İnteraktif Düz Panel Ekranlarla İş Birliğini Dönüştürün

İnteraktif ekranlar toplantıları ve dersleri iş birliğine daha açık, daha etkileşimli ve daha verimli hale getiriyor.

İş Birliğini Üst Düzeye Taşıyın

  • Katılımcıların her yerden uzaktan bağlantı kurmalarını, içerikle ve birbirleriyle etkileşim kurmalarını sağlayın.

  • Daha etkileşimli ve etkileyici deneyimler sunmak için ekranda çizim yapın, görüntü ve video ekleyin.

  • Sezgisel kullanıcı arayüzü, katılımcıların hızlıca toplantılara ve derslere katılmalarına yardımcı olur.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT

Sınıf ve toplantı odalarındaki iş birliğini, üretkenliği ve yaratıcılığı güçlendirin. Intel® teknolojili interaktif düz panel ekranlar, her yerde kullanım kolaylığı, basit kurulum ve anlamlı iş birliği sunmak üzere tasarlanmıştır.

İnteraktif Düz Panel Ekran Nedir?

İnteraktif düz panel ekranlar; interaktif beyaz tahta, video konferans, ekran paylaşımı ve daha fazlası için tasarlanmış iş birliği çözümleridir. En yeni teknolojiler sayesinde, odada bulunan veya uzaktan katılan tüm kişilerle güvenle bağlantı kurabilirsiniz.

Bu hepsi bir arada cihazlar, bir dizi iş birliği ve toplantı yönetimi işlevini tek bir geniş, düz panel ekranda bir araya getirir. Kullanıcılar, interaktif düz panel ekranlara kendi cihazlarından bağlanabilir veya ekran üzerindeki çok noktalı dokunmatik özellikleri kullanabilirler.

Endüstri Uygulamaları

İnteraktif düz panel ekranlar iş birliği için özel olarak tasarlandığından genellikle iki alanda kullanılır.

Eğitim

Geleneksel beyaz tahtalar ve dijital projektörler ancak pasif izleme ve sınırlı katılım sağlarken eğitim amaçlı kullanılan interaktif düz panel ekranlar, eğitimcilerin iş birliğini ve öğrenmeyi geliştiren modern, veri merkezli sınıflar oluşturmasına yardımcı olur.

İnteraktif düz panel ekranlara yönelik en yeni yazılımlar; eğitimcilerin yoklama almasını, öğrencilerin cevap verme oranını ölçmesini ve sınıf ortamına dair daha iyi bir anlayış geliştirmesini sağlayan analiz özelliklerine sahiptir. Öğretmenler ayrıca daha sonradan paylaşmak üzere sınıfta işlenenleri de kaydedebilir.

Kurumsal İş Birliği

BT kaynaklarınızı zorlamadan yüz yüze ve uzaktan ekiplerde iş birliğini ve üretkenliği tamamen güvenli şekilde güçlendirin.1 Intel® teknolojili düz panel ekranlar, katılımcıların hızlıca toplantı başlatmasına, içerik paylaşmasına, yaratıcılığı ve inovasyonu teşvik etmesine yardımcı olur.

Intel® işlemciler ve teknolojileri; etkileyici özellikler, sorunsuz iş birliği ve uzaktan yönetim için mükemmel performans sunar.

İnteraktif Düz Panel Ekranlar İçin Intel® Teknolojileri

Intel® işlemciler ve teknolojileri; etkileyici özellikler, sorunsuz iş birliği ve uzaktan yönetim için mükemmel performans sunar. Tüm bu işlemler sırasında Intel, çeşitli saldırılara karşı tüm cihaz yığınını güçlendirmek ve korumak için tasarlanmış bir güvenlik teknolojileri temeliyle bağlı sistemleri baştan sonra korur.1

Intel® Core™ İşlemciler ile Göz Alıcı Performans

Intel® işlemcili düz panel ekranlarla dinamik görsel deneyimler oluşturun. Intel® teknolojileri; nesneleri kolayca yakınlaştırmanızı, döndürmenizi ve itmenizi sağlayan dokunmatik hareketler gibi etkileyici özellikler için göz alıcı ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) görseller ve mükemmel performans sunar. Görsel işleme ve diğer gelişmiş analiz özelliklerine yönelik performansı geliştirmek için bir hızlandırıcı ekleyin.

Intel Unite® Çözümü ile Sorunsuz İş Birliği

Intel Unite® çözümü, nerede bulunurlarsa bulunsunlar katılımcılar arasında gerçek zamanlı iş birliği sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Böylece toplantınızın veya eğitiminizin her dakikasını en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Intel Unite® çözümü, çoğu kullanıcının sadece dakikalar içinde öğrenebileceği basit ve kullanımı kolay bir kullanım ortamı sunar. Intel Unite® uygulaması açıldıktan ve çalıştırıldıktan sonra tüm katılımcılar güvenli bir PIN girerek toplantıya katılabilir. Katılımcıların tümü içerik paylaşarak, grafikler oluşturarak, geri bildirim vererek veya sunucu görevi üstlenerek etkinliğe gerçek zamanlı olarak katkıda bulunabilir.

Intel Unite® uygulaması tedarikçiden bağımsız olduğundan Skype* eklentisi olarak çalışanlar da dahil çeşitli iş birliği platformlarıyla entegre edilebilir.

Uzaktan Yönetim

Kuruluşlar, Intel vPro® platformunda Intel® Core™ işlemcili interaktif düz panel ekranları seçerek Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) ile uzaktan yönetimi mümkün kılabilir. Böylece BT ekipleri, interaktif düz panel ekranları uzaktan ve güvenli bir şekilde tanılayabilir, yükseltebilir ve onarabilir. Böylece, BT desteği ile sistem yönetimi maliyetleri düşürülür.

Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT) ayrıca bant dışı yönetim özelliklerine de sahiptir. İşletim sistemi çalışmıyor olsa bile teknisyenler uzaktan erişim sağlayıp sorunları düzeltebilir. Intel® Active Management Teknolojisi (Intel® AMT), bir dizi Intel® Core™ ve Intel® Core™ M işlemcilerde bulunur.

Güvenlik ve Entegrasyon

İş birliği ve çalışma oturumlarının korunması ve gizliliğinin sağlanması oldukça önemlidir. Intel vPro® platformu, mevcut güvenlik önlemlerini tamamlayan ve güçlendiren ekstra bir donanım tabanlı güvenlik katmanı sağlar.1 Böylece güçlendirilmiş şifreleme sağlanır ve diğer altyapı bileşenleri ve standart araç kitleriyle sağlam entegrasyon sağlayan özellikler sunulur.

Intel® Authenticate Çözümü ile Güçlendirilmiş Kimlik Koruma

Intel® Authenticate Çözümü, seçili Intel® Core™ ve Intel® Core™ vPro® platformlarında bulunan, donanım destekli ve çok faktörlü bir kimlik doğrulama çözümüdür. Anahtar kullanıcı kimliğini ve kimlik bilgilerini yakalayarak, şifreleyerek, eşleştirerek ve donanımda saklayarak kimlik korumayı güçlendirir. Intel® Authenticate Çözümü, aynı anda en fazla üç güçlendirilmiş faktör kombinasyonu kullanarak kimlik doğrulaması yapar.

Basitleştirilmiş, Standart Tasarım

Intel, ekranlar ve medya oynatıcıları arasındaki sistem mimarisini standartlaştırmak için Açık Tak Çıkar Özellikli Spesifikasyonunu (OPS) sunmuştur. Bu da interaktif düz panel ekranların tasarım, kullanıma alım ve yönetim açısından en uygun maliyetli çözüm olduğu anlamına gelir.

Örneğin, bir interaktif ekran kurmak, OPS bilgi işlem cihazını ekranın OPS yuvasına takmak kadar kolaydır. OPS'nin düşük güç tüketimli, oldukça modüler, tak çıkar özellikli form faktörü arayüzü; gelişmiş işlevleri ve interaktiflik ve anonim hedef kitle analizi gibi yeni ortaya çıkan kullanım durumlarını desteklemek için Intel® işlemcilerinin sunduğu en yeni inovasyonlardan faydalanır.

İnteraktif Düz Panel Ekranlar İçin Yapı Taşları

Intel® Akıllı Ekran Modülü (Intel® SDM), interaktif düz panel ekranlar dahil çok çeşitli görsel uygulamalar için ultra ince ekranlar sağlayan bir özellik ve referans tasarımıdır. Intel® Akıllı Ekran Modülü (Intel® SDM), alan açısından optimize edilmiş tasarımlar (Intel® SDM Küçük) ve iş yükü açısından optimize edilmiş tasarımlar (Intel® SDM Büyük) için akıllı teknoloji ve birlikte çalışabilirlik sunar.

Intel® Smart Visual Verileri Cihazı Modülü (Intel® Smart VDD Modülü); uç iş yükleri için iş yerinde, standartlara dayalı, yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) çözümleri sunan bir özellik ve referans tasarımıdır. İnteraktif düz panel ekran çözümlerine kurulu bilgi işlem özelliklerini tamamlar ve ses, video verileri alımı, işleme, depolama, bağlantı ve analiz gibi iş yüklerini ele alır.

Gelişen Etkileşimler

Intel'in interaktif düz panel ekran çözümleri alanında devam eden inovasyonları, genişletilmiş kullanım modelleri ve heyecan verici yeni deneyimler sunuyor. Ekosistem iş ortaklarımızla birlikte öğrencilerin ve çalışanların konuşmalarını, düşünmelerini ve daha etkileşimli şekillerde inovasyon yapmalarını kolaylaştıran yeni bir iş birliği dalgasındaki yerimizi alıyoruz.

İnteraktif Ekranlara Dair Daha Fazla Kaynak Bulun

İnteraktif düz panel ekranlara ve diğer iş birliği çözümlerine yönelik Intel® teknolojileri hakkında bilgi edinin.

İşbirliği Çözümleri

Intel® teknolojili iş birliği çözümlerine dair en yeni trendleri ve kullanım senaryolarını keşfedin.

Daha fazla bilgi edinin

Dijital Kiosklar

Kendi kendine ödeme, sınırsız reyon, yol bulma ve daha fazlası için dijital kioskları keşfedin.

Okumaya devam edin

Yasal Uyarılar ve Bildirimler

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.

Anlatılan maliyeti azaltma senaryoları, belirli bir Intel® işlemcili ürünün, belirtilen durumlarda ve yapılandırmalarla, ileride maliyetleri nasıl etkileyebileceğine ve maliyet tasarrufu sağlayabileceğine örnekler vermeyi amaçlamaktadır. Koşullar değişebilir. Intel, herhangi bir maliyet ya da maliyet düşüşü garantisi vermez.

Intel, Intel logosu ve diğer Intel® markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir. © Intel Corporation.

Ürün ve Performans Bilgileri

1

Hiçbir bilgisayar sistemi mutlak güvenlik sağlayamaz. Daha fazla bilgi için sistem üreticinize veya bayinize danışın ya da intel.tr adresini ziyaret edin.