Intel ile mükemmele ulaşın.

8. Nesil Intel Core™ işlemcili yeni bilgisayarınız, ailenizin tatilde ihtiyacı olan gücü, kullanım kolaylığını ve eğlenceyi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zekada Devrim Yaratacak Yeni Bir Çip

Intel Nervana™ Neural Network İşlemci, sektörün baştan sona iş dünyasına yönelik bir yapay zeka güç merkezi olarak tasarlanan ilk çipidir.

Daha fazla bilgi edinin

8. Nesil Intel Core™ İşlemciler

Intel'in 4K UHD video, ileri düzey oyunlar ve sanal gerçeklik (VR) gibi en yeni teknolojiler için tasarlanan en güçlü işlemcisiyle dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip edin.

Daha fazla bilgi edinin

Intel Shooting Star™ Drone'lar

Markaların gökyüzünden mesajlar vermek için Intel Shooting Star™ drone'ları nasıl kullandığına bakın.

Daha fazla bilgi

Yeni Movidius® Myriad™ X: Cihaz Üzerinde Makine Görüşü ve Yapay Zeka

Sinir ağı iş yükleri için ayrı bir hızlandırıcıya sahip olan dünyanın ilk görüş işleme birimi (VPU) ile tanışın. Yeni nesil drone'lar, karma gerçeklik başlıkları, akıllı evler ve akıllı güvenlik kameraları için ihtiyacınız olan güç burada.

Daha fazla bilgi edinin

Çarpıcı VR Deneyimlerini Daha Hızlı Oluşturun

Mükemmel Intel Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler ve iş istasyonlarına yönelik yeni Intel Xeon® W işlemciler, en zorlu profesyonel VR projelerini daha hızlı tamamlamanızı sağlayacak. Fotogerçekçi tasarımlar, modelleme ve içerik oluşturma için çığır açan performans elde edin.

Şimdi başlayın

Dünya Bunu İzliyor

Taviz vermeden oyun oynamak, kayıt yapmak ve yayınlamak için hız ve esneklik kazanın. Intel Core™ i7 işlemciyle sisteminizi güçlendirin. Arkadaşlarınıza ve takipçilerinize hak ettikleri heyecanı sunun.

Sisteminizi güçlendirin

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

Intel Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler, en küçük iş yüklerinden en kritik iş uygulamalarına kadar en talepkar kurumsal veri merkezleri ve işletim ağları için güçlü ve ölçeklenebilir performans sağlar.

Gücü serbest bırak

Olimpiyat Oyunlarının Geleceğine Hoş Geldiniz

Olağanüstü Çoklu Görev Çalıştırma

Intel Core™ X Serisi işlemci, en önemli eserinizi yaratırken ya da oyununuzu canlı yayınlarken en zorlu iş yüklerinizin ve görevlerinizin üstesinden gelebilir.

İçindeki gücü şimdi serbest bırak

Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Karşınızda Intel Optane™ hafıza! Çığır açan hız ve tavizsiz bir depolama kapasitesi sunan bu inovatif teknoloji ile tanışın.

Daha fazla bilgi edinin

400 yıldır devam eden gelişim

Intel ve Royal Shakespeare Company, Shakespeare'in başyapıtı Fırtına'yı yeniden sahnelerken gerçek zamanlı, canlı performans yakalama teknolojisinin gücünden faydalanıyor. Onun hayal ettiği kadar büyüleyici.

Hikayeyi Görün

Ulaşımın Geleceği

Nesnelerin İnternetinde Dönüşüm

Şirketlerin teknolojiyle, teknolojilerin de birbirleriyle olan bağlantılarını güçlendiriyoruz.

Nasıl olduğunu görün