mobil çalışanlar, en yeni Intel işlemcili tabletlerle gerçek anlamda her yerden çalışabilir.

İş tabletleri hakkında daha fazla bilgi edinin

Masaüstü Bilgisayarlar

Bilgisayarda her zamankinden çok daha inovatif tasarımlarla karşılaşıyoruz. Az yer kaplayan Hepsi Bir Arada bilgisayarlardan genişletilebilir masaüstü veya kompakt mini bilgisayarlara kadar yeni tasarımların avantajlarını keşfedin.

Masaüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel IT Center'ın her haftanın BT konu başlıklarına yönelik görüşlerini alın. Intel'in bu haftanın gelişmelerine ilişkin bakış açısına göz atın ve ardından hemen abone olun.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, özel yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.