IT@Intel: İşinizi Büyütmenizi Sağlayacak Görüşler

Intel BT, Intel'in iş değerinin artırılmasında merkezi bir rol oynuyor. Her gün inovasyonun sınırlarında çalışarak küresel bir teknoloji liderinin operasyonlarını ve süreçlerini iyileştirmek için veri tabanlı çözümler geliştiriyoruz. BT uzmanları olarak derin bilgi birikimimizi ve engin deneyimlerimizi burada sizinle paylaşıyoruz.

Intel'in Büyümesini Destekleme

Bizleri gelecek yıllarda dijital devrimin tartışmasız lideri haline getirecek yeni bir vizyona ve yöne adım attığımız 2021 yılı Intel için son derece ciddi dönüşümlerin yaşandığı bir sene oldu. BT, bu yeni büyüme stratejisini uygulamada kritik bir yol oynamakta ve müşterilerimizin işletmelerini dönüştürmesine yardımcı olup işin geleceğini tanımlamaktadır. Yeni bir inovasyon ve ürün liderliği çağına doğru yola çıktığımız bu süreçte Intel çalışanlarını ve dünya genelindeki müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan oluşan güçlü ekosistemimizi destekleyen birinci sınıf teknolojiler ve çözümler sunmaya devam edeceğiz.

BT Yıllık Performans Raporu'nun bu 20. baskısında gerçekleştirdiğimiz ilerlemeleri, iş ortaklarımız için ürettiğimiz sonuçları ve hem Intel'i hem de yarı iletken sektörünü dönüştürmeye devam ederken geleceğe taşıdığımız kazanımları paylaştık.

BT Liderliği

Hem kendi kurumsal BT organizasyonumuza hem de diğer şirketlere güçlü iş değeri sunan en ileri teknolojileri geliştiriyor ve devreye alıyoruz.

Veriler ve Yapay Zeka

Gelişmiş analizler, makine öğrenimi, yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlemin (HPC) mümkün kıldığı veri devrimi, ürünlerin tasarım, imalat ve satış şekillerini yeniden tanımlıyor.

Platformlar, Bulut ve Güvenlik

Güvenli bulut ve mobil çözümlerimiz, Intel'in eksiksiz dijital dönüşümü için gerekli çevikliği sunuyor.

Süreçler ve Uygulamalar

Dijital dönüşümü gerçekleştirerek süreçleri sadeleştiriyor ve tüm kurumsal uygulamalarda tutarlı deneyimleri destekliyoruz.

Modern İş Yeri

Çalışan bağlılığını, yetenekleri elde tutma oranımızı ve verimliliği artırıyor, Intel'in dijital rekabet üstünlüğünü güçlendirecek ileri düzey teknolojilerle donatılan, modern ve güçlendirici bir iş yeri oluşturuyoruz.

BT Yeniliklerine Ayak Uydurun

Intel'in güncellemeleriyle modern işletmeyi şekillendiren teknolojiler, trendler ve fikirlerden haberdar olun.

Kaydolarak, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylar ve Intel'in size e-posta ile ulaşarak Intel® ürünleri, etkinlikleri ve BT uzmanları için güncellemeler hakkında bilgi verme konusunda izin verirsiniz ve ayrıca Koşullarımız ve Gizlilik Bildirimi'ni kabul etmiş olursunuz.

Kaydolarak, 18 yaşını doldurmuş bir yetişkin olduğunuzu onaylar ve Intel'in size e-posta ile ulaşarak Intel® ürünleri, etkinlikleri ve BT uzmanları için güncellemeler hakkında bilgi verme konusunda izin verirsiniz ve ayrıca Koşullarımız ve Gizlilik Bildirimi'ni kabul etmiş olursunuz.