Kanser ile Savaşmanın Farklı Bir Yolu

Ameliyat, kemoterapi ve radyoterapiden sonuç alamayan Bryce Olson kanseri yenmek için farklı bir yol denedi. Hastalığının kaynağını ortaya çıkaran genom dizileme yöntemi, doğru zamanda doğru tedavinin uygulanmasını sağladı. Intel ve Broad Institute, hassas tıp ve yapay zeka tabanlı keşfin arkasındaki bilgi işlem açısından yoğun biyomedikal araştırmaları hızlandırıyor.

Veri Bilimi Hayat Kurtarıyor

Önemli hastaneler, en yüksek risk altındaki hastaları tespit ederek hayati tehlike yaratan olaylara daha hızlı müdahale edebilmek için veri analizlerinden, makine öğreniminden ve yapay zekadan faydalanıyor.

Öngörücü klinik analizler hakkında daha fazla bilgi edinin

Sağlık Sektöründe Öngörücü Analizler

Öngörücü analizlerin sağlık sektöründe nasıl dönüşüm yarattığını keşfedin. Yapay zeka çözümlerinden, makine öğreniminden ve akıl yürütme sistemlerinden faydalanan öngörücü analiz, geçmiş verileri analiz ederek gelecekteki olaylara ilişkin görüşler oluşturur. Sağlık işletmenizin bu gelişmelerden nasıl faydalanacağını bu inceleme raporundan öğrenebilirsiniz.

Okumaya devam edin

Sağlık Sektöründe Artan Riskin Gelişmiş Analizlerle Azaltılması

Riskin ödeme yapanlardan sağlayıcılara doğru kaymasıyla birlikte, önlemeyi temel alan halk sağlığı yönetimi stratejileri bu risk yönetiminin en önemli parçası haline geliyor.

Daha fazla bilgi edinin

Gelişmiş Analizler Sağlık Sektörüne Dev Bir Adımla Giriyor. Kuruluşunuz Buna Hazır mı?

Yeni bir Forrester anketine göre, analiz sistemlerini devreye almış ve/veya gelecek 12 ay içinde almayı planlayan sağlık kuruluşlarının oranı %90'ı buluyor.

Daha fazla bilgi edinin

Öngörücü Klinik Analiz İş Özeti

Verilerden faydalanan sağlık kuruluşları, klinik veri kaynaklarından elde edilen öngörücü modellerden faydalanarak daha proaktif karar alma süreçleri için görüşlere ulaşıyor.

Özeti okuyun

Öngörücü Klinik Analiz Çözüm Özeti

Çözüm Özeti: Intel® mimarisi tabanlı, inovatif bir öngörücü klinik analiz çözümünün hem sağlayıcıların hem de ödemeyi yapanların hasta güvenliğini, operasyon verimliliğini ve hasta memnuniyetini artırmalarını nasıl sağladığını açıklıyor.

Özeti okuyun

Sağlık Sektöründe Öngörücü Analizler: Günümüzde Analiz Becerilerinizi Nasıl Geliştirebilirsiniz?

Bu grafik, sağlık sektöründe toplanan verilerin artmasıyla birlikte hastalara ilişkin kıymetli görüşler elde etmek için gelişmiş analiz çözümlerine olan ihtiyacın nasıl arttığını gösteriyor.

İnfografiği inceleyin

Sağlık Analizi için Doğru Reçete

Sağlık kuruluşlarının veri analizinden en iyi şekilde faydalanmak için yapmaları gereken beş temel değişiklik.

Verilerin sağlık sektörüne etkileri hakkında bilgi edinin

Yapay Zeka Kardiyologlara Yardım Ediyor

Araştırma, makine öğreniminin doktorların çok benzer semptomlar gösteren çok ciddi iki kalp hastalığını ayırt etmelerini nasıl sağladığını gösteriyor.

Makine öğreniminin doktorlara nasıl yardımcı olduğunu öğrenin

Sağlık Riski Yönetimine Teknolojik Çözüm

Tedavilerden daha iyi sonuçlar almak ve maliyetleri düşürmek için, insan müdahalesi ile teknolojinin hünerlerini doğru şekilde bir araya getirmek gerekecek.

Teknolojinin hastaların tedavilerden nasıl daha iyi sonuç almalarını sağladığını görün

Sağlayıcıların Klinik Analizler Hakkında Bilmesi Gerekenler

Değer odaklı tedavi hizmetlerine geçişte doğru stratejinin uygulanması konusundaki en önemli endişeler.

Değer odaklı sağlık stratejilerini keşfedin

Öngörücü Model Araç Kitleri

Öngörücü Model Araç Kitleri, önceden tanımlanan modeller, test verileri, uygulama kılavuzları ve veri bilimi laptoplarıyla öngörücü klinik analizleri sağlık kuruluşları için daha erişilebilir hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Geliştirmeye bugün başlayın.

Öngörücü klinik analiz uygulama kılavuzunu edinin ›

Bağlantıda Kalın

Intel IT Center ile iş yerinin geleceğini şekillendiren teknolojilerden, trendlerden ve fikirlerden her zaman haberdar olun.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimine ve Kullanım Koşullarına tabidir.

Genom Analizi

Hastalıklarla Mücadelede Veri ve Dna Kullanımı

"Herkese tek bir çözüm" yaklaşımı artık tarihe karışıyor. Geleceğin sağlık çözümleri, her hasta için kişiselleştirilmiş tedaviler sunmak üzere bireyin genlerini ve çok güçlü bilgisayar özelliklerini kullanıyor, farklı kanser türlerine yol açan genetik kusurları tespit ediyor ve sağlıklı hücreleri korurken zararlı hücreleri öldüren hedefli tedaviler geliştiriyor.

Genom analizleri hakkında daha fazla bilgi edinin ›

İşbirliğine Dayalı Tedavi

Hastalar Tedavi Sürecinde Destekleniyor

Hastalar kendi tedavilerini yönetme sürecine ne kadar çok dahil olursa, o kadar iyi sonuçlar ve deneyimler elde ediliyor. Intel'in sağlık hizmeti sağlayanlar ve hastalar için işbirliğine dayalı bakım sağlayarak verileri nasıl daha güvenilir, etkili ve erişilebilir hale getirdiğine tanık olun.

İşbirliğine dayalı bakım hakkında daha fazla bilgi edinin ›

Geleceğin Şirketleri Intel ile Çalışıyor

Sektörlerin her zamankinden daha akıllı, verimli ve bağlantılı olmasını sağlayacak inovasyonları mümkün kılan teknolojinin iş dünyasında yeni bir dönemi nasıl açtığını görün.

Daha fazla bilgi edinin

Intel Perakende Devrimine Öncülük Ediyor

Teknolojinin nasıl daha zengin müşteri deneyimleri, daha etkili tedarik zinciri yönetimi ve gelişmiş perakende analizleri sunduğuna tanık olun.

Daha fazla bilgi edinin