IT@Intel: İşinizi Büyütmenizi Sağlayacak Görüşler

Intel BT, Intel'in iş değerinin artırılmasında merkezi bir rol oynuyor. Her gün inovasyonun sınırlarında çalışarak küresel bir teknoloji liderinin operasyonlarını ve süreçlerini iyileştirmek için veri tabanlı çözümler geliştiriyoruz. BT uzmanları olarak derin bilgi birikimimizi ve engin deneyimlerimizi burada sizinle paylaşıyoruz.

Dijital İşletme Dönüşümünü Hızlandırma

Intel BT, Intel'in dijital dönüşümünü hızlandıran çözümler ve hizmetler sunmada çok önemli bir rol oynuyor. Bu rapor, Intel'in sınıfının en iyisi BT çözümleri ve hizmetleriyle büyümesini hızlandırırken, iş değeri sağlama çalışmalarımızı özetlemektedir. Yapay zeka ve makine öğrenimini kritik iş operasyonlarına entegre etmek ve genişletmek, hibrit bulutumuzun esnekliğinden faydalanmak, inovasyona odaklanmak üzere teknik borcu azaltmak ve yarının iş yerini inşa etmek de bu çalışmalara dahildir.

BT Liderliği

Hem kendi kurumsal BT organizasyonumuza hem de diğer şirketlere güçlü iş değeri sunan en ileri teknolojileri geliştiriyor ve devreye alıyoruz.

Intel BT'nin Veri Merkezi Stratejisi

Intel BT'nin veri merkezi stratejisinin maliyet verimliliğini ve kaynak kullanımını nasıl artırdığını öğrenin.

Raporu okuyun

Yüzde Birlik Kısmı Avlamak

Intel BT'nin işletmeyi gelişmiş ısrarcı tehditlere (APT) karşı nasıl koruduğunu öğrenin.

Özeti okuyun

Kurumsal Mimari Dönüşümü

Mimarimiz; dönüşümü, yenilikçiliği, teknik borç azaltmayı, gelişmiş çevikliği ve stratejik büyümeyi destekliyor.

Raporu okuyun

Kurumsal Dijital Dönüşüm

Intel Başkan Yardımcısı Amy Warner, Intel'in bilgisayar merkezli bir şirketten veri merkezli bir şirkete dijital dönüşümünde rol oynayan etmenleri değerlendiriyor.

Videoyu izleyin

Veriler ve Yapay Zeka

Gelişmiş analizler, makine öğrenimi, yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlemin (HPC) mümkün kıldığı veri devrimi, ürünlerin tasarım, imalat ve satış şekillerini yeniden tanımlıyor.

Intel BT, Verilerle Bağlantı Kuruyor

Intel'de Verilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Kurumsal Veri ve Platformlar Bölümü Genel Müdürü olan Aziz Safa, Intel BT'nin Kurumsal Veri Ofisini ve bu ofisin şirket genelinde verilerde nasıl bağlantılar kurduğunu anlatıyor.

Videoyu izleyin

Yapay Zeka Satış Kapsamını Genişletiyor

Intel BT; web siteleri, satışlar ve sosyal medya dahil olmak üzere birçok kaynaktan veri toplamak ve analiz etmek amacıyla Sales Assist'i geliştirdi.

İnceleme raporunu alın

AI Pazara Sürme Süresini Kısaltıyor

Yapay zeka, maliyetleri düşürmek ve pazara sürme süresini hızlandırmak için ürün doğrulama sürecini optimize ediyor.

İnceleme raporunu alın

Tedarik Zincirini Gerçek Zamanlı Analizlerle Yeniden Şekillendirin

Karar alma sürecini iyileştirmek ve iş çevikliğini artırmak için eski tedarik zincirimizi modern bir "cam boru hattına" dönüştürüyoruz.

İnceleme raporunu alın

Platformlar, Bulut ve Güvenlik

Güvenli bulut ve mobil çözümlerimiz, Intel'in eksiksiz dijital dönüşümü için gerekli çevikliği sunuyor.

Intel'in Çoklu Bulut Stratejisi

Intel Başkan Vekili ve BT Altyapısı Genel Müdürü olan Dan McKeon, Intel'in çok bulutlu stratejisini ve faaliyetlerimizi işgücünü modernize etmek üzerine nasıl yoğunlaştırdığımızı anlatıyor.

Videoyu izleyin

Güvenlik Mimarisi Intel'in Dijital Dönüşüme Olanak Tanıyor

Güvenlik mimarimiz, iş birimlerinin güvenlikten ödün vermeden hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olmak için modüler, iş birliğine dayalı bir yaklaşım kullanır.

İnceleme raporunu alın

Intel'in Güvenliğini Veri Zekasıyla Dönüştürme

Intel BT Siber Zeka Platformu, siber zekanın derinliğini ve hızını önemli ölçüde artırmak için makine öğreniminden yararlanıyor.

İnceleme raporunu alın

Daha Fazla Tasarruf İçin Bütüncül Bulut Yaklaşımı

Merkezi bulut yönetimimiz, kuruluşa yaklaşık bir milyon dolar kazandırdı.

Daha fazla bilgi edinin

Süreçler ve Uygulamalar

Dijital dönüşümü gerçekleştirerek süreçleri sadeleştiriyor ve tüm kurumsal uygulamalarda tutarlı deneyimleri destekliyoruz.

Teknik Borç Stratejisi ve Çerçevesi

Intel BT'nin teknik borçları başarıyla yönetmek ve işletmeyi modernizasyon, inovasyon ve dijital dönüşüm için konumlandırmak üzere nasıl benzersiz bir çerçeve geliştirdiğini öğrenin.

İnceleme raporunu okuyun

Kablosuz Sensör Ağlarıyla Maliyeti Azaltın

Intel BT, bir üretim ortamında IoT ağ geçitleriyle Bluetooth® teknolojisine sahip düşük enerjili sensörler kullandı. Kablosuz sensörlerin güvenilirliği %99'u aştı.

İnceleme raporunu alın

Ölçeklenebilir Öngörücü Bakım Mimarisi

Intel BT, uç noktadan buluta bilişimi kullanarak fan filtre birimleri (FFU) için bir öngörücü bakım çözümü geliştirdi.

İnceleme raporunu alın

Sanallaştırılmış Endüstriyel Bilgisayarlarla Operasyonların Optimizasyonu

Intel'in sanallaştırılmış bir istasyon denetleyicisi çözümü ekleyerek fabrikasında zamandan, paradan ve temiz alandan nasıl tasarruf ettiğini öğrenin.

Çözüm özetine göz atın

Modern İş Yeri

Çalışan bağlılığını, yetenekleri elde tutma oranımızı ve verimliliği artırıyor, Intel'in dijital rekabet üstünlüğünü güçlendirecek ileri düzey teknolojilerle donatılan, modern ve güçlendirici bir iş yeri oluşturuyoruz.

Thunderbolt™ 3 Teknolojisinin Avantajları

Intel BT; BT maliyetlerini düşürmek, SKU dağılımını azaltmak ve üretkenliği artırmak için Thunderbolt™ 3 teknolojisini kullanır.

Çözüm özetini okuyun

Intel Laptoplarda Windows* 10'u Devreye Alma

Intel® mimarisi tabanlı, Microsoft Windows* 10 işletim sistemli laptoplar, çalışanlar için çoklu görev çalıştırma performansında artış sağlıyor.

İnceleme raporunu alın

Kolay Kendi Kendine Kurulum Süreci, Bilgisayar Teslimatını Hızlandırıyor

Intel çalışanları, tüm standart BT destekli uygulamalarla tamamıyla yapılandırılmış ve kişiselleştirilmiş yeni bir bilgisayarı yaklaşık bir saatte alabiliyor.

İnceleme raporunu alın

Sürücü ve Sabit Yazılım Bakımı

Intel BT, olası kesintilere karşı yükseltme ihtiyacını dengeleyen altın standardında bir yapılandırma geliştirdi.

İnceleme raporunu alın

BT Yöneticileri için Ek Kaynaklar

Inside IT: Yönetici Podcast Serisi

Bu podcast serisinde, Intel yöneticisi düşünce önderleri BT uzmanlarının aklındaki birçok farklı konuya değiniyor.

Podcast'leri dinleyin

BT Meslektaş Ağı

Büyük veri, bulut, mobilite ve BT ile ilgili daha birçok güncel konuda BT topluluğumuzdan ve diğer sektör uzmanlarından ek bilgiler edinin.

Ağı keşfedin

Inside IT Podcast Serisi

Yeni trendleri, güncel haberleri ve Kurumsal BT için en önemli konuları, Intel BT'den konunun uzmanlarından dinleyin.

Podcast yayınımızı dinleyin

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimi'ne ve Kullanım Koşulları'na tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimi'ne ve Kullanım Koşulları'na tabidir.