Intel CES 2017'ye Hoş Geldiniz

Yalnızca üç yıl içinde 50 milyarı aşkın akıllı nesnenin buluta bağlanmış olmasını bekliyoruz. Yeni cihazlar tasarlamaktan 5G ağını mümkün kılmaya kadar bu akıllı geleceğin her segmentini desteklemek için benzersiz bir konuma sahip olan Intel, CES'te tüm bu yenilikleri mümkün kılacak teknolojileri duyuruyor.

Sürüş Deneyiminde Devrim

Intel, otonom arabaların yolunu açmak için otomatik tasarım ve teknoloji alanında dünya liderleriyle güçlerini birleştirdi. Intel, araç içi ve bulut teknolojileri, bağlantı, emniyet ve güvenlik özellikleri ve derin öğrenme varlıklarına yaptığı yatırımlar ve bu alanlardaki uzmanlığıyla otonom sürüş hayalini gerçeğe dönüştürmek için benzersiz bir konuma sahiptir.

5G'nin otonom arabaların geleceğini nasıl desteklediğini öğrenin ›

Sürüş deneyiminin geleceğini yaşayın ›

Oyunun Kurallarını Değiştiren Teknoloji

Intel, spor tutkunlarının spora her zamankinden daha yakın olmalarını sağlıyor. Sanal gerçekliğin gücüyle kendinizi merkez kortta bulabilir veya Intel® 360 Replay teknolojisiyle maçı her açıdan seyredebilirsiniz. Ayrıca sporcular da performansı arttıran ve sakatlık riskini azaltan veri analizleriyle teknolojiden faydalanabilirler.

Voke'nin sanal gerçekliği canlı etkinliklerde nasıl kullandığını keşfedin ›

Oyuna katılın ›

Sıra Dışı Günlük Deneyimler

Intel'in 5G ve sanal gerçeklik alanındaki inovasyonları, dünyayı deneyimleme biçimimizi ve dünya ile etkileşimimizi değiştiren etkileyici sanal gerçeklik teknolojisinden ev gereçleri ve çok kritik tıbbi malzemeler gibi her şeyi kapımıza getiren drone'lara kadar birçok günlük deneyimimizin yeniden şekillendirilmesinde büyük bir rol oynuyor.

Sanal Gerçekliğin Geçmişi Ve Bugünü ›

Konular ve Teknoloji

Intel, otonom sürüş ve akıllı evler gibi yeni ve mükemmel deneyimler sunan daha hızlı, daha akıllı ve daha verimli kablosuz ağlar için gereken zemini hazırlayarak 5G'ye geçişte liderliği üstleniyor.

5G'nin geleceğini inceleyin

Mükemmel sanal gerçeklik deneyimleri, mükemmel bir bilgi işlem gücü gerektirir. Intel, etkileyici bir görüntüleme ve etkileşim için inovasyonun sınırlarını zorluyor.

Intel’in VR vizyonunu inceleyin

Intel, daha iyi ve daha güvenli bir sürüş deneyimi vizyonunu gerçekleştirmek için dünyanın lider otomotiv şirketleriyle iş birliği yapıyor.

İş ortaklıklarımız hakkında bilgi edinin

Bilgi işlem dünyasının bir sonraki dev adımını atan Intel, daha iyi bir dünya için çok sayıda Yapay Zeka teknolojisi ve programı geliştiriyor.

Planımız hakkında bilgi edinin

İnovasyon uçuşa geçiyor. Drone'larımız1, ticari denetimlerden inanılmaz ışık gösterilerine kadar birçok yeni deneyimi mümkün kılıyor.

Daha akıllı drone'ları keşfedin

Duyurular

7. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemciler, en zor iş yüklerini hafifletmek üzere ciddi düzeyde bilgi işlem gücü ve güvenlik sağlar.

Intel® Core™ vPro™ işlemcileri keşfedin

New Balance RunIQ*, koşucular için koşucular tarafından tasarlanan bir akıllı saat. New Balance ve Intel arasında güçlü bir iş birliği.

New Balance RunIQ hakkında bilgi edinin

2017'nin ortasında çıkacak olan Intel® Compute Card, bilgi işlemin ve bağlantının gücünü neredeyse her ürünle buluşturarak sınırsız bir akıllı cihaz potansiyeli oluşturuyor.

Bağlantılı cihazlar hakkında daha fazlasına bakın

BMW Group, Intel ve Mobileye, 2017'nin ikinci yarısından itibaren otonom test araçlarını yola çıkaracak.

Haber bültenini okuyun

Intel® Optane™ teknolojisiyle yepyeni bellek ve depolama kapasiteleri elde edin. Sisteminizi hızlandırın ve yüksek hızın, yanıt hızlarının ve mükemmel performansın keyfini çıkarın.

Yeni bellek teknolojimiz ile tanışın

CES'te Intel'i bulun

Tech East'teki Intel kabinini ziyaret edin. Bizi Las Vegas Kongre Merkezi, Ana Salon'daki 10048 numaralı kabinde bulabilirsiniz.

Intel kabini ve CES 2017'nin sunduğu diğer tüm olanaklar hakkında daha fazla bilgi edinmek için CES Uygulamasını iOS* App Store veya Google Play*'den indirin.

Haritayı indirin ›

Conversations

i

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Bu cihaz, Federal İletişim Komisyonu kurallarının gerektirdiği üzere henüz onaylanmamıştır. Bu cihaz, onay alınana kadar satılık veya kiralık olarak sunulamaz ya da satılamaz veya kiralanamaz.