BT Dönüşümüne Hazır Olun

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemciler, günümüzün verilere dayalı dijital ekonomisinin taleplerini karşılamak üzere tasarlanan çevik, yüksek performanslı ve hiper verimli altyapı için geleceğe hazır bir temel sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Bilgisayarınızı Windows* 10 için Yenileyin

Şirketinizin Windows* 10 geçişinden en iyi şekilde faydalanmak mı istiyorsunuz? Donanımınızı en yeni 8. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlarla güncelleyin.

Yeni bilgisayarlarda Windows* 10 geçişi hakkında daha fazla bilgi edinin

40 Yıldır Yenilik Peşinde

40 yıl önce x86 mimarisi ve 8086 işlemci ile bilgi işlem dünyasını sonsuza kadar değiştirdik. Bunu kutlamak için inovasyonun bir kanıtı olarak Intel® Core™ i7-8086K Limited Edition işlemciyi çıkardık.

Bu mirasın parçası olun

Dünya Bunu İzliyor

Taviz vermeden oyun oynamak, kayıt yapmak ve yayınlamak için hız ve esneklik kazanın. Intel® Core™ i7 işlemciyle sisteminizi güçlendirin. Arkadaşlarınıza ve takipçilerinize hak ettikleri heyecanı sunun.

Sisteminizi güçlendirin

Yeniliklere Hazır Olun

Günümüzde çalışanlar yeni görüşler bulabilir, daha iyi kararlar alabilir ve bilgilerin güvende tutulmasına yardımcı olabilir. Yeni 8. Nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlar, rakiplerinizin önüne geçmek için ihtiyacınız olan gücü sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zekada Devrim Yaratacak Yeni Bir Çip

Intel® Nervana™ Neural Network İşlemci, sektörün baştan sona iş dünyasına yönelik bir yapay zeka güç merkezi olarak tasarlanan ilk çipidir.

Daha fazla bilgi edinin

8. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

Intel'in 4K UHD video, ileri düzey oyunlar ve sanal gerçeklik (VR) gibi en yeni teknolojiler için tasarlanan en güçlü işlemcisiyle dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Shooting Star™ Drone'lar

Markaların gökyüzünden mesajlar vermek için Intel® Shooting Star™ drone'ları nasıl kullandığına bakın.

Daha fazla bilgi

Çarpıcı VR Deneyimlerini Daha Hızlı Oluşturun

Mükemmel Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ve iş istasyonlarına yönelik yeni Intel® Xeon® W işlemciler, en zorlu profesyonel VR projelerini daha hızlı tamamlamanızı sağlayacak. Fotogerçekçi tasarımlar, modelleme ve içerik oluşturma için çığır açan performans elde edin.

Şimdi başlayın

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler, en küçük iş yüklerinden en kritik iş uygulamalarına kadar en talepkar kurumsal veri merkezleri ve işletim ağları için güçlü ve ölçeklenebilir performans sağlar.

Gücü serbest bırak

Olağanüstü Çoklu Görev Çalıştırma

Intel® Core™ X Serisi işlemci, en önemli eserinizi yaratırken ya da oyununuzu canlı yayınlarken en zorlu iş yüklerinizin ve görevlerinizin üstesinden gelebilir.

İçindeki gücü şimdi serbest bırak

Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Karşınızda Intel® Optane™ hafıza! Çığır açan hız ve tavizsiz bir depolama kapasitesi sunan bu inovatif teknoloji ile tanışın.

Daha fazla bilgi edinin

Ulaşımın Geleceği

Nesnelerin İnternetinde Dönüşüm

Şirketlerin teknolojiyle, teknolojilerin de birbirleriyle olan bağlantılarını güçlendiriyoruz.

Nasıl olduğunu görün