İnovasyon

BT Kahramanlarının İşleri İçin Geliştirildi

İş için geliştirilmiş Intel vPro® teknolojili bilgisayarlar, BT'nin güvenlik sorunlarının geleceğinde güvenle yol almasına, dağıtılmış bilgisayarları uzaktan yönetmesine ve kullanıcıların daha sorunsuz bir şekilde bağlantı kurması ve iş birliği yapmasını sağlamaya yardımcı olması için tasarlanmıştır.

Intel vPro®. İşletmeler için Geliştirildi.

İş bilgisayarları için entegre ve doğrulanmış bir çözüm. İleriye dönük özellikler, geleceğe güvenle adım atmanıza yardımcı olmak ve daha fazla üretkenlik için ekibinizin daha sorunsuz bir şekilde bağlantı kurmasını ve iş birliği yapmasını sağlamak üzere tasarlandı.

İnovasyon

Wi-Fi 7: Kablosuz Bağlantı Teknolojisinde Yeni Dönem

Tüketiciler yakında kablosuz bağlantı performansında büyük bir atılıma tanık olacak. Veri akışı ile 8K video izlemeden etkileyici VR deneyimlerine kadar, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar yepyeni yüksek hız ve düşük gecikme sürelerinin keyfini çıkaracak. Wi-Fi 7: Kısa süre içinde yakınınızdaki cihazlarda kullanılabilecek.

Etkinlik

Intel® Innovation 2022 İçin Bize Katılın

Intel Innovation'da geliştiriciler ve teknoloji alanında önde gelen isimler en yeni gelişmiş teknoloji, açık ekosistem kaynakları, yenilikçi bilgi işlem çözümleri, manuel atölyeler ve eğitimler, ağ ve topluluk oluşturma konularında paylaşımda bulunuyor, ortak çalışmalar yürütüyor ve gelişime yön veriyor.