Günümüzde, spor performansları hakkında hız, mesafe, çok eksenli dönüş, çekim kuvveti gibi birçok ayrıntıyı öğrenebiliyor ve paylaşabiliyoruz. Ekran üzerindeki gerçek zamanlı analizler ve dudak uçuklatan üç boyutlu yeniden oynatımlar seyircileri şaşırtıyor. Yakında sporcular performanslarını iyileştirmek üzere bilmeleri gereken kritik görüşleri elde etmek için Intel® teknolojisinden faydalanabilecekler.

Her Açıdan Mükemmel Görüntü

Intel® 360 yeniden oynatma teknolojisi, aksiyonu yepyeni büyüleyici yollarla gösteriyor. Çok sayıda yüksek çözünürlüklü kamera, nefes kesici ağır çekim görüntülerini ve önemli pozisyonları gösteriyor. Bu sayede seyirciler, en büyük oyunları ve en etkileyici performansları her açıdan görebiliyor.

Spor Ekipmanları Artık Daha Akıllı

Hem sporcular hem de seyirciler en önemli anlara daha yakından bakabiliyor. İsabetli bir vuruş. Üç sayılık bir atış. Bir geriye salto. Bir ikili McTwist. Çığır açan Intel® Curie™ modülü1 sporcuların daha akıllı ve doğru kararlar almalarına yardımcı olan önemli veriler elde etmelerini sağlıyor. Ayrıca seyircilerin maçları hiç olmadığı kadar yakından izlemelerine olanak tanıyor.

Intel® Curie™ modülü hakkında daha fazla bilgi

Gerçek Zamanlı Veriler Red Bull X-Fighters Etklinliğiyle Meydana Çıkıyor

X-Fighters sporcuları, serbest stil motokros yarışlarını yeni ve korkusuz noktalara taşırken, şimdi Intel® teknolojisi bunu daha da ileriye götürüyor. Sporculara ve bisikletlerine iliştirilen gelişmiş ivmeölçer, jiroskop, manyetometre ve GPS benzeri konum sensöründen oluşan veri izleme teknolojisi, gerçek zamanlı veriler üretiyor ve seyircilerin aksiyona dalmalarına yardımcı oluyor. "Dünyada bu hareketleri yapabilen çok az insan var," diyor Intel yeni konseptler ve uygulamalar mühendisi Jimmy Hall. "Bu teknoloji, verileri bölümlere ayırmamıza ve seyircilerin tüm bu zor hareketleri gerçekleştirmek için neler gerektiğini anlamalarına yardımcı oluyor."

Red Bull X-Fighters'da Intel'i inceleyin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Bu cihaz, Federal İletişim Komisyonu kurallarının gerektirdiği üzere henüz onaylanmamıştır. Bu cihaz, onay alınana kadar satılık veya kiralık olarak sunulamaz ya da satılamaz veya kiralanamaz.