İşte Karşınızda Intel’in Görü Hızlandıran Çözümleri

Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım ürünleri, şirketlerin ihtiyaç duyduğu performansı, maliyeti ve güç verimliliğini sunan çok çeşitli seçenekleriyle uç noktada güçlü derin öğrenme hızlandırma çözümleri sunuyor.

Hızlandırmanın Avantajı

Veri analizinin doğru zamanda ve doğru yerde daha iyi, daha hızlı görüşleri elde etmenizi sağlayarak nasıl şirketinizi yeniden şekillendiren çözümler sunduğunu keşfedin.

Daha Fazlasını, Daha Hızlı Yapın

Yeni Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım ürünleri, şirketlerin tüm pazarlarda kullanmak üzere gelişmiş, hızlı ve yüksek doğruluk sunan kameradan buluta görsel zeka için görü tabanlı çıkarsama olanağından faydalanmalarını mümkün kılıyor.

Uç Noktada Yapay Zeka ile Fark Yaratın

Acil durum müdahale ekipleri ve emniyet görevlileri, uç noktada gerçek zamanlı veri analizinden faydalanarak, kayıp vakalarında daha hızlı ve daha çok bilgiyle harekete geçebilir. Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım Ürünlerinin tüm bunları nasıl mümkün kıldığını öğrenin.

Okumaya devam edin

Her İş İhtiyacına Yönelik Görü Ürünleri

Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım ürünleri, ihtiyacınız olan ölçeklenebilirliği ve gücü şirketiniz için uygun fiyatlarda sunuyor.

Özeti okuyun

Tamamlayıcı Teknolojiler

Düşük Güç Tüketimi, Yüksek Performans

Intel® Movidius™ VPU’lar, yüksek performanslı görü uygulamalarını ön uçta güç verimliliğiyle devreye almanızı sağlıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Çok Çeşitli Programlanabilir Mantık Çözümleri

Olağanüstü performans ve esneklik sağlayan Intel® Arria® 10 FPGA’lar üzerinde yapılan değişikliklerle zekayı artırmak veya derinleştirmek her zaman mümkün; bu sayede çok spesifik çözümler için geliştirilebilirler.

Daha fazla bilgi edinin

Görü için Geliştirilen Araç Kiti

OpenVINO™ araç kiti, şirketinizin uç nokta analizinden faydalanmaya en kısa sürede başlayabilmesi için Intel® Görü özelliklerini hızla devreye almaya hazırdır.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zeka Stratejinizi Mükemmelleştirin

Intel® AI: In Production programı, şirketinizin çevik yapay zeka çözümlerini güvenle geliştirebilmesi için yazılımdan geliştirme kitlerine kadar birçok araç sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin