Taviz Vermeden Oynayın + Kaydedin + Yayınlayın

En yeni Intel® Core™ işlemciler, günümüzün en popüler oyunlarında kusursuz oyun deneyimi elde etmeniz ve bu deneyimi başkalarıyla paylaşmanız için gereken yüksek bilgi işlem gücünü sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® FPGA'lar Hızlandırma Portföyünü Genişletiyor

Yüksek bant genişliğine sahip Intel® Stratix® 10 FPGA tabanlı kart, Intel'in veri merkezi uygulamalarına yönelik programlanabilir hızlandırma platformlarının portföyünü genişletiyor.

Daha fazla bilgi edinin

FPGA Tasarım Engelleri Aşılıyor

Intel® Quartus® Prime Tasarım Yazılımı, Intel® FPGA'ların tasarımı için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

18.1 sürümü ile sunulan yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinin

Yeni 8. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

Favori serilerinizi arka arkaya izleyin, oyun deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyın veya 8. Nesil Intel® Core™ işlemci ailesine yeni katılan ürünlerle yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

Daha fazla bilgi edinin

Bir Mirası Korumak

Bir ekibin Çin Seddi’ni korumanın yeni bir yöntemini bulmak için yapay zekayı ve drone’ları nasıl kullandığını görün.

Hikayeyi görün

Yüksek Performanslı Yanıt Hızı

8. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve Intel® Optane™ hafıza bir araya geldiğinde, hayal ettiklerinizi hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

BT Dönüşümüne Hazır Olun

Ölçeklenebilir Intel® Xeon® işlemciler, günümüzün verilere dayalı dijital ekonomisinin taleplerini karşılamak üzere tasarlanan çevik, yüksek performanslı ve hiper verimli altyapı için geleceğe hazır bir temel sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Bilgisayarınızı Windows* 10 için Yenileyin

Şirketinizin Windows* 10 geçişinden en iyi şekilde faydalanmak mı istiyorsunuz? Donanımınızı en yeni 8. nesil Intel® Core™ vPro™ işlemcili bilgisayarlarla güncelleyin.

Yeni bilgisayarlarda Windows* 10 geçişi hakkında daha fazla bilgi edinin

ÇIĞIR AÇAN PERFORMANS

Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler, en küçük iş yüklerinden en kritik iş uygulamalarına kadar en talepkar kurumsal veri merkezleri ve işletim ağları için güçlü ve ölçeklenebilir performans sağlar.

Gücü serbest bırak

Daha Hızlı Bir Deneyim Elde Edin

Karşınızda Intel® Optane™ hafıza! Çığır açan hız ve tavizsiz bir depolama kapasitesi sunan bu inovatif teknoloji ile tanışın.

Daha fazla bilgi edinin