Satış Noktasını Değerli Bir Temas Noktası Haline Getirin

Müşterileriniz hazır olduklarında onları kolaylık ve kişiselleştirilebilirlik ile karşılayan, dinamik ve çok yönlü bir temas noktası olan yeni satış noktasına (POS) merhaba deyin.

POS Ortamınızı Ölçeklenebilir bir Temele İnşa Edin

Çok sayıda farklı POS sistemi ve kanalının bulunduğu komplike bir satış noktası haline gelen bu ortamı yönetmenin sırrı tutarlılıktır. Masaüstünden mobil POS'a ve self servise kadar geniş bir yelpazede, Intel® işlemcileri ve teknolojileri, satış noktalarına ihtiyaç duyulan gücü sunar ve donanımla geliştirilmiş güvenlik sağlayarak veri şifreleme ve koruma olanağı tanır.

Intel İş Ortaklarından Piyasaya Sunulmaya Hazır POS Çözümlerini Keşfedin


POS Çözümleri İçin Ortak Çerçeve

Open Retail Initiative (ORI), bileşenleri kolayca değiştirilebilen, daha yüksek katma değer sunan açık çözümleri destekler. ORI, farklı sektörler arasında serbest fikir alışverişini, açık kaynak yaklaşımıyla teşvik eder, böylece POS teknolojilerinin gelişmesini ve esnekliği artırır.

Daha fazla bilgi edinin ›

POS'u İnteraktif Kiosklarla Entegre Etme

İnteraktif kiosklara POS entegrasyonuyla geniş yelpazedeki self servis özelliklerini destekleyen çözümler oluşturun.

Kioskların Neler Yapabileceğini Keşfedin

Kiosklar, müşterilerin kendi kendilerine sipariş vermesine ve ödeme yapmalarını sağlar, gerçek zamanlı bilgiler, kişiselleştirilmiş teklifler ve çok daha fazlasını sunar.

Okumaya devam edin

Kiosk Kullanım Senaryoları

Self servis kioskların etkin müşteri kullanımını nasıl geliştirdiğini ve farklı sektörlerde nasıl yüksek kalitede hizmet sunulmasını sağladığını keşfedin.

Kullanım senaryolarını görün

Self Servis Kioskların Dağıtımı İçin Donanım

Sistem entegratörleri; güvenli, bağlantılı ve kolay yönetilebilen kiosklarla banka ve hızlı servis restoranlara değer katabilir.

Makaleyi okuyun

Kiosklar İçin Gerekçeler

Güçlü yatırım getirisi potansiyelini göstererek müşterilerinizin self servis kiosklara geçişi gerekçelendirmelerine yardımcı olun.

Daha fazla bilgi edinin

Çözüm Sağlayıcıları: Intel® Ürünleri ve POS Teknolojileri

Her form faktörünü destekleyen, güvenilir Intel® teknolojisine sahip POS çözümleri geliştirin.

Intel® Core™ İşlemciler

Yüksek hız ve üst düzey performansa sahip yeni nesil masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda POS sistemlerine güç katın.

İşlemcileri keşfedin

Intel Atom® İşlemciler

Mobil POS (mPOS) cihazlarınızın daha hızlı açılmasını, daha uzun süre çalışmasını ve 4K multimedya içeriği desteklemesini sağlayın.

Daha fazla bilgi edinin

Intel vPro® Platformu

Intel® Active Management Teknolojisini (Intel® AMT) barındıran Intel vPro® platformundaki işlemcilerle uzaktan yönetimi mümkün kılın.

Daha fazla bilgi edinin