Devlet Dijital Dönüşümünün Yapı Taşları

Devletler her düzeyde vatandaşlarını güvenli, sağlıklı ve başarılı kılmak üzere çalışır. Genellikle teknolojinin yardımıyla güçlü savunma, eğitim, taşıma ve başka hizmetler sağlanarak bu başarılır. Intel, vatandaşları desteklemenizi ve güçlendirmenizi sağlayacak yüksek performanslı ve güvenlikli çözümleri temel alan yapı taşları sunar.

Intel® Teknolojili Veri Odaklı Stratejiler

Dünya genelinde devletler ve kamu sektörü; yaşam kalitesini yükseltmek, sistem ve veri güvenliğini sağlamak ve düzenlemelere uymak amacıyla çalışır. Intel; önemli görevler, günlük operasyonlar ve güvenilir performans için tasarlanmış bir dizi teknolojiyle hangi görev için olursa olsun çabalarınızı destekler.

İster veri merkezi ister ağ veya uç için olsun, Intel® teknolojileri sayesinde veriler daha erişilebilir hale gelir, daha akıllı kararlar alınır ve maliyetler düşürülür. Yapay zeka kullanımını yaygınlaştırmak, bulut ve uç bilgi işlem değerini en üst düzeye çıkarmak ve her noktada siber güvenliği geliştirmek için devletlerle birlikte çalışıyoruz. Intel, dünya çapında kamu sektörüne yönelik teknolojileri seçme ve kullanıma alma konusundaki on yıllarca deneyiminden faydalanıyor. Yığınla veriyi daha iyi hizmetlere, hızlı kararlara ve başarılı görevlere dönüştürmeniz için size yardımcı olabiliriz.