Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

2

Windows* platformlarının performansını ölçen BAPCo* konsorsiyumundan bir karşılaştırma testi olan SYSmark* 2014 genel skoru ile ölçülmüştür. SYSmark, Microsoft* ve Adobe* gibi bağımsız yazılım tedarikçilerinin gerçek uygulamalarını kullanarak ofis üretkenliği, medya oluşturma ve veri analizi/finansal analiz olmak üzere üç kullanım senaryosunu test eder.

3

Windows® 10 EEMBC Tarama Karşılaştırması Bileşen Ortalama Gücü ile ölçülmüştür.

7. Nesil Performans Ölçümleri ve Pil Ömrü Tahminleri:

Intel® Core™ i5-7300U İşlemci, PL1=15W TDP, 2 Çekirdek/4 İş Parçacığı, 3,5GHz'e kadar Turbo, Bellek: 2x4GB DDR4-2133, Depolama: Intel® SSD 535 Serisi, Ekran Çözünürlüğü: 1920x1080. Intel® HD 620 Grafikleri, İşletim Sistemi: Windows® 10

4

Arka planda video oynatılırken (bir iş eğitimi veya web yayını izleme simülasyonu olarak), Microsoft Word* (PDF kaydetme), Excel* (yeniden hesaplama), PowerPoint* (slayt sıralama) ve NXPowerLite Desktop* (sıkıştırma benzeri bir şekilde ofis belgelerini içerikleriyle birlikte küçültme) uygulamalarının kullanıldığı bir ofis üretkenliği ve çoklu görev çalıştırma iş yükü olan SEG562 ile ölçülmüştür.