Intel® Mimarisine Sahip Endüstriyel Bilgisayarlarla Endüstri 4.0'ı Hızlandırın

Modern Endüstriyel Bilgisayar Nedir?

Endüstriyel bilgisayar (IPC); sıvı ve tozdan, aşırı derecede sıcaklık veya soğukluktan, sert darbelerden ve titreşimden korumanın gerektiği zorlu çevre koşullarının gerekliliklerini karşılamak için tasarlanmış, dayanıklı bir çözümdür.

İstemci sistemleriyle kıyaslandğında IPC'ler; daha iyi kişiselleştirme, güvenilirlik ve ölçeklendirme ile daha uzun ürün ömrü sunar. Ayrıca yüksek çözünürlüklü görü sistemleri gibi diğer platformlarla bütünleşebilir. IPC'ler, düşük güçlü ve fansız tasarımlarla daha küçük ve daha kompakt form faktörlerine sığar ve dar alanlar için idealdir.

Yeni Bir Endüstriyel Bilgisayara Geçmek Neden Önemlidir?

Eski teknolojiden kurtulun

En yeni endüstriyel uygulamaları kullanın ve daha hızlı yazılım yükseltmelerini edinin.

Güvenliği ve yönetilebilirliği geliştirin

Siber saldırılara karşı daha iyi korunun ve yama işlemlerinin uzaktan etkili yönetimini sağlayın.

Söküp yeniden takmadan dijital üretim sağlayın

Geçişiniz sırasında eski ortamınızı koruyarak ve kapalı kalma süresini en aza indirerek Nesnelerin İnterneti ve yapay zeka ile bağlanın ve yenilemeye gidin.

Yapay Zeka Fabrikada Arızanın Algılanmasını Sağlar

Intel® mimarisine sahip endüstriyel bilgisayarlarda çalışan görü işleme yazılımı, bir ürün üretim hattından ayrılmadan önce arızanın algılanmasına yardımcı olur. Görü işlemenin ve derin öğrenmenin, tanınmış bir lastik üreticisinin fabrikasında arıza algılama sorunlarını çözmeye nasıl yardımcı olduğuna dair daha fazla bilgi edinin.

Devamını okuyun

Yardım İçin Buradayız


Intel ile sıradaki teknoloji projeniz hakkında konuşmaya hazır mısınız?

Fabrikanızın Geleceğine Yatırım Yapın

Yeni IPC'ler, eski sistemlerin sağlayamadığı bağlantıyı, akıllı özellikleri ve optimize performansı sunar. Oldukça hızlı gelişen iş ortamında bu durum, diğer endüstriyel işletmeler karşısında rekabet avantajı sağlar. Şimdi geçişinizi hızlandırma zamanı.

Intel ile Modern Endüstriyel Bilgisayarlara Geçin

Intel, geçiş sürecini düzenlemek ve eski işletim sistemlerinin, uygulamaların ve özelleştirilen ayarların dönüşümünü kolaylaştırmak için eğitim, rehberlik ve kullanıma hazır hipervizörler sunar.