Intel® IoT'nin Konaklama ve Restoranlardaki Avantajı

Intel analitiklerin ve Nesnelerin İnterneti'nin (IoT) daha akıllıca kullanımı konusunda restoran ve otellere güç veriyor. Zengin yazılım ve donanım portfoyümüz ile akıllı sistemleri her yere entegre edebilir ve yapay zeka (AI) ile 5G gibi çığır açan teknolojilerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca iş ortağı ekosistemimizin başarısı onaylanmış çözümlerine baktığınızda, eyleme açık veriler sunan, amaca uygun tasarlanmış entegre çözümler elde edeceğinizden emin olabilir, bu sayede işinizle ilgili kararları daha iyi alabilirsiniz.

Müşteri Başarı Hikayeleri

Intel® IoT teknolojilerinin restoranların ve otellerin müşteri deneyimlerini nasıl değiştirdiğini ve gelirlerini nasıl artırdığını görün.

Self-Servis Kioskları ile Bekleme Süresini En Aza İndirgeyin

Misafirlerinize self-servis kioskları vasıtasıyla kendi siparişlerini verebilme, giriş-çıkış yapabilme ve bilgi edinebilme rahatlığını sunun. Misafirleriniz kuyruk oluşturmayarak personelinizin daha değerli etkileşimler kurmaya zaman bulmasını sağlayacak. Intel® Core™ işlemcilere sahip interaktif kiosklar ultra yüksek çözünürlük (UHD) görüntüleri ve hassas dokunmatik ekranları destekler. Intel vPro® platformundaki çözümler sayesinde işletme sınıfı performans, uzaktan yönetim ve daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bunlar self-servis restoranlar, oteller ve diğer yenilikçi hizmetler için idealdir.

Kioskları keşfedin

Dijital Arabaya Servise Yeni Bir Bakış Açısı

Gücünü yapay zekadan alan yeni çözümler arabaya servis kavramını değiştiriyor. Bilgisayarlı görüş ile günün farklı zamanlarında kaç arabanın sırada olduğu veya kaç tanesinin uzun bekleme süreleri yüzünden sıradan çıktığı gibi detayları görebilirsiniz. Ses tanıma sistemi daha az kafa karıştırıcı, daha hızlı ve tutarlı siparişler için net detaylar sunar. Sonuçlar mı? Daha mutlu müşteriler, daha isabetli talep tahminleri ve daha verimli çalışanlar.

Arabaya Servisin Geleceği

Talep üzerine yapılan bu web seminerinde, Intel ve Coates Group'tan gelen uzmanlar arabaya servisin geleceğini tartışıyorlar.

Web seminerini izleyin

Dijital Tabela ve Dijital Menüler ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Dijital tabelalar, dijital menü ekranları ve video duvarlarını ekleyerek iyi bir izlenim bırakırken aynı zamanda en son teklifleri ve bilgileri paylaşın. Dijital menü ekranları misafirlerinize en güncel menüyü sunmanın yanı sıra indirimler ve fiyatlarla ilgili güncellemeler yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca en güncel yapay zeka destekli özelliklerle, müşterilerinizin demografik dağılımının algılanmasına göre gösterilen mesajları ayarlayabilirsiniz.

Dijital menüleri keşfedin

Restoran Satış Noktanızdan (POS) Daha Fazlasını Elde Edin

Günümüzün POS sistemleri yeni sipariş bildirimi geçmekten çok daha fazlasını yapıyor. Bu sistemlerde entegre olarak envanter yönetim sistemleri, ücretlendirme, sadakat programları ve daha fazlası bulunuyor. POS sistemleri aynı zamanda kampanya performansına daha fazla görünürlük katabilir ve diğer önemli ölçüm parametrelerini sunabilir.

POS'u keşfedin

Yeni Nesil Restoranlara Geçiş Yapmak

Müşteri deneyimi restoranlar için her şeydir ve artık o deneyimi daha önce hiç görülmemiş şekilde sunabilirsiniz. İster self-servis kioskları ister yapay zeka destekli analitik sistemleri olsun dijital temas noktalarının hakim olduğu bu yeni dünya, hizmet tanımını ve kolaylık kavramını değiştiriyor.

Akıllı Oteller Muhteşem bir Konaklama Sunuyor

IoT teknolojileri dijital otelleri gerçekliğe dönüştürüyor. Misafirler self-servis kioskları ile resepsiyona uğramadan giriş işlemlerini halledebilirler. Bir akıllı telefon uygulaması yardımıyla oda sıcaklığını ve aydınlatmasını ayarlayabilir ve daha sonra kullanılmak üzere tercihlerini kaydedebilirler. Bilgisayarlı görüş destekli plaka tanıma sistemine sahip otoparklara otomatik erişim elde edebilirler. Oteller misafirlerinin isteklerini anında karşılayarak misafirlerinin sadakatlerini kazanabilir.

Konaklama ve Restoranlar İçin Çözümler Bulun


Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri etkinleştirilmiş donanım, yazılım veya hizmet aktivasyonu gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.