IT@Intel: İşinizi Büyütmenizi Sağlayacak Görüşler

Intel BT, Intel'in iş değerinin artırılmasında merkezi bir rol oynuyor. Her gün inovasyonun sınırlarında çalışarak küresel bir teknoloji liderinin operasyonlarını ve süreçlerini iyileştirmek için veri tabanlı çözümler geliştiriyoruz. BT uzmanları olarak derin bilgi birikimimizi ve engin deneyimlerimizi burada sizinle paylaşıyoruz.

Geleceğimize Hız Vermek

2020, becerilerimizin ve esnekliğimizin test edildiği benzersiz ve sıra dışı bir yıldı. Dijital deneyime öncelik veren iş modelinin önemini, ateş altında nasıl hızlı hareket edebileceğimizi ve çalışma biçimimizin sonsuza dek değiştiğini öğrendik. Teknoloji daha da önem kazandı ve dijital dönüşüm yolculuğunda daha önde olanların zorlukların üstesinden daha iyi geldiğini kanıtladı. 2021 yılında, aynı aciliyet ve hızlanma hissini devam ettiren, yeni şeyler denediğimiz, yanılmalarımızın hızlı olduğu ve hatalardan ders çıkardığımız bir kültür yaratma fırsatımız var. Bu rapor, Intel'in sınıfının en iyisi BT çözümleri ve hizmetleriyle büyümesini hızlandırırken, iş değeri sağlama çalışmalarımızı özetlemektedir.

BT Liderliği

Hem kendi kurumsal BT organizasyonumuza hem de diğer şirketlere güçlü iş değeri sunan en ileri teknolojileri geliştiriyor ve devreye alıyoruz.

Intel BT'nin Veri Merkezi Stratejisi

Intel BT'nin veri merkezi stratejisinin maliyet verimliliğini ve kaynak kullanımını nasıl artırdığını öğrenin.

Raporu okuyun

Veriler ve Yapay Zeka

Gelişmiş analizler, makine öğrenimi, yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlemin (HPC) mümkün kıldığı veri devrimi, ürünlerin tasarım, imalat ve satış şekillerini yeniden tanımlıyor.

Yapay Zeka Satış Kapsamını Genişletiyor

Intel BT; web siteleri, satışlar ve sosyal medya dahil olmak üzere birçok kaynaktan veri toplamak ve analiz etmek amacıyla Sales Assist'i geliştirdi.

İnceleme raporunu alın

Platformlar, Bulut ve Güvenlik

Güvenli bulut ve mobil çözümlerimiz, Intel'in eksiksiz dijital dönüşümü için gerekli çevikliği sunuyor.

Yakıt Hücreleri: Intel'in Veri Merkezleri İçin Alternatif Enerji Kaynağı

Intel BT, veri merkezi güç esnekliği, kalite, kapasite, sürdürülebilirlik ve verimlilikle ilgili zorlukları çözmek için, veri merkezlerindeki güç şebekesini küresel olarak güçlendirmek için yıkıcı yakıt hücresi teknolojisini etkinleştirdi.

Daha fazla bilgi edinin

Süreçler ve Uygulamalar

Dijital dönüşümü gerçekleştirerek süreçleri sadeleştiriyor ve tüm kurumsal uygulamalarda tutarlı deneyimleri destekliyoruz.

Teknik Borç Stratejisi ve Çerçevesi

Intel BT'nin teknik borçları başarıyla yönetmek ve işletmeyi modernizasyon, inovasyon ve dijital dönüşüm için konumlandırmak üzere nasıl benzersiz bir çerçeve geliştirdiğini öğrenin.

İnceleme raporunu okuyun

Modern İş Yeri

Çalışan bağlılığını, yetenekleri elde tutma oranımızı ve verimliliği artırıyor, Intel'in dijital rekabet üstünlüğünü güçlendirecek ileri düzey teknolojilerle donatılan, modern ve güçlendirici bir iş yeri oluşturuyoruz.

Wi-Fi 6 ile Daha Hızlı ve Daha Güvenli Bir Kurumsal Ağ Oluşturma

Wi-Fi 6, Wi-Fi teknolojisinin gelişiminde bir sonraki adımdır ve birçok test alanımızda ağ performansını önemli ölçüde geliştirmiştir.

Daha fazla bilgi edinin

Bugün İşletmenizi Yeniden Şekillendirmeye Başlayın

Sektör uzmanlarından iş dünyasının geleceğini şekillendiren teknolojiler ve trendler hakkında en yeni haberleri ve güncellemeleri alın.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimi'ne ve Kullanım Koşulları'na tabidir.

Bu formu göndererek, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylamakta ve Intel'in pazarlama e-postaları veya telefon yoluyla size ulaşmasını kabul etmektesiniz. İstediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz. Intel'in web siteleri ve iletişimleri Gizlilik Bildirimi'ne ve Kullanım Koşulları'na tabidir.