5G’nin Gücüne Tanık Olun

Intel; bağlantılı otomobiller, akıllı şehirler ve daha etkili eğlence gibi yeni ve harika deneyimleri mümkün kılacak mükemmel 5G bağlantı altyapısının oluşturulmasına katkı sağlıyor. Mobil Dünya Kongresi 2018’de bize katılarak nasıl olduğunu kendiniz görün.

Daha fazla bilgi edinin

Intel’e Sahip Olun. Mükemmele Ulaşın.

8. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcilerle yaşam tarzınıza en uygun laptopları ve bilgisayarları bulun. İhtiyacınız olan güce, rahatlığa ve eğlenceye kavuşun.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zekada Devrim Yaratacak Yeni Bir Çip

Intel® Nervana™ Neural Network İşlemci, sektörün baştan sona iş dünyasına yönelik bir yapay zeka güç merkezi olarak tasarlanan ilk çipidir.

Daha fazla bilgi edinin

8. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

Intel'in 4K UHD video, ileri düzey oyunlar ve sanal gerçeklik (VR) gibi en yeni teknolojiler için tasarlanan en güçlü işlemcisiyle dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Shooting Star™ Drone'lar

Markaların gökyüzünden mesajlar vermek için Intel® Shooting Star™ drone'ları nasıl kullandığına bakın.

Daha fazla bilgi

Yeni Intel® Movidius™ Myriad™ X: Cihaz Üzerinde Makine Görüşü ve Yapay Zeka

Sinir ağı iş yükleri için ayrı bir hızlandırıcıya sahip olan dünyanın ilk görüş işleme birimi (VPU) ile tanışın. Yeni nesil drone'lar, karma gerçeklik başlıkları, akıllı evler ve akıllı güvenlik kameraları için ihtiyacınız olan güç burada.

Daha fazla bilgi edinin

Çarpıcı VR Deneyimlerini Daha Hızlı Oluşturun

Mükemmel Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ve iş istasyonlarına yönelik yeni Intel® Xeon® W işlemciler, en zorlu profesyonel VR projelerini daha hızlı tamamlamanızı sağlayacak. Fotogerçekçi tasarımlar, modelleme ve içerik oluşturma için çığır açan performans elde edin.

Şimdi başlayın

Dünya Bunu İzliyor

Taviz vermeden oyun oynamak, kayıt yapmak ve yayınlamak için hız ve esneklik kazanın. Intel® Core™ i7 işlemciyle sisteminizi güçlendirin. Arkadaşlarınıza ve takipçilerinize hak ettikleri heyecanı sunun.

Sisteminizi güçlendirin

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler, en küçük iş yüklerinden en kritik iş uygulamalarına kadar en talepkar kurumsal veri merkezleri ve işletim ağları için güçlü ve ölçeklenebilir performans sağlar.

Gücü serbest bırak

Olağanüstü Çoklu Görev Çalıştırma

Intel® Core™ X Serisi işlemci, en önemli eserinizi yaratırken ya da oyununuzu canlı yayınlarken en zorlu iş yüklerinizin ve görevlerinizin üstesinden gelebilir.

İçindeki gücü şimdi serbest bırak

Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Karşınızda Intel® Optane™ hafıza! Çığır açan hız ve tavizsiz bir depolama kapasitesi sunan bu inovatif teknoloji ile tanışın.

Daha fazla bilgi edinin

Ulaşımın Geleceği

Nesnelerin İnternetinde Dönüşüm

Şirketlerin teknolojiyle, teknolojilerin de birbirleriyle olan bağlantılarını güçlendiriyoruz.

Nasıl olduğunu görün