Kârınızı Artıracak İlgi Çekici Ekranlar

Her ekran, mesajınızı iletmek ve reklam yoluyla kazancınızı artırmak için bir fırsattır. En yeni yapay zeka ve analiz özelliklerine sahip dijital ekran çözümleriyle hedef kitleniz, trafik modelleri ve hangi mesajların en çok işe yaradığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Dijital Menü Panolarıyla Daha Fazla Esneklik

Dijital menü panoları sayesinde restoranlar menüleri, fiyatları, promosyonları ve diğer bilgileri hızlıca güncelleyebilir. Hızlıca ve kolayca değişiklikler yaparak maliyetleri düşürebilir ve doğru zamanda doğru mesajları iletebilirsiniz.

Dijital menüleri keşfedin ›

Dijital Dış Mekan (DOOH) Ekranlarıyla Kazancınızı Artırın

Dış mekan dijital ekran küresel piyasası hızla büyüyor ve 2025'e kadar yıllık 31,7 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.2 Dış mekan dijital reklam ekranları; sokakta, havaalanında, alışveriş merkezinde, spor etkinliğinde veya yoğun trafikli bir başka yerde belirli hedef kitlelere ulaşır.

Dijital dış mekan ekranlarını keşfedin ›

Akıllı Raflarla Perakendede Yeni Bir Çağ Başlıyor

Akıllı raflar, perakendenin geleceğini güçlendirecek en heyecan verici çözümlerden biridir. Alışveriş yapanlar için akıllı raflar fiyatları ve bilgileri görmeyi kolaylaştırır. Bir müşteri sadakati hesabıyla senkronize olduğunda alışveriş yapanları ödüllendirecek kişiselleştirilmiş deneyimler de sunabilir. Perakendeciler ve üreticiler için akıllı raflar, veri odaklı satış ve pazarlama fırsatları yaratıp fiyatları dinamik şekilde optimize etmeyi mümkün kılar.

Okumaya devam edin ›

Etkileyici ve Etkileşimli Self Servis Kiosklar

Self servis kiosklar benzersiz rahatlık ve hız sunar. Ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) görsel ve yanıt veren dokunmatik ekran desteğiyle müşterilerle yeni ve inovatif şekillerde etkileşim kurarak kazancı artırdığı kanıtlanmıştır. Müşteriler personelin yardımını almadan hızlıca sipariş verebilir, giriş çıkış işlemleri yapabilir, bilgi edinebilir ve ödeme yapabilir.

Kioskları keşfedin ›

Dijital Tabelalar için Intel® Teknolojileri

Akıllı raflardan video duvarlarına kadar başarısı kanıtlanmış teknolojiyle geliştirilmiş olan en iyi dijital ekranlar. Intel çeşitli formlarda ve amaçlarla kullanılan dijital ekran cihazlarını desteklemek için bilgi işlem performansı, yüksek kaliteli grafikler ve bağlantı özellikleri sunar.

İşletmenizi Dijital Ekranla Yükseltin


Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

2“AI ve Otomasyon, Dijital Ev Reklamcılığını Dönüştürüyor,” ​​​1​​​blogs.intel.com/iot/2018/11/09/ai-and-automation-are-transforming-digital-out-of-home-advertising/#gs.vntutk​​​1​​​.