Intel® Görü Ürünleri ile Veri Olanaklarınızı Genişletin

Halihazırda verilerin yalnızca küçük bir yüzdesi işimize yarıyor. Intel® Görü Ürünleri’nin verilerinizin tüm potansiyelini görmenize, daha iyi kararlar almanıza ve şirketinizi değişimin ön saflarına taşımanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.

Bilgisayar Görüsü Çözümlerini Daha Hızlı Sunun

Intel, gücünü verilerden alan akıllı bir geleceğe ulaşmak ve her sektörden her şirketin değişen performans, güç ve fiyat gerekliliklerini karşılamak amacıyla tek tip bir çözüm yerine OpenVINO™ araç kiti ve yeni Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım Ürünleri dahil olmak üzere ölçeklenebilir donanım ve yazılım çözümlerinden oluşan güçlü bir portföy sunuyor.

 

Daha İyi İşletmelere Yönelik Bir Vizyon

Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım ürünleri, işinizi standartlaştırmanıza ve daha fazla değer sunmanıza, bu sayede daha güvenli ulaşım olanakları, daha iyi müşteri etkileşimleri ve daha yüksek kaliteli ürünler sunmanıza yardımcı oluyor.

Akıllı Şehirleri Mümkün Kılıyoruz

Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım Ürünleri, operasyon maliyetlerini en aza indirirken, trafik tıkanıklığını gerçek zamanlı olarak azaltmak ve yollardaki kazaların sayısını en aza indirmek için sistemler arası trafik takibini geliştiriyor.

Daha fazla bilgi edinin

Kişiselleştirilmiş Mağazacılık

Intel® Görü Hızlandırıcı Tasarım Ürünleri, sadık müşterileri belirleme ve daha önceki alışveriş davranışlarına göre kişiselleştirilmiş tavsiyelerde bulunma becerinizi hızlandırıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Mükemmeli Üretin

Intel® Görü Ürünleri; gelirinizi artırma, ekipman doğruluğunu iyileştirme ve ürün kusurlarını fabrikada tespit etme becerilerinizi hızlandırıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Daha Doğru Teşhisi Mümkün Kılın

Doktorlar Intel® Görü Ürünleri ile çok büyük miktarda neredeyse gerçek zamanlı verilere dayanarak, kanser gibi hastalıklarda hastalara en doğru tıbbi tahmini verdiklerinden emin olabilirler.

Daha fazla bilgi edinin

İşlerinizi Güvenli ve Çevik Bir Şekilde Yürütün

Intel® tabanlı çözümler, finans kuruluşlarının müşterilerine yeni nesil hizmetler ve yeni değerler sunmalarına olanak tanıyor. Teknolojilere ve verilere dayalı dijital dönüşüme ve finansal hizmetler inovasyonuna hız kazandırın.

Daha fazla bilgi edinin

İlgili İçerikler

Intel IoT’nin Gücü

Intel, şirketinizi yeniden şekillendirecek kameradan buluta IoT çözümleri sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zeka Fırsatları Elde Edin

Intel, yapay zeka uygulamalarından en üst düzey performansı sunacak kapsamlı bir teknoloji paketine sahiptir.

Daha fazla bilgi edinin

Görü Becerilerini Hızlandırın

Intel, şirketlerin faydalı görüşler elde etmeye başlamaları için görü çözümlerini kolaylıkla devreye almalarını sağlayan araçlar sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin

Yapay Zeka Stratejinizi Mükemmelleştirin

Intel® AI: In Production programı, şirketinizin çevik yapay zeka çözümlerini güvenle geliştirebilmesi için yazılımdan geliştirme kitlerine kadar birçok araç sunuyor.

Daha fazla bilgi edinin