Oyun Deneyimini Üst Düzeye Taşıyın

Kazanmaya gelmediniz. Hükmetmeye geldiniz. Gözünüz Intel® işlemcilerde olsun. Yüksek çözünürlükle daha sıkı oynayın, mega görevleri zahmetsizce gerçekleştirin ve gecikme olmadan akış gerçekleştirin.

Oyun Sistemleri

Oyun Sistemleri

Mükemmel oyunlar mükemmel donanımla başlar. Intel'den en yeni sistemler ve teknolojilerle oyun deneyiminizi sınırların ötesine taşıyın.

Deneyiminizin seviyesini yükseltin

Optimize PC Oyunları

Optimize PC Oyunları

Intel, çok daha iyi çalışmaları ve yanında tatlı sürprizler için en iyi içeriklerin geliştiricileriyle çalıştı.

Doğru adımı atın

E-sporlar

E-sporlar

Oyun teknolojisinden özel ekipmanlara ve profesyonel turlara kadar Intel'in e-Spor'un geleceğine nasıl öncülük ettiğini öğrenin.

Oyunların içine girin

Hız aşırtma

Hız aşırtma

Yeni kilitsiz1 Intel® Core™ işlemcinizle hızı aşırtın ve gelişmiş oyun performansını ve hızını keşfedin.

Donanımınızı ayarlayın

Performansın Zirvesinde Oynayın, Akış Gerçekleştirin ve Yeni Deneyimlerin Dünyasına Dalın

Olağanüstü Performans

Profesyonellerin yerini alın

Profesyonel Counter Strike: Global Offensive takımı CLG Red, bir makineyi Intel® Core™ i7 işlemciyle çalıştırmanın ne anlama geldiğini ve gerçek performansın nasıl kusursuz oyun deneyimi sunduğunu tartışıyor.

10

Çekirdekler daha fazla güç demektir

Zafer Gücünü Kullanın

10 adede kadar çekirdekli Intel® Core™ i7 Extreme Edition işlemci, ihtiyacınız olan tüm gücü sunar. Canavar gibi oynayın ve 4K'da bile kesintisiz oyunun ve oyuna tamamen dalmanın keyfini çıkarın2.

Intel® Core™ işlemcinizi bulun

15%

kazanım (kare/saniye)

Vitesi Yükseltin

Intel® Core™ i5-7600K işlemciden Intel® Core™ i7-7700K işlemciye yükselterek Gears of War* 4 ve diğer başlıca oyunları oynarken FPS'de %15'e kadar performans kazanımı elde edebilirsiniz3.

Sorunsuzca Gerçekleştirilen Mega Görevler

Gerçek Gücü Kullanın

Intel® Core™ i7 işlemcilerle mega görevleri gerçekleştirirken nelerin mümkün olduğunu öğrenmek için profesyonel akış aracı EposVox ile Intel Streamer Bootcamp'e göz atın.

25%

Daha hızlı: 4K oyun oynayın, kayıt yapın ve tek seferde akış gerçekleştirin4 5

Mega Görevler Artık Angarya Değil

Full HD oyun dünyasına tamamen girebilir, takım arkadaşlarınızla iletişim kurarken canlı akış gerçekleştirebilir ve daha sonra düzenleyip yayınlamak üzere öne çıkan anları yakalayabilirsiniz. Üstelik hepsi eş zamanlı. İşte mega görev bu.

2,4kat

Twitch'te* akış gerçekleştirirken daha hızlı oyun

Twitch'te Üst Düzey Donanımlara Geçin

Yeni 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcilerle Twitch'te akış gerçekleştirirken gecikme konusunda endişelenmenize gerek yok. Akış sırasında yüksek ayarlarla oyun oynarken 2,4 kat daha yüksek hız elde edebilirsiniz6.

Sanal Gerçeklik

Oyuna Dalın

Profesyonel oyuncular Lemonnation ve Hai of Cloud9, klavyelerinden uzaklaşıp VR dünyasına giriyor ve oyun deneyiminin bir sonraki sınırını keşfediyor.

Oyuna Dalmanın Keyfini Yaşayın

Oyunu yepyeni bir biçimde deneyimleyin. Etkileyici sanal gerçeklik ve göz alıcı 4K çözünürlük sizi hiç gitmediğiniz yerlere götürür. Intel® işlemciler yüksek ve tutarlı kare hızları sunarak VR nedeniyle baş dönmesini azaltır ve VR deneyimini bütünüyle geliştirir.

Sanal gerçeklik dünyasına dalın

Birleştirilmiş Gerçekliğin Geleceğine Adım Atın

Intel, gerçek dünyanın ve sanal gerçekliğin bir araya geldiği birleştirilmiş gerçeklik teknolojisini geliştirmeye öncülük ediyor. Bağımsız kulaklık çözümlerinde Intel® RealSense™ kameralar gibi teknoloji mirasından faydalanan oyun deneyiminiz bir sonraki boyuta geçmeye hazır.

Gücünü Intel'den alır. Uzmanlar tarafından onaylandı.

Maksimum Ayarlar. Taviz Yok.

Luke Lafreniere, binlerce kişiye akış gerçekleştirirken mükemmel oyun deneyiminden ödün vermeden maksimum ayarlarla oynuyor.

Güçlü Ürünler. Üstün Performans.

Üstün teknolojileri kullanan YouTuber Linus Sebastian ile tanışın ve neden onu en çok heyecanlandıran dizüstü bilgisayarların Intel® Core™ i7 işlemcilerle çalıştığını öğrenin.

Teknoloji ve Araçlar

Mükemmel oyun deneyimi sunmaya yardımcı olan Intel® teknolojileri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yeni bir premium sınıf kalıcı bellek olan Intel® Optane™ Teknolojisi, büyük veri setlerine hızlı erişim ve olağanüstü oyun deneyimi için ideal olanaklar sunar.

Yeni bir bellek sınıfını keşfedin

Yeşil ekran efektleriyle yayın yapın, nesneleri tarayarak oyun dünyanıza katın ve her yerde rakiplerinizle sanal olarak yan yana oynayın.

Bilgisayarınızla daha fazlasını görün

Intel® Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 ile anında %15 daha iyi tek yönlü performans elde edin. İşlemcinizin en hızlı çekirdeğini algılar ve CPU taleplerini oraya yönlendirir.

Bilgi edinin

Profesyoneller oyun donanımlarını nasıl oluşturuyorlar? Takip edilmesi kolay kılavuzumuzun ve özel donanımlarınızın sizi yeni bir seviyeye nasıl taşıyacağını öğrenin.

Donanımınızı geliştirin

Oyun ve Ötesi

Güncel teknoloji kültürü dergimizde oyunla ilgili en yeni ve harika içeriklere dalın.

Oyunu bir sonraki seviyeye taşıyan insanlar ve teknolojiler hakkında ayrıntılı bilgi edinin.

Makalelere göz atın

Bilgisayar Yapılandırmaları

Masaüstü Bilgisayar
Intel® Core™ i5-7600K İşlemci, PL1=91W TDP, 4 Çekirdek 4 İş Parçacığı, 4,2 GHz'ye kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2 x 8 GB LPDDR4-2400, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607.

Intel® Core™ i7-7700K İşlemci, PL1=91W TDP, 4 Çekirdek 8 İş Parçacığı, 4,5 GHz'ye kadar Turbo, Anakart: ASUS* Z270, Grafikler: NVIDIA* GTX 1080, Bellek: 2 x 8 GB LPDDR4-2400, Depolama: Intel® SSD, İşletim Sistemi: Windows® 10 Build 1607.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Saat frekansının veya gerilimin değiştirilmesi, işlemciye ve diğer sistem bileşenlerine zarar verebilir ve bunların kullanım süresine kısaltabilir, ayrıca sistem kararlılığını ve performansını düşürebilir. İşlemci spesifikasyonlarının dışında çalıştırılırsa, ürün garantileri geçerli olmaz. Daha fazla bilgi için sistem ve bileşen üreticilerine danışın. Daha fazla bilgi için http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/gaming/overclocking-intel-processors.html adresini ziyaret edin.

2

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Sistem yapılandırmasına bağlı olarak performansta farklılıklar görülebilir. Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da http://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

3

Gears of War* 4 iş yükü ölçümlerine dayanır (Metrik: FPS - Çerçeve/Saniye).

4

Performans testlerinde kullanılan yazılımlar ve iş yükleri, yalnızca Intel® mikroişlemcilerinde performans için optimize edilmiş olabilir. SYSmark ve MobileMark gibi performans testleri; belirli bilgisayar sistemleri, bileşenler, yazılımlar, işlemler ve işlevler kullanılarak ölçülür. Bu etkenlerden herhangi birinde yapılacak bir değişiklik, sonuçların da değişmesine neden olabilir. Satın alma kararını verirken, ürünün diğer ürünlerle birlikte göstereceği performans da dahil olmak üzere, diğer bilgileri ve performans testlerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha fazla bilgi için, www.intel.com/benchmarks sayfasına bakın.

5

Megatasking Oyun Senaryosu ölçümlerine dayanır (Intel® Core™ i7-6950X işlemci ile Intel® Core™ i7-5960X işlemci karşılaştırması).

6

Gears of War* 4 Oyun ve OBS ile Twitch Yayını iş yüküne dayanır (Metrik: FPS - Çerçeve/Saniye).