Kârlılığınızı Geliştirecek İlgi Çekici Ekranlar

Her ekran, mesajınızı iletmek ve reklam yoluyla kazancınızı artırmak için bir fırsattır. En yeni yapay zeka ve analiz özelliklerine sahip dijital ekran çözümleriyle hedef kitleniz, trafik modelleri ve hangi mesajların en çok işe yaradığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Marka Bilinirliğini Artırın

Etkileşimli dijital ekranların marka bilinirliğini ve yeniden siparişi %23 oranında artırdığı gösterilmiştir.1

Satışları Artırın

Hızlı servis yapan restoranlarda kullanılan kiosklar gibi dijital ekran sistemleri siparişleri %30 oranında artırır.1

İncelemelerinize İçgörü Katın

Dijital ekran; görüntülenen içerik, mağaza içi müşteri davranışları ve satın alma arasındaki boşlukları doldurmaya yardımcı olabilir. Bu sayede işletmeler, mağaza içi reklam ve pazarlama yatırımlarının etkisini daha detaylıca inceleyebilir.

Marka Sadakatini Geliştirin

Dijital ekran sayesinde şirketler satışları yükseltecek ve müşteri bağlılığını artıracak daha başarılı promosyonlar yapabilir.

Dijital Menü Panolarıyla Daha Fazla Esneklik

Dijital menü panoları sayesinde restoranlar menüleri, fiyatları, promosyonları ve diğer bilgileri hızlıca güncelleyebilir. Hızlıca ve kolayca değişiklikler yaparak maliyetleri düşürebilir ve doğru zamanda doğru mesajları iletebilirsiniz.

Dijital menüleri keşfedin ›

Dijital Dış Mekan (DOOH) Ekranlarıyla Kazancınızı Artırın

Dış mekan dijital ekran küresel piyasası hızla büyüyor ve 2025'e kadar yıllık 31,7 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.2 Dış mekan dijital reklam ekranları; sokakta, havaalanında, alışveriş merkezinde, spor etkinliğinde veya yoğun trafikli bir başka yerde belirli hedef kitlelere ulaşır.

Dijital dış mekan ekranlarını keşfedin ›

Akıllı Raflarla Perakendede Yeni Bir Çağ Başlıyor

Akıllı raflar, perakendenin geleceğini güçlendirecek en heyecan verici çözümlerden biridir. Alışveriş yapanlar için akıllı raflar fiyatları ve bilgileri görmeyi kolaylaştırır. Bir müşteri sadakati hesabıyla senkronize olduğunda alışveriş yapanları ödüllendirecek kişiselleştirilmiş deneyimler de sunabilir. Perakendeciler ve üreticiler için akıllı raflar, veri odaklı satış ve pazarlama fırsatları yaratıp fiyatları dinamik şekilde optimize etmeyi mümkün kılar.

Okumaya devam edin ›

Etkileyici ve Etkileşimli Self Servis Kiosklar

Self servis kiosklar benzersiz rahatlık ve hız sunar. Ultra yüksek çözünürlüklü (UHD) görsel ve yanıt veren dokunmatik ekran desteğiyle müşterilerle yeni ve inovatif şekillerde etkileşim kurarak kazancı artırdığı kanıtlanmıştır. Müşteriler personelin yardımını almadan hızlıca sipariş verebilir, giriş çıkış işlemleri yapabilir, bilgi edinebilir ve ödeme yapabilir.

Kioskları keşfedin ›

Dijital Tabelalar için Intel® Teknolojileri

Akıllı raflardan video duvarlarına kadar başarısı kanıtlanmış teknolojiyle geliştirilmiş olan en iyi dijital ekranlar. Intel çeşitli formlarda ve amaçlarla kullanılan dijital ekran cihazlarını desteklemek için bilgi işlem performansı, yüksek kaliteli grafikler ve bağlantı özellikleri sunar.

IoT ve Yerleşik İşlemciler

Nesnelerin İnterneti için iyileştirilmiş en son işlemcilerimiz, işlevsel güvenlik ve gerçek zamanlı performans için eşsiz özellikler sunar. Bu da akıllı ve kapsamlı dijital tabelalar kullanmaya, çıkış işlemlerini otomatik hale getirmeye ve dolandırıcılıkla mücadeleye yardımcı olur.

İşlemcileri keşfedin

Intel vPro® Platformu

Kurumsal düzeyde bilgisayarlar ve cihazlar için Intel vPro® platformunu seçin. Intel® Active Management Teknolojisiyle BT ekipleri dijital ekranları uzaktan yöneterek güvenliği ve enerji verimliliğini geliştirebilir.

Daha fazla bilgi edinin

Intel® NUC

Dar alanlarda yüksek performansa ihtiyaç duyuyorsanız Intel® NUC mini bilgisayarla dijital ekranınızı destekleyin.

Intel® NUC'yi keşfedin

Intel® Smart Display Modülü (Intel® SDM)

Hepsi bir arada sistemler için geliştirilmiş bu teknik özellik ve referans tasarımı, dijital ekran çözümleri için akıllı uygulamalar ve birlikte çalıştırılabilirlik sunar.

Daha fazla bilgi edinin

OpenVINO™ Araç Kiti Intel® Dağıtımı

Intel platformlarda görüntü işlemeyi kullanıma alarak dijital ekranınızı akıllı ekrana dönüştürün.

Daha fazla bilgi edinin

İşletmenizi Dijital Ekranla Yükseltin


Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Ürün ve Performans Bilgileri

1“Müşterilere Daha İyi Bir Yemek Deneyimi Sağlamak,” intel.com.tr/content/www/tr/tr/retail/solutions/infographics/digital-signage-qsrs-infographic.html.
2“AI ve Otomasyon, Dijital Ev Reklamcılığını Dönüştürüyor,” ​​​​​​blogs.intel.com/iot/2018/11/09/ai-and-automation-are-transforming-digital-out-of-home-advertising/#gs.vntutk​​​​​​.