Günümüzün Uç Uygulamaları İçin Esnek Bilgisayar Görü Çözümleri Oluşturun

Bilgisayar görü çözümleri oluştururken geliştiricilerin daha fazla seçeneğe ihtiyacı vardır. Intel’in yaklaşımı, sahip olduğunuz mimarilerle ve bildiğiniz araçlarla daha fazlasını gerçekleştirmenize imkan tanır. Genel amaçlı CPU’larımız yerleşik yapay zeka hızlandırıcı teknolojileriyle bilgisayar görüşü için güçlü bir temel sunar. Daha fazla performansa ihtiyacınız varsa amaca yönelik geliştirilen hızlandırıcılarımız gerçek zamanlı uygulamalar için size hızlı çıkarım imkanı sağlar. Hangi donanımı kullanırsanız kullanın yazılım portföyümüz, çok sayıda bilgi işlem ve kullanım senaryosu durumunda uygulamalarınızı ölçeklendirmenizi mümkün kılar.

Görü yazılımımız açık kaynaklıdır. En son donanımımız bulut üzerindedir ve açık kaynaklı bir korumalı alanda çalıştırıp test edebilirsiniz. Ekosistemimiz, uygulama gereksinimlerinizi karşılamanız ve çalışmalarınızı geliştirip kolaylaştırmanız için size kaynaklar sağlar. Tüm bunlar, görü uygulamalarını her yere genişletmeniz için size ihtiyaç duyduğunuz gücü, performansı ve esnekliği sunar.

Yapay Zekayı (AI) ve Nesnelerin İnternetini (IoT) bir araya getirerek verileri yakalayabilir, hızla analiz edebilir ve vakit kaybetmeden harekete geçebilirsiniz. Bu akıllı uç bilişim, Intel ile çözümler ve iş ortaklarından oluşan geniş ekosistemimizle başlar.

Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri; etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1Intel’in derleyicileri, Intel® mikroişlemcilere özel olmayan optimizasyonlarda Intel harici mikroişlemciler için aynı düzeyde optimize edilebilir veya edilemeyebilir. Bu optimizasyonlar, SSE2, SSE3 ve SSSE3 yönerge setlerini ve diğer optimizasyonları kapsar. Intel, Intel tarafından üretilmeyen mikroişlemcilerde uygulanan herhangi bir optimizasyonun kullanılabilirliğini, işlevselliğini ya da verimliliğini garanti etmez. Bu üründeki mikroişlemcilere bağlı optimizasyonlar, Intel® mikroişlemcilerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Intel® mikromimarisine özgü olmayan bazı optimizasyonlar, Intel mikroişlemciler için ayrılmıştır. Bu bildirimin kapsamındaki talimatlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen ilgili ürün kullanıcı ve başvuru kılavuzlarına başvurun.