Üretim Operasyonunuz Konuşuyor. Kulak Veriyor Musunuz?

Kaynak, mekanik işleme, montaj, lojistik. Endüstriyel üretimdeki her bir adım, fabrika operasyonlarınızı iyileştirmeniz için değerli bilgiler ve fırsatlar sunar.

Intel® Edge Insights for Industrial yazılım paketi, daha hızlı gelişmeniz için altyapıyı uygulamalardan ayıran açık kaynaklı bir mikro hizmetler mimarisi olan Docker üzerinde çalışır.

Intel® Edge Insights for Industrial, video ve zaman serisi verilerinin alımı için önceden onaylanmış, kullanıma hazır bir yazılım referans tasarımı olarak gelir. Yapay zeka analizlerini içerir ve yerel uygulamalara veya buluta yayın yapabilir. Docker üzerine kurulu olduğu için uygulamalarınıza göre kolayca değiştirilebilir ve kişiselleştirilebilir.

Görür, Hisseder ve Harekete Geçer

Minimum gecikme süresi ve operasyonlarınızı otomatikleştirebilecek ve ileriye taşıyabilecek neredeyse gerçek zamanlı zeka için video ve zaman serisi verilerini yakalayın ve analiz edin.

Takın ve Çalıştırın

Mevcut makineleri, üretim hatlarını veya süreçleri değiştirmeden, düşük maliyetli sensörler, IP kameralar ve kullanıma hazır endüstriyel bilgisayarlarda çalışan yazılım tanımlı bir OT sistemi ile operasyonunuza yeni bir “beyin” ekleyin.

OT’yi BT Gibi Çalıştırın

Uzaktan yönetebileceğiniz ve otomatik olarak devreye alabileceğiniz yazılım güncellemeleriyle fabrikada yükseltmeler yapın. OT yönetiminin kolaylaştırılması zamandan tasarruf etmenize, maliyetleri düşürmenize ve yeni özelliklerinmesini çok daha kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Edge Insights for Industrial’ın sağladığı esneklik sayesinde kamu altyapısı ve endüstriyel sistemlerdeki müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabiliyoruz. Sonuç olarak, endüstrilerin dijital dönüşümü hızlandırmasına yardımcı olabileceğimize inanıyoruz.”

Dr. Naohiko Irie

Hitachi Kontrol ve Hizmet Platformu Sistem Bölümü Genel Müdürü

Platformdan Faydalanmak

Intel® Edge Insights for Industrial’ı kolayca uyarlayabileceğiniz, genişletebileceğiniz ve ölçekleyebileceğiniz şekilde tasarladık. Sensör entegrasyonu, zaman serisi, video yakalama ve yapay zeka çıkarımı, Intel’in sağladığı ara yazılım tarafından hallediliyor. Siz de üzerine istediklerinizi kuruyorsunuz.

Veri Bilimcisi

Intel® Distribution of OpenVINO™ araç kitiyle algoritmalarınızı yapılandırın, optimize edin ve ayarlayın.

Geliştirici

Uygulamanızı yapılandırmanızı, atamanızı ve entegre etmenizi kolaylaştıran bir Docker ortamında çalışın.

Sistem Entegratörü

Önceden onaylanmış platformumuz ve tanıdık araçlarımızla karmaşık endüstriyel bilgi işlem çözümlerini daha hızlı bir şekilde çalışır hale getirin.

Bir Sonraki Endüstriyel Yapay Zeka Uygulamanızı Hayata Geçirin


Projenizin ihtiyaçları hakkında bize daha fazla bilgi verin ve sizinle iletişime geçelim.

Gerçek Hayatta Başarı1

Intel® Edge Insights for Industrial referans tasarım yazılımı paketi şu anda kullanımda ve farklı endüstrilerdeki üreticilerin kaliteyi artırmalarına, daha akıllı çalışmalarına ve süreçlerinden çıkarım yapmalarına yardımcı oluyor.

Endüstri 4.0 için Kullanıma Hazır Donanım, Yazılım ve Çözümleri Bulun

Üreticiler, yazılım geliştiriciler ve sistem entegratörlerinden oluşan Intel’in küresel iş ortağı ekosisteminde tek bir yerden arama yapabilirsiniz: Intel® Çözümleri Pazarı. Test edilmiş, kullanıma hazır kitleir, hizmetleri, yazılımları ve eksiksiz çözümleri burada bulabilirsiniz.

Hemen arama yapın ›

Geliştirmeye Hazır Mısınız? İndirin ve Ücretsiz Kullanmaya Başlayın

Intel® Edge Insights for Industrial yazılımının lisanslaması ücretsizdir. Zaman serileri ve video iş yükleri için kullanıma hazır, paketli iş akışlarının yanı sıra Intel® Distribution of OpenVINO™ araç kiti ile birlikte gelir.

Ayrıca size referans uygulamalar, donanım önerileri ve Intel® DevCloud for the Edge’e erişim de veririz. Bu çevrimiçi korumalı alan, Intel® Distribution of OpenVINO™ araç kitinin en yeni sürümünü ve fiziksel Intel® donanım kümelerini içerir. Satın almadan önce performansı iyileştirmek, test etmek ve karşılaştırmak için bunu kullanabilirsiniz.

İlk Uygulamanızı Geliştirmenin Beş Adımı

Intel® Edge Insights for Industrial ile geliştirmeyi adım adım anlattığımız tanıtımımıza göz atın.

Intel® Edge Insights for Industrial ile pazara girin

Eğitim Videolarıyla Son Gelişmelerden Haberdar Olun

Intel® Edge Insights for Industrial mimarisi, iş akışları ve yapılandırma konularına hızlı bir genel bakış atın.

Eğitim videolarını izleyin

Endüstriyelin Ötesindeki Uç Çözümlerini Keşfedin


Intel® Edge Insights for Industrial, uç çözümleri için sürekli büyüyen Intel® yazılım portföyü kapsamındaki bir referans tasarımdır. Akıllı Nesnelerin İnterneti (IoT) yazılımlarına yönelik açık mikro hizmet yaklaşımını endüstriyel kontroller, makine görüsü ve uç ağlar için de kullanıyoruz.

İletişim Halinde Bulunmak

Intel® Edge Software Hub bülteni için kaydolun ve yazılım sürümleri, yeni referans uygulamaları ve eğitim kaynaklarıyla ilgili en yeni gelişmelerden haberdar olun.

Bu formu göndererek 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve en yeni Intel teknolojilerinden ve sektör trendlerinden e-posta ve telefon yoluyla haberdar olmak için kişisel bilgilerinizin Intel ile paylaşılmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişim materyalleri Gizlilik Bildirimimize ve Kullanım Koşullarımıza tabidir.

Bu formu göndererek 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve en yeni Intel teknolojilerinden ve sektör trendlerinden e-posta ve telefon yoluyla haberdar olmak için kişisel bilgilerinizin Intel ile paylaşılmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel’in web siteleri ve iletişim materyalleri Gizlilik Bildirimimize ve Kullanım Koşullarımıza tabidir.

SSS ve İlgili İçerikler

Intel® Edge Insights for Industrial: Sık Sorulan Sorular (SSS)

Platform teknolojisi, kullanım örnekleri, tamamlayıcı teknolojiler ve destek hakkında daha fazla bilgi için SSS kılavuzuna göz atın.

SSS'leri okuyun

Eski Kontrol Sistemlerinden Kurtulun

Özel, sabit işlevli endüstriyel kontrollerden açık bir platformdaki yazılım tanımlı kontrollere geçiş yapın.

Intel® Edge Controls for Industrial’ı Keşfedin

Makine Görüsünün Potansiyelini Görün

Makine görüsü ve yapay zekanın, endüstrinin kaliteyi iyileştirmesine, verimliliği artırmasına ve maliyetleri düşürmesine nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Makine görüsünü inceleyin

Endüstri 4.0, Endüstriyel Bilgisayarlarda Çalışıyor

Endüstriyel bilgisayarların kullanılma başlanmasının söküp takma gerektirmeden operasyonları nasıl dönüştürebileceğini görün.

Endüstriyel bilgisayarların Endüstri 4.0’a nasıl güç verdiğini görün

Farklı Sektörlere Yönelik Endüstriyel IoT Çözümleri

Farklı sektörlerdeki endüstrilerin daha akıllı, bağlantılı, yapay zeka destekli operasyonlar oluşturmak için Intel® Edge Insights for Industrial yazılımını ve IoT donanımını nasıl kullandığını görün.

Intel® Endüstriyel IoT’yi İnceleyin

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Intel, üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir. Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.