Daha Önce Görülmemiş Yaratıcılık ve Ekip İş Birliği

İster sınıfta ister toplantı odasında, iş birliğini teşvik eden kolay ve sade deneyimlerle insanları bir araya getirin ve yaratıcılığı harekete geçirin.

İş Birliğine Güç Katan Teknoloji

Intel® teknolojileriyle donatılmış en yeni interaktif düz ekranlar size hızlı performans, ultra yüksek çözünürlükte (UHD) görseller ve uzaktan yönetim özellikleri sunar. Intel Unite® çözümü de ekiplerinizin, içerikleri görebilmesini, paylaşabilmesini ve etkileşim kurabilmesini sağlayarak nerede olurlarsa olsunlar bir araya gelebilmesini sağlar.

İnteraktif Düz Panel Ekranlar

İnteraktif düz panel ekranlar, iş birliği araçları ve toplantı yönetimi özelliklerini, etkileşimli beyaz tahta uygulamaları, video konferans, ekran paylaşımı ve daha fazlası için kullanılabilen dokunmatik ekranlarda bir araya getiren hepsi bir arada cihazlardır. Katılımcılar bu ekranlara kendi cihazlarından bağlanabilir veya ekranın entegre çoklu dokunma özelliklerini kullanarak öğeleri yakınlaştırabilir, döndürebilir, hareket ettirebilir ve düzenleyebilir.

Okumaya devam edin ›

Intel Unite® Çözümüyle Engelleri Yıkın

Öğrencilerin herhangi bir sınıfta eğitim alabildiğinde veya dünyanın dört bir yanındaki en iyi ekiplerin bir araya gelerek işletme sorunlarını çözdüğünde neler olabileceğini düşünün. Tüm bunlar Intel Unite® çözümüyle mümkün.

Intel Unite® çözüm uygulaması, uzaktan kullanıcıların bir ekip olarak aralarında gerçek zamanlı iş birliği kurmasını sağlar. Öğrenmesi kolaydır ve popüler iş birliği platformlarıyla entegre olabilir. Böylece eğitimciler ve ekipler zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilir. Bir çalışmaya göre, Intel Unite® çözümü, toplantıların kesilme süresini %15 oranında azaltmaya yardımcı olduğu görülmüştür.1

Intel Unite® çözümünü keşfedin ›

Sınıfta İş Birliği Aktif Öğrenimi Teşvik Ediyor

Gücünü Intel® işlemcilerden alan interaktif düz panel ekranlar, aktif öğrenim ve katılımı teşvik eden modern sınıflar oluşturmada okullara destek oluyor.

Eğitim İçin İş Birliği Çözümlerini Keşfedin

Analitik özellikler ile katılım kontrol edilebiliyor, içerik özelleştirilebiliyor ve öğrencilerin ne seviyede öğrendiği takip edilebiliyor.

Çözüm bulun

Akıllı Sınıflar Dijital Çağı Yakalıyor

Eğitimcilerin interaktif düz panel ekranlarla nasıl iş birliğine dayalı sınıflar ve öğrenme ortamları oluşturduğunu görün.

Okumaya devam edin

İnteraktif Düz Ekranlarla Aktif Öğrenim

Kurulumu, bakımı ve diğer sistemlerle entegrasyonu basit dijital beyaz tahta çözümüyle öğrencilerinizi sıralarından kaldırın.

Daha fazla bilgi edinin

İş Birliğine Dayalı Çalışma Ortamlarıyla Verimlilikte Devrim Yaratın


İster yüz yüze çalışsınlar ister uzaktan, ekipler kullanımı kolay iş birliğine dayalı çalışma çözümleriyle projeleri hızla tamamlayabilir. İnteraktif düz panel ekranlar, katılımcıların toplantıları hızla başlatıp içerikleri sorunsuz bir şekilde paylaşması için tasarlanmıştır. En yeni çözümler, kamera, hoparlör ve ek özellikler için analizleri bir araya getirir.

İş Birliği Çözümleri İçin Intel® Ürünleri ve Teknolojileri

Güvenilir Intel® teknolojilerinin sunduğu temel üzerinde yüz yüze ve uzaktan iş birliğini ve verimliliği güçlendiren çözümler oluşturun.

Intel® Core™ İşlemciler

Ultra yüksek çözünürlükte (UHD) görseller ve muhteşem performansla dinamik iş birliği deneyimleri oluşturun.

İşlemcileri keşfedin

Intel vPro® Platformu

Intel® Active Management Teknolojisini (Intel® AMT) barındıran Intel vPro® platformundaki işlemcilerle uzaktan yönetimi mümkün kılın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® Smart Display Modülü (Intel® SDM)

Bu teknik özellikler ve referans tasarımı, geniş yelpazede görsel uygulama için ultra ince ekranların kullanımını mümkün kılıyor.

Okumaya devam edin

Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojilerinin özellikleri ve avantajları, sistem yapılandırmasına bağlıdır ve donanım, yazılım etkinleştirmesi ya da hizmet aktivasyonu gerektirebilir. Performans, sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz. Sistem üreticinize veya satıcınıza danışın ya da https://www.intel.com.tr adresinden daha fazla bilgi edinin.
Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Bu içeriği incelemeniz, başka kaynaklara danışmanız ve referans alınan verilerin doğru olup olmadığını onaylamanız gerekir.
© Intel Corporation. Intel, Intel logosu ve diğer Intel markaları, Intel Corporation veya bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer adlar ve markalar başkalarının mülkiyetinde olabilir.

Ürün ve Performans Bilgileri