Intel® Connected Logistics Platformundan Güç Alan Taşımacılık Yönetimi

Intel® Connected Logistics Platform (Intel® CLP)

Lojistik sektöründe neredeyse gerçek zamanlı kaynak izleme çözümleri sunmak için geliştirilen Intel® Connected Logistics Platformu (Intel® CLP); paketlerin konumu, durumu ve güvenliği için daha fazla görünürlük sağlamak üzere pille çalışan akıllı kablosuz sensör cihazları kullanan bir IoT platformudur. Sevkiyat sürecinin tüm noktalarına ilişkin bu gelişmiş bilgiler sayesinde şirketler zamandan ve paradan tasarruf sağlayabilir ve envanter düzeyleri konusunda daha fazla kontrol sahibi olabilir.

Platformu keşfedin

C.H. Robinson ile Tedarik Zinciri Bağlantısını Geliştiriyoruz

C.H. Robinson dünyanın en büyük üçüncü taraf lojistik sağlayıcısıdır ve güçlü bir tedarik zinciri platformunda küresel ticareti mümkün kılmak için teknolojiden yararlanmaktadır. Gerçek zamanlı sevkiyat konum ve durum bilgileri için Intel® Connected Logistics Platformunu ve Microsoft Azure IoT Central'ı nasıl kullandıklarını öğrenin.

Taşımacılık Yönetimi Mimarisi

Taşımacılık sürecinin her adımını izlemek üzere geliştirilmiş ölçeklenebilir, güvenli, maliyet bakımından verimli ve akıllı bir çözüm sunan mimariyle sektörünüze liderlik edin.

Daha fazla bilgi edinin