Doğru Tabletle Üretkenliği Arttırma

Tabletlerin, her sektörden ve her ölçekten işletmeye çalışma yöntemlerini yeniden şekillendirmelerinde nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

Tablet dönüşümü hakkında bilgi edinin (1:30)

Her Yerden Çalışın. Daha Az Yük Taşıyın.

Günümüzün mobil çalışanları düşünülerek tasarlanan ultra taşınabilir tabletlerle şirketinizin mobilitesini arttırın. Kolay taşınan tabletler, aynı zamanda anında işe koyulmanızı sağlıyor. Çalışmalarınızı istediğiniz yerden kolaylıkla müşterilerinizle paylaşın ve hareket halindeyken tüm iş takiplerinizi yapın. Öğle yemeği toplantısında en güncel hasta verilerine erişin ya da müşterinize yaptığınız sevkiyatı mağazadan takip edin. Entegre güvenlik özellikleri, hassas iş verilerini her konumdan korur.

Yenileme stratejinize tabletleri ekleyerek, üretkenlikten veya güvenlikten ödün vermeden çalışanlarınıza istedikleri özgürlüğü sunabilirsiniz.

Hareket Halindeyken Üretkenlik

İşinizin sizi götürdüğü her yerde çalışmaya devam edin. İnce ve hafif tabletleri kolaylıkla yanınızda taşıyabilir ve ihtiyacınız olan uzun pil ömründen faydalanabilirsiniz. Doktorlar, dokunmatik ekran sayesinde hareket halindeyken çalışabilir ve dijital kalemle kolaylıkla not alabilir. Satış temsilcileri, POS'u doğrudan müşterinin bulunduğu yere götürebilir ve hatta gerçek zamanlı olarak stok kontrolü yapabilir. Intel® işlemcili tabletler, her çalışan için her konumdan üretkenliği arttıran mobilite olanağı sunar.

Tablet çözümleri videosunu izleyin ›

Mobilite ile ilerleyin ›

Güvenlik Uyumluluk İle Buluşuyor

Şirketinizin ihtiyacı olan güvenlik ve kullanıcılarınızın talep ettiği esneklik ile kendinizden emin adımlarla çalışmaya devam edin. Intel® işlemcili, Windows* işletim sistemli tabletler, hızdan veya bilgisayar gücünden taviz vermeden kapsamlı koruma sağlar. Windows* bilgisayarlara yönelik bilindik uygulamalarla uyumlu bu tabletler ile hemen işe koyulabilirsiniz. Android* yazılımlı tabletler, ihtiyacınız olan güvenliği, performansı ve çevikliği sunar. Tabletlerle, kullanıcılar hareket halindeyken ek korumayla kolaylıkla çoklu görev yürütebilir ve işbirliği yapabilir.

İş kullanımına hazır tabletler hakkında bilgi edinin (4 sayfa) ›

 

İşletmeniz için Doğru Tableti Bulun


Diğer Cihazları Keşfedin

Dizüstü bilgisayarlar

En yeni 2'si 1 Arada laptoplar ve Ultrabook™ cihazları, tabletin mobilitesi ile laptopun çok amaçlı kullanımını entegre güvenlik ile sunuyor.

Dizüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin

Masaüstü Bilgisayarlar

Bilgisayarda her zamankinden çok daha inovatif tasarımlarla karşılaşıyoruz. Az yer kaplayan Hepsi Bir Arada bilgisayarlardan genişletilebilir masaüstü veya kompakt mini bilgisayarlara kadar yeni tasarımların avantajlarını keşfedin.

Masaüstü bilgisayarlar hakkında daha fazla bilgi edinin

Intel IT Center'ın her haftanın BT konu başlıklarına yönelik görüşlerini alın. Intel'in bu haftanın gelişmelerine ilişkin bakış açısına göz atın ve ardından hemen abone olun.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.