IT@Intel: İşinizi Büyütmenizi Sağlayacak Görüşler

Intel BT, Intel'in iş değerinin artırılmasında merkezi bir rol oynuyor. Her gün inovasyonun sınırlarında çalışarak küresel bir teknoloji liderinin operasyonlarını ve süreçlerini iyileştirmek için veri tabanlı çözümler geliştiriyoruz. BT uzmanları olarak derin bilgi birikimimizi ve engin deneyimlerimizi burada sizinle paylaşıyoruz.

Geleceğimize Hız Vermek

2020, becerilerimizin ve esnekliğimizin test edildiği benzersiz ve sıra dışı bir yıldı. Dijital deneyime öncelik veren iş modelinin önemini, ateş altında nasıl hızlı hareket edebileceğimizi ve çalışma biçimimizin sonsuza dek değiştiğini öğrendik. Teknoloji daha da önem kazandı ve dijital dönüşüm yolculuğunda daha önde olanların zorlukların üstesinden daha iyi geldiğini kanıtladı. 2021 yılında, aynı aciliyet ve hızlanma hissini devam ettiren, yeni şeyler denediğimiz, yanılmalarımızın hızlı olduğu ve hatalardan ders çıkardığımız bir kültür yaratma fırsatımız var. Bu rapor, Intel'in sınıfının en iyisi BT çözümleri ve hizmetleriyle büyümesini hızlandırırken, iş değeri sağlama çalışmalarımızı özetlemektedir.

BT Liderliği

Hem kendi kurumsal BT organizasyonumuza hem de diğer şirketlere güçlü iş değeri sunan en ileri teknolojileri geliştiriyor ve devreye alıyoruz.

Intel BT'nin Veri Merkezi Stratejisi

Intel BT'nin veri merkezi stratejisinin maliyet verimliliğini ve kaynak kullanımını nasıl artırdığını öğrenin.

Raporu okuyun

Yüzde Birlik Kısmı Avlamak

Intel BT'nin işletmeyi gelişmiş ısrarcı tehditlere (APT) karşı nasıl koruduğunu öğrenin.

Özeti okuyun

Intel BT'nin Çevik PMO'su

Çevik Program Yönetimi Ofisimiz, odaklanmış yatırım ve daha akıllı proje önceliklendirmesi ile Intel'in dönüşümüne hız kazandırıyor.

Raporu okuyun

APM ile Dijital Hızlanma

Intel BT, dönüşüme güç veren ve sınıfındaki en iyi BT organizasyonunu sağlayan veri odaklı temel olarak Uygulama Portföyü Yönetimini’ni kullanıyor.

Raporu okuyun

Veriler ve Yapay Zeka

Gelişmiş analizler, makine öğrenimi, yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlemin (HPC) mümkün kıldığı veri devrimi, ürünlerin tasarım, imalat ve satış şekillerini yeniden tanımlıyor.

Intel BT, Verilerle Bağlantı Kuruyor

Intel'de Verilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Kurumsal Veri ve Platformlar Bölümü Genel Müdürü olan Aziz Safa, Intel BT'nin Kurumsal Veri Ofisini ve bu ofisin şirket genelinde verilerde nasıl bağlantılar kurduğunu anlatıyor.

Videoyu izleyin

Yapay Zeka Satış Kapsamını Genişletiyor

Intel BT; web siteleri, satışlar ve sosyal medya dahil olmak üzere birçok kaynaktan veri toplamak ve analiz etmek amacıyla Sales Assist'i geliştirdi.

İnceleme raporunu alın

AI Pazara Sürme Süresini Kısaltıyor

Yapay zeka, maliyetleri düşürmek ve pazara sürme süresini hızlandırmak için ürün doğrulama sürecini optimize ediyor.

İnceleme raporunu alın

Tedarik Zincirini Gerçek Zamanlı Analizlerle Yeniden Şekillendirin

Karar alma sürecini iyileştirmek ve iş çevikliğini artırmak için eski tedarik zincirimizi modern bir "cam boru hattına" dönüştürüyoruz.

İnceleme raporunu alın

Platformlar, Bulut ve Güvenlik

Güvenli bulut ve mobil çözümlerimiz, Intel'in eksiksiz dijital dönüşümü için gerekli çevikliği sunuyor.

Kriz Sırasında "Anında" VPN Ölçekleme ve Süreklilik

Salgın başladığında Intel® mimarili sunucular, sanal ağ geçitleri, hibrit bulut planı ve Intel BT'nin çabuk aksiyon alması, VPN güvenliğini hızla ölçekleyerek Intel'in küresel iş gücünün üretken kalmasını sağladı.

Raporu okuyun

Çoklu Buluta Bir Sonraki Adım: Yerel Bulut Güvenliği Kontrolleri

Çoklu bulut stratejimizi geliştirdikçe, CSP’lerin entegre güvenlik çözümlerinden faydalanarak iş esnekliğini artırabiliyor, kullanıcı deneyimini iyileştirebiliyor ve karmaşıklığı azaltabiliyoruz.

İnceleme raporunu alın

Yeni Bir Siber Zeka Platformu İnşa Etme

Confluent'ın Platform teknolojisine dayalı Apache Kafka veri hattımız, günde onlarca terabaytlık veri toplar ve yayın sırasında veri işleyerek güvenlik tehdidi algılama ve yanıtlama hızını artırır.

Raporu okuyun

Çoklu Bulut İşletme Ağı Kurmak

Yazılım ile tanımlı ağımız; ağ iş akışlarının otomasyonuna yardım eder, işletme ihtiyaçlarını destekler ve Intel'in bilgi güvenlik standartlarını karşılar.

Daha fazla bilgi edinin

Süreçler ve Uygulamalar

Dijital dönüşümü gerçekleştirerek süreçleri sadeleştiriyor ve tüm kurumsal uygulamalarda tutarlı deneyimleri destekliyoruz.

Teknik borç stratejisi ve çerçeve

Teknik Borç Stratejisi ve Çerçevesi

Intel BT'nin teknik borçları başarıyla yönetmek ve işletmeyi modernizasyon, inovasyon ve dijital dönüşüm için konumlandırmak üzere nasıl benzersiz bir çerçeve geliştirdiğini öğrenin.

İnceleme raporunu okuyun

Güçlü Bir Birleşme ve Alım İşlemi Geliştirme

Intel BT’nin özel ekibi; titiz, planlı ve entegre bir yaklaşımıyla çalışır ve öngörülemeyen maliyetlerin potansiyelini ortaya koyup anlaşmalar yaparken iş değeri sağlar.

Daha fazla bilgi edinin

Üretim Otomasyonuna Performans Takviyesi

Yakın zamanda, Intel® Optane™ SSD'leri G/Ç açısından yoğun iş yüklerinde bir önbellek katmanı olarak kullanarak gerekli olan disk gruplarının sayısını azaltma fırsatı sunan ayrı ve tamamen sanal bir entegrasyon ortamı oluşturduk.

Daha fazla bilgi edinin

Derin Öğrenme Entegrasyonunu Geliştirin

Intel fabrikaları, OpenVINO™ araç kiti Intel® Dağıtımı ile derin öğrenme entegrasyonunu geliştiriyor.

Çözüm özetine göz atın

Modern İş Yeri

Çalışan bağlılığını, yetenekleri elde tutma oranımızı ve verimliliği artırıyor, Intel'in dijital rekabet üstünlüğünü güçlendirecek ileri düzey teknolojilerle donatılan, modern ve güçlendirici bir iş yeri oluşturuyoruz.

Wi-Fi 6 ile Daha Hızlı ve Daha Güvenli Bir Kurumsal Ağ Oluşturma

Wi-Fi 6, Wi-Fi teknolojisinin gelişiminde bir sonraki adımdır ve birçok test alanımızda ağ performansını önemli ölçüde geliştirmiştir.

Daha fazla bilgi edinin

Bilgisayar Yenilemeyi Optimize Etme

Intel BT, kullanıcıları segmentlere ayırmak ve yeni bilgisayarları çalışanlara uyarlamak için telemetri kullanarak bilgisayar yenilemeyi optimize eder ve böylece çalışanların üretkenliğini ve memnuniyetini artırır.

Çözüm özetini okuyun

Sorunsuz Filo Yönetilebilirliği

Her yerden çalışılabilen bir dünyada son kullanıcı için cihaz yönetilebilirliği ve görünürlüğü hayati önem taşır. Intel® IT, daha iyi kullanıcı deneyimi için Aternity Dijital Deneyim Yönetimi'nden faydalanıyor.

Daha fazla bilgi edinin

Uç Nokta Cihaz Yönetimi

Intel® Endpoint Management Assistant, Intel IT'nin dünya çapında binlerce Intel Unite® merkezini ve dijital ekranı uzaktan yönetmek için kullandığı kurumsal bir çözümdür.

İnceleme raporunu alın

BT Yöneticileri için Ek Kaynaklar

BT Meslektaş Ağı

Büyük veri, bulut, mobilite ve BT ile ilgili daha birçok güncel konuda BT topluluğumuzdan ve diğer sektör uzmanlarından ek bilgiler edinin.

Ağı keşfedin

Inside IT Podcast Serisi

Yeni trendleri, güncel haberleri ve Kurumsal BT için en önemli konuları, Intel BT'den konunun uzmanlarından dinleyin.

Podcast yayınımızı dinleyin

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimi'ne ve Kullanım Koşulları'na tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimi'ne ve Kullanım Koşulları'na tabidir.