Kaynak ve Tasarım Merkezi

Intel'in gizli içeriklerine, gelecek ürünlerin satış öncesi bilgilerine, gelişmiş tasarım araçlarına ve tasarımınıza yardımcı olacak destek hizmetlerine erişim talebinde bulunun. Standart bir Kurumsal Gizlilik Anlaşması (CNDA) onayı veya oluşturulması gereklidir. Şirketinizin Intel ile halihazırda bir CNDA anlaşması varsa, 3 gün içinde erişim sağlanır. Başvurunuzun incelenmesinin ardından CNDA olmadığının belirlenmesi halinde, bir hesap yöneticisi sizinle doğrudan iletişime geçecektir.

Intel ile bir Kurumsal Gizlilik Anlaşması (CNDA) imzalamak istemiyorsanız Intel'in destek topluluklarına, herkese açık belgelerine ve çevrimiçi araçlarına erişmek için bir Topluluk hesabı oluşturabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak işaretlenmiş alanlar dışındaki tüm alanların doldurulması zorunludur.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

E-posta Desteği

Kuzey Amerika:
1-800-538-3373 numarasını arayın

Diğer kıtalar:
AT&T Erişim Kodunu arayın
sinyali bekleyin,
1-800-538-3373

Pazartesi-cuma günleri arası 24 saat destek (ABD Pasifik Saati)

Contact Information

First Name cannot exceed 100 characters
Last Name cannot exceed 100 characters
Email cannot exceed 100 characters Please enter a valid email address In order to qualify for Privileged access to the Resource & Design Center, you must provide an employee e-mail address that matches your company name. It cannot be a personal email address or a group email address. For questions or concerns, please contact Account Support This registration form is only used by external users and not employees. Please use the appropriate internal process to request access. This email address is already registered. Sign In or reset your password Kontrol ediliyor
Phone number cannot exceed 100 characters Cannot contain spaces Invalid Phone Number
Phone number cannot exceed 8 characters Cannot contain spaces Invalid Phone Number

Business Information

Company Name cannot exceed 129 characters
Company Address cannot exceed 125 characters
Company Address (optional) cannot exceed 125 characters
City cannot exceed 100 characters