8. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

Intel'in 4K UHD video, ileri düzey oyunlar ve sanal gerçeklik (VR) gibi en yeni teknolojiler için tasarlanan en güçlü işlemcisiyle dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel Mobileye İle Güçlerini Birleştiriyor

Mobileye’nin bilgisayar görüşü alanındaki engin deneyimi ve Intel’in yüksek performanslı bilgi işlem ve bağlantı deneyimi, arabadan buluta otomatik sürüş çözümlerine ivme kazandırmak üzere bir araya geliyor.

Daha fazla bilgi edinin

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler, en küçük iş yüklerinden en kritik iş uygulamalarına kadar en talepkar kurumsal veri merkezleri ve işletim ağları için güçlü ve ölçeklenebilir performans sağlar.

Gücü serbest bırak

Olimpiyat Oyunlarının Geleceğine Hoş Geldiniz

Olağanüstü Çoklu Görev Çalıştırma

Intel® Core™ X Serisi işlemci, en önemli eserinizi yaratırken ya da oyununuzu canlı yayınlarken en zorlu iş yüklerinizin ve görevlerinizin üstesinden gelebilir.

İçindeki gücü şimdi serbest bırak

Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Karşınızda Intel® Optane™ hafıza! Çığır açan hız ve tavizsiz bir depolama kapasitesi sunan bu inovatif teknoloji ile tanışın.

Daha fazla bilgi edinin

İsviçre Yapımı. Intel Mühendisliği.

Yeni TAG Heuer* Connected Modular 45, tarzınızdan ödün vermeden mükemmel bir senkronizasyon elde etmenizi sağlar.

Bir saatin neler yapabileceğini görün

400 yıldır devam eden gelişim

Intel ve Royal Shakespeare Company, Shakespeare'in başyapıtı Fırtına'yı yeniden sahnelerken gerçek zamanlı, canlı performans yakalama teknolojisinin gücünden faydalanıyor. Onun hayal ettiği kadar büyüleyici.

Hikayeyi Görün

Gökyüzünde Yanan Işıklar

Baş döndürücü Intel® Shooting Star™ drone'larımız, Pepsi Zero Sugar* Super Bowl LI Halftime gösterisinden Disney Springs'e kadar her yerde ışık gösterileri yapıyor.

Yıldızları iş başına izleyin

Nesnelerin İnternetinde Dönüşüm

Şirketlerin teknolojiyle, teknolojilerin de birbirleriyle olan bağlantılarını güçlendiriyoruz.

Nasıl olduğunu görün