Nesnelerin İnterneti (IoT) ile Akıllı Kararlar

Intel, daha fazla veri yakalamak, daha hızlı analiz almak ve daha kısa sürede bu verilere göre hareket etmek için uç bilişime geçen kuruluşları destekleyerek daha akıllı bir Nesnelerin İnterneti (IoT) sunuyor. IoT ortağınız Intel olduğunda daha stratejik karar alma, operasyonel gelişmeler ve endüstriye yön veren yıkıcı inovasyonları mümkün kılmak için geniş teknoloji, çözüm ve araç portföyümüzden yararlanabilirsiniz.

Nesnelerin İnterneti Uygulamaları İçin 12. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

Üstün tek iş parçacıklı ve çok iş parçacıklı performans için hibrit performans mimarisi ile Intel® Thread Director üzerinden akıllı iş yükü optimizasyonu sağlar. Nesnelerin interneti için geliştirilmiş bu yeni işlemciler, nesnelerin interneti iş yükleri için tek iş parçacıklı performansı geliştirmek amacıyla Performance-core (P-core) çekirdeklerini ve görev yönetimi ile çok iş parçacıklı performansı geliştirmek için Efficient-core (E-core) çekirdeklerini bir araya getirir.

12. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler (eski adıyla Alder Lake S) ›

12. Nesil Intel® Core™ mobil işlemciler (eski adıyla Alder Lake P) ›

Intel® IoT Müşteri Hikayeleri

Accenture, Sulubaaï, Audi ve Akara gibi gerçek işletmelerin ve kuruluşların akıllı ve bağlı nesnelerin verilerini IoT mimarisi sayesinde harekete geçirilebilir bilgilere nasıl dönüştürdüğünü öğrenin.

IoT’nin Gücünden Yararlanmak İçin Donanım ve Yazılım

Intel, dolar ve watt başına en iyi performans kombinasyonu için tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde doğru bilgi işlem düzeyini elde etmenize yardımcı olur. Amaca yönelik olarak geliştirilen IoT donanımlarını içeren geniş bilgi işlem seçeneklerimiz, uçtan buluta kadar uzanır. Bu da verilerinizin değerini en üst düzeye çıkarmanız için olağanüstü esneklik sağlar.

En Önemli Haberleri Asla Kaçırmayın

"Intel Insights"a kaydolun ve teknolojiyle ilgili en yeni konu başlıklarından özenle seçilmiş hikayelere ulaşın.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Kaydolduğunuzda, Gizlilik İlkemizi ve Kullanım Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Bildirimler ve Uyarılar

Intel® teknolojileri, etkinleştirilmiş donanım, yazılım ya da hizmet etkinleştirmesi gerektirebilir.

Hiçbir ürün veya bileşen mutlak güvenlik sağlayamaz.

Maliyet ve sonuçlar farklılık gösterebilir.

Intel üçüncü taraf verilerini kontrol etmez veya denetlemez. Almayı düşündüğünüz ürünün performansını değerlendirmek için diğer kaynaklara başvurmanız gerekir.

Ürün ve Performans Bilgileri

4

Intel® yazılım ürünlerindeki performans ve optimizasyon seçimleriyle ilgili daha fazla bilgi için bkz.https://software.intel.com/content/www/us/en/develop/support/legal-disclaimers-and-optimization-notices.html

5Kaynak: İş ortağının Intel’e ilettiği rapor. Intel, bu web sitesinde yer alan belirli herhangi bir ürünü veya kuruluşu desteklemez.