Nesnelerin İnterneti (IoT) ile Akıllı Kararlar

Intel, daha fazla veri yakalamak, daha hızlı analiz almak ve daha kısa sürede bu verilere göre hareket etmek için uç bilişime geçen kuruluşları destekleyerek daha akıllı bir Nesnelerin İnterneti (IoT) sunuyor. IoT ortağınız Intel olduğunda daha stratejik karar alma, operasyonel gelişmeler ve endüstriye yön veren yıkıcı inovasyonları mümkün kılmak için geniş teknoloji, çözüm ve araç portföyümüzden yararlanabilirsiniz.

11. Nesil Intel® Core™ vPro®, Intel® Xeon® W-11000E Serisi ve Intel® Celeron® İşlemciler

Ağır uç iş yükleri ve yüksek bant genişlikli uygulamalar için geliştirilen bu işlemciler; sekiz adede kadar CPU çekirdeği, yüksek performanslı entegre grafik/ortam ve ekran, entegre yapay zeka hızlandırıcılar, gerçek zamanlı bilgi işlem özellikleri ve belirli SKU'larda fonksiyonel güvenlik için tasarıma hazır destek sağlar.

Intel® IoT Müşteri Hikayeleri

Accenture, Sulubaaï, Audi ve Akara gibi gerçek işletmelerin ve kuruluşların akıllı ve bağlı nesnelerin verilerini IoT mimarisi sayesinde harekete geçirilebilir bilgilere nasıl dönüştürdüğünü öğrenin.

İhtiyaçlarınıza Uygun IoT Çözümlerini Bulun

IoT için geliştirilen kanıtlanmış çözümlerle rekabetteki avantajınızı güçlendirin. Intel’in iş ortağı ekosistemi, bugüne kadar yaklaşık %90 tekrarlanan devreye alma oranı ile 130’dan fazla IoT çözümü sunuyor.5 Dağıtım süresini, maliyetini ve riskini azaltmaya yardımcı olan entegre çözümler sunmak için iş ortaklarımızla yakın iş birliği halinde çalışıyoruz. Bu da tahmin yürütmenize gerek kalmadan daha hızlı bir şekilde para kazanıp tasarruf yapabileceğiniz anlamına gelir.

Yeni Intel® Çözümleri Pazarı’nı Keşfedin

IoT’nin Gücünden Yararlanmak İçin Donanım ve Yazılım

Intel, dolar ve watt başına en iyi performans kombinasyonu için tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde doğru bilgi işlem düzeyini elde etmenize yardımcı olur. Amaca yönelik olarak geliştirilen IoT donanımlarını içeren geniş bilgi işlem seçeneklerimiz, uçtan buluta kadar uzanır. Bu da verilerinizin değerini en üst düzeye çıkarmanız için olağanüstü esneklik sağlar.

Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.

Ürün ve Performans Bilgileri

4

Intel® yazılım ürünlerindeki performans ve optimizasyon seçimleriyle ilgili daha fazla bilgi için bkz.https://software.intel.com/content/www/us/en/develop/support/legal-disclaimers-and-optimization-notices.html

5Kaynak: İş ortağının Intel’e ilettiği rapor. Intel, bu web sitesinde yer alan belirli herhangi bir ürünü veya kuruluşu desteklemez.