Verilere Dayalı Dijital Dönüşümü Mümkün Kılın

İş ortaklarımız aracılığıyla sunulan Intel® tabanlı çözümlerin, finans kuruluşlarının müşterilerine yeni nesil hizmetler ve yeni değerler sunmalarına nasıl olanak tanıdığını görün.

Finansal Hizmetler Sektöründe Veri Odaklı Dönüşümün Gerisinde Kalmayın

Uzmanların Finansal Hizmetler sektörünün geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkındaki görüşlerini, en yeni haberleri ve güncellemeleri doğrudan e-postanıza gönderelim.

Kaydolduğunuz için teşekkürler!

Finansal Hizmet Sektörü haberlerini ve bilgilerini almak üzere kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En Güncel İçerikler

Finansal Hizmetler sektöründeki güncel görüşler ve trendler.

Teknoloji Çözümlerimiz

Intel'in bankacılık ve finansal hizmetler sektörünü geliştirmek için teknolojiye nasıl şekil verdiğini keşfedin.

Bulut

Kaynakları serbest bırakan ve hizmetleri otomatik ve uyumlu bir şekilde dağıtan uyarlanabilir bir altyapı, Finansal Kuruluşlar için en büyük öncelik haline geliyor.

Bulut kaynaklarımıza göz atın

Analiz ve Yapay Zeka

Intel Yapay Zeka teknolojileri, sektörün büyük hacimli verilerden bilgi edinebilmesini, siber suçlarla mücadele edebilmesini ve sürekli artan mevzuat gereksinimlerini karşılayabilmesini sağlar.

Yapay Zeka kaynaklarımıza göz atın

Dijital İş Yeri

Otonom ve dijital iş yerlerinin giderek yaygınlaştığı dünyada, Intel teknolojisiyle iş verimliliklerini artırın, işbirliğini destekleyin ve verilerin güvenliğini sağlayın.

Dijital İş Yeri kaynaklarımıza göz atın

Finans teknolojisinde Intel

Finansal Hizmetler Sektöründe inovasyon, eşi benzeri görülmemiş bir hıza ulaştı ve hızını artırmaya devam edecek. Intel, büyüyen Finansal Hizmetler teknolojisi ekosistemine kendini adamış bir teknoloji iş ortağıdır.