Kaynak ve Tasarım Merkezi

Çevrimiçi araçlara ve teknik içeriklere erişmek ve topluluklara katılmak için Kaynak ve Tasarım Merkezi'ne katılın. Hesabınız anında oluşturulur. Intel®'in diğer gizli içeriklerine, araçlarına ve hizmetlerine erişmek istiyorsanız Ayrıcalıklı hesaba geçme talebinde bulunun. Kurumsal Gizlilik Anlaşması (CNDA) gereklidir ve inceleme süreci birkaç gün sürebilir.

Aşağıdaki formu doldurun.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

E-posta Desteği

Kuzey Amerika:
1-800-538-3373 numarasını arayın

Diğer kıtalar:
AT&T Erişim Kodunu arayın
sinyali bekleyin,
1-800-538-3373

Pazartesi-cuma günleri arası 24 saat destek (ABD Pasifik Saati)

Contact Information

First Name cannot exceed 100 characters
Last Name cannot exceed 100 characters
Email cannot exceed 100 characters Please enter a valid email address This registration form is only used by external users and not employees. Please use the appropriate internal process to request access. Email is already registered. Enter a new email or Sign In > Kontrol ediliyor

Account Information

Username cannot exceed 64 characters Please enter a valid username Username already exists Kontrol ediliyor
Must include a letter Must include a number Must include a special character Must be between 8 and 15 characters in length Cannot contain spaces Cannot repeat the same character more than twice in a row Password check failed. Login ID embedded inside password. Password check failed. User's email address is embedded inside the password. Only English character(s) are permitted
Passwords must match

Terms and Conditions

Clicking 'Submit' confirms your acceptance of the Intel Terms of Use and understanding of the Intel Privacy Policy.

Kaynak ve Tasarım Merkezi hesabına kaydolduğunuz için teşekkürler.

Tarafınıza bir doğrulama e-postası gönderildi. Kayıt işleminizi tamamlamak için lütfen gelen kutunuzu kontrol edin ve verilen bağlantıya gidin. Bağlantı, 30 gün süreyle geçerlidir.

E-postayı almadınız mı? İstenmeyen veya önemsiz posta klasörlerinizi kontrol edin veya aşağıdan e-postayı tekrar gönder bağlantısını tıklayın.

E-postayı yeniden gönderme işlemine devam etmeden önce lütfen aşağıdaki Captcha'yı tamamlayın.

Eposta başarıyla gönderildi

Hata

Lütfen talebinizi tekrarlayın.

Hata

Lütfen talebinizi tekrarlayın.

Projenize ilişkin olarak sizinle iletişime geçilmesi yönündeki talebiniz şu anda işleme alınamıyor. Lütfen projenizle ilgili olarak bizimle iletişime geçmek için Tasarım Yardımı formunu kullanın.