Vizyonunuzu Genişletin

OpenVINO™ araç kiti, şirketinizin bilgisayar görüsünü ve derin öğrenme çözümlerini birçok uygulama genelinde hızlı ve etkili bir şekilde devreye almasını sağlıyor.

Philips IoT

Intel ve Philips ile Yapay Zeka Tabanlı Tıbbi Görüntüleme

Intel ve Philips, uygun maliyetli yapay zeka tabanlı tıbbi görüntüleme çözümleri sunmak üzere OpenVINO™ araç kitini kullanmanın potansiyelini gösteriyor.

Durum incelemesini okuyun

Veri Görüşlerini Elde Etmenin Yolu

Şirketler günümüzün yüz tanıma, nesne tespiti ve öngörücü karar alma gibi becerilerine olan talepleri yanıtlamak için veri yakalama noktasında daha güçlü görsel zekaya ihtiyaç duyuyor.

İnfografiği inceleyin

Doğru Görü Yazılım Araçları İşinizi Yeniden Şekillendirebilir

Uç noktada yapay zeka, her sektörde makine hatalarının tahmin edilmesinden perakendenin kişiselleştirilmesine kadar yeni olanakları mümkün kılıyor. Şirketler, OpenVINO™ araç kitiyle neredeyse gerçek zamanlı görüşlerden faydalanarak daha hızlı bir şekilde daha iyi kararlar alabiliyor.

Özeti okuyun

Uç Noktadan Buluta Yapay Zeka

Intel® Görü Ürünleri, OpenVINO™ araç kitinin gelişmiş yazılımını bir dizi hızlandırma donanımıyla entegre ederek uç noktadan buluta görsel içerik yakalamayı mümkün kılıyor. Bu çözümler, yeni nesil yapay zekayı desteklerken, birçok sektörde güçlü çıkarsama becerilerini mümkün kılıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Tamamlayıcı Teknolojiler

Yapay Zeka Fırsatları Elde Edin

Intel, verilerinizden en iyi şekilde faydalanmanız için kapsamlı bir yapay zeka teknolojisi paketi sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Çok Platformlu Bilgisayar Görüsü Çözümlerini Devreye Alın

Intel platformlarıyla vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün. Gerçek yaşamda kullanım durumları için bilgisayar görüsü uygulamalarını kolaylıkla ve hızlı bir şekilde devreye alın.

OpenVINO™ araç kitini indirin

Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım Ürünleri

Daha hızlı ve daha etkili veri analizinin yüksek maliyetli olması gerekmez. Intel, şirketinizin bütçesine uygun çözümler sunar.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zeka Stratejinizi Mükemmelleştirin

Intel® AI: In Production programı, şirketinizin çevik yapay zeka çözümlerini güvenle geliştirebilmesi için yazılımdan geliştirme kitlerine kadar birçok araç sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin